Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim, ha nem vagyok sem csúnya, sem antiszociális?

Figyelt kérdés
A kérdés fent adott. 17 éves lány vagyok, elég szép(nem beképzeltség, tényleg az vagyok, mások is ezt mondják), az osztályban népszerű vagyok.(Fiúk körében is, de inkább mint barát. Eleve kevés fiú van az osztályban, és egyikkel sem egyezik túlzottan a stílusunk, világnézetünk, szóval barátságnál több egyikükkel sem lesz.) Facebookról töröltem magam, semmi szükségem egy kirakatvilágra. És azóta semmi. Pedig az igényeim sem nagyok szerintem, csak nem szeretem a facebook függőket, és ezzel eleve elég sok korombelit kilőttem. Az utcán csak megnéznek, vagy max. egy füttyentést kapok, ismerkedni senki nem jön oda. Szórakozóhelyeken vagy az idősebbek 20pluszosok, vagy totál részegek jönnek oda. Van egy kialakult baráti köröm, de BARÁTI. Szóval jelenleg senkit nem ismerek, akivel lehetne valami komolyabb. Mindenki azt mondja, hogy egy szép lányt mindig betalálnak a pasik. De hogy? Igazából a netes ismerkedés nálam kilőve, suli is, bulikban amennyire látom, nem párkapcsolatot keresnek az emberek. Akkor meg hol kéne ismerkednem? ert már nagyon unok egyedül lenni. (Ennek ellenére nem kérek privátot, mint írtam, utálok neten ismerkedni.) Tippeket hogy hol találkozhatnék új emberekkel akik józan állapotban vannak?

2013. aug. 13. 01:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők leírták: kizársz minden lehetőséget. Ezt nem kellene.
2013. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is, ez van, majd lesz. Azelőtt én is próbálkoztam bár kevesebb sikerrel. Egyszer egy buliban ismerkedtem meg 1 sráccal, akivel úgy volt időnként majd összefutunk, de szerintem már a nevemre sem emlékszik, mert 1x sem találkoztunk azóta a buli óta. A 2. alkalommal egy olyan sráccal szerettem volna összejönni, akit már eleve a baráti körömben volt..mondjuk úgy, hogy inkább ismerősöm volt, mintsem barátom. 2x-3x összefutottunk és amolyan "randi szerű" dolgon voltunk, de a végén kiderült, hogy egy bunkó k*csög.

Természetesen rögtön másnap egyik osztálytársam felhúzta az agyamat azza, hogy "aki nem keresi a szerelmet, az nem is találja meg" én erre válaszoltam, hogy: Miért én keressem, nem lehetne, hogy legalább 1x a szerelem találjon meg engem, és ne én hajkurásszam azt?

És úgy röviden ennyi az én love sztorim.

Szerintem élvezd az életet és ne görcsölj rá, mert látod én is mit veszítettem azzal, hogy kicsit rágörcsöltem. Egy maréknyi szabadidőt, amit a barátaimmal tölthettem volna és a már-már majdnem haverommá lett srácot, aki kiderült hogy egy bunkógyerek (bár mondjuk, jobb is, hogy kiderült még mielőtt beleestem volna vagy hasonló.)

2013. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Túl magasan van az a léc és azoknak a fiúknak nem kellesz akik tetszenek, hidd el meglátják a fiúk ha egy lánynak tetszenek és bepróbálkoznak. Ezek szerint mégis kicsit beképzelt vagy tanulj egy kis önismeretet és add lejjebb az igényeidet.
2013. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!