Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már nem várhatom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem várhatom el, hogy a pasi fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

voltam egy randin egy hónapja, ahol a srác megkérdezte, kérek-e valamit inni, majd amikor kikértem, vártam, hogy fizessen, azonban ő nem volt hajlandó. kínos volt ott állni értetlenül, várni, hogy elővegye a pénztárcáját, hogy pár száz forintot odaadjon az eladónak, aztán észbe kapni, hogy nem fog fizetni, és elővenni a saját pénzemet.


ezelőtt 3 éve randiztam utoljára, akkor a srác fizetett nekem mindent, még a belépőt is, nemhogy egy 200 ft-os kólát...


most is lesz egy randim, ez egy másik srác, nem az előző. viszek pénzt, ez már biztos, de rögtön nyújtsam oda a pénzt én elkerülve az értetlenkedést, vagy várjam újra, hogy a srác fizessen? én igazából azt hittem, hogy a fiú fizet dolog alap...


19/L


2014. szept. 20. 13:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%

30-as miert idegesit annyira, mindenki elvarhat barmit, max. nem kapja meg, de akkor nekem is jogom van donteni, hogyha nem fizet a srac a randi alatt, akkor elmenjek-e vele vagy nem.

Te nem fizetsz, veled nem megyek el, nefelj rengeteg fiu meghiv, en jobb helyzetben vagyok lanykent mint Te fiukent. Te meg ha fizetsz akkor is lehet elutasitanak. Szep hetveget. 21L (en biztos nem meegyek el randira olyan fiuval, Aki nem fizeti a fogasztast es ezt hadd dontsem mar en el, nehogy mar te akard ezt eldonteni)

2014. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

nem olvastad el a kérdést rendesen... leírtam benne, hogy volt már barátom, és most is van. tehát kellek valakinek ;)

és ki mondta, hogy mindent ingyen kapok?! első randin elvárom, hogy fizessen, nem 10ezret, de pár százat igen. csak ilyen gavallérok jöhetnek szóba. ha valakinek nincs sok pénze, de NORMÁLIS, akkor is meghívja a kiszemelt lányt valamire, tehát szóba jöhet egy nem gazdag fiú is.


de mindegy, én nem vitatkozom többet, ha neked jobb az unalmas életed attól, hogy idegeneknek szólogatsz be és azt hiszed, azért, mert te megparancsolsz valamit, én úgy teszek, akkor legyen...

nagyon ciki vagy :D

sok sikert a párválasztáshoz, találj egy olyan lányt, aki rosszul van attól, ha te költeni akarsz rá :)

2014. okt. 5. 15:11
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

31-es! Hát igen neked semmit nem kell csinálnod, egész életeben ki volt nyalva a segged, elvárod ezt a férfiaktól is. Egy párkapcsolatba (már ha van neked) sem adsz bele semmit. Ha sokan meghívnak téged, attól elmehetsz olyanokkal is, akik nem hívnak meg, nyugi nem fogsz beledögleni.

Ha egy srác meghív egy csajt valamire, akkor 90%, hogy nem lesz belőle semmit, pontosan azért mert a legtöbb nő olyan ingyenélő kutya, mint te.

2014. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Itt is volt több normális gondolkodású lány, aki nem fejőstehénnek nézi a pasit.

Te tettél föl egy primitív kérdést. Mit vártál? Majd mindenki tapsolni fog neked ?

"Kellek valakinek". Ja annak, aki jól tele van, és le lehet húzni.

Én is írtam sztem, hogy az első randin nem gáz. Ha nem hívatod meg magad gátlástalanul mindenre az jó. Főleg, ha nem tíz ezrekért.

2014. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!