Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim, ha nem vagyok sem csúnya, sem antiszociális?

Figyelt kérdés
A kérdés fent adott. 17 éves lány vagyok, elég szép(nem beképzeltség, tényleg az vagyok, mások is ezt mondják), az osztályban népszerű vagyok.(Fiúk körében is, de inkább mint barát. Eleve kevés fiú van az osztályban, és egyikkel sem egyezik túlzottan a stílusunk, világnézetünk, szóval barátságnál több egyikükkel sem lesz.) Facebookról töröltem magam, semmi szükségem egy kirakatvilágra. És azóta semmi. Pedig az igényeim sem nagyok szerintem, csak nem szeretem a facebook függőket, és ezzel eleve elég sok korombelit kilőttem. Az utcán csak megnéznek, vagy max. egy füttyentést kapok, ismerkedni senki nem jön oda. Szórakozóhelyeken vagy az idősebbek 20pluszosok, vagy totál részegek jönnek oda. Van egy kialakult baráti köröm, de BARÁTI. Szóval jelenleg senkit nem ismerek, akivel lehetne valami komolyabb. Mindenki azt mondja, hogy egy szép lányt mindig betalálnak a pasik. De hogy? Igazából a netes ismerkedés nálam kilőve, suli is, bulikban amennyire látom, nem párkapcsolatot keresnek az emberek. Akkor meg hol kéne ismerkednem? ert már nagyon unok egyedül lenni. (Ennek ellenére nem kérek privátot, mint írtam, utálok neten ismerkedni.) Tippeket hogy hol találkozhatnék új emberekkel akik józan állapotban vannak?

2013. aug. 13. 01:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A részegekkel nincs bajom, csak az, hogy nem párkapcsolat miatt szoktak odajönni. Inkább dugni szeretnének egy jót, de azzal nem sokra megyek, másnap a nevemre sem emlékszik. Az meg ha valaki idősebb, 21-22, nem baj, de egy sokkal idősebbel mit csináljak?
2013. aug. 13. 01:36
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Tessék! Pont ilyen egy normális, értékes lány! Az ilyenért érdemes harcolni, az ilyenért lesznek jófiúk a rosszfiúkból.


Az ellentmondás az benned, hogy bár a korodnál jóval érettebben gondolkozol és semmi szükséged a korosztályod dedósaira, a 20on felülileket teljesen kizárod, holott nagyon kevés ez a korkülönbség(itt most nem a magam 27 évére gondolok)


A lényeg, kislány, hogy maradj is ilyen. Ha most nem jött el egyből amit vártál, még ne zökkentsen vissza a dedósok világába. Maradj ilyen konokul és hidd el, hogy rövid időn belül BEVONZOD a megfelelő embereket. Bárhonnan, de jönnek majd sokasával. Mert a fiúk nem vakok és nem is hülyék. De vannak sokan olyan akik normálisak, de mégis sokszor a könnyebbik utat választják(egy átlagos fb, disco csajt). De ez nagyon hamar változni fog.

2013. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Vàlogatos vagy, a netes ismerkedest meg sem probaltad, sport klubba nem jársz...nem tudok semmi biztatot mondani.
2013. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buták vagytok. Pont, hogy a legjobb úton jár. Értéket teremt. Nem is kell beállnia a hülye sorotokba. Csak egy kis türelem kell neki és minden jó lesz. Ezt tapasztalatból, tudásból írom.
2013. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na ilyen lány ritka mint a fehér holló.Én is ilyen lányt keresek...pardon, nem keresek már megtaláltam. :)
2013. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 viktor123456 ***** válasza:
0%
Csak azért nincs pasid, mert mindenkit kiszűrtél. Saját hülye hozzáállásod.
2013. aug. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
volt már barátod? ha igen vele hogy jöttél össze?
2013. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Facebookról töröltem magam, semmi szükségem egy kirakatvilágra."

Jé, egy szimpatikus ember.

2013. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
0%

2 dolog miatt lehet: 1. egoista vagy

2. önbizalomhiány

2013. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kirakatvilág ez tetszik:) Én is hasonlók miatt töröltem magam, mer az üzenőfalat végignézve émelyegtem sok ember miatt. Meg egy kapcsolat amúgy se abból áll hogy egymásnak enyelegnek a facebookon, hogy másnak mutogassák magukat, aztán maximum pár hónapot vannak együtt hanem ÉLŐBE foglalkozzanak egymással. Szimpatikusnak tűnsz de én alapból ki vagyok zárva mert 20+ vagyok pár évvel.:(
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!