Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már nem várhatom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem várhatom el, hogy a pasi fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

voltam egy randin egy hónapja, ahol a srác megkérdezte, kérek-e valamit inni, majd amikor kikértem, vártam, hogy fizessen, azonban ő nem volt hajlandó. kínos volt ott állni értetlenül, várni, hogy elővegye a pénztárcáját, hogy pár száz forintot odaadjon az eladónak, aztán észbe kapni, hogy nem fog fizetni, és elővenni a saját pénzemet.


ezelőtt 3 éve randiztam utoljára, akkor a srác fizetett nekem mindent, még a belépőt is, nemhogy egy 200 ft-os kólát...


most is lesz egy randim, ez egy másik srác, nem az előző. viszek pénzt, ez már biztos, de rögtön nyújtsam oda a pénzt én elkerülve az értetlenkedést, vagy várjam újra, hogy a srác fizessen? én igazából azt hittem, hogy a fiú fizet dolog alap...


19/L


2014. szept. 20. 13:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
7%

Így van, egyenjogúságot akartatok hölgyeim hát megkaptátok :D


24F

2014. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Basszus..igy jobban belegondolok,ez olyan szép dolog a fiúk részéről..Engem sosem hagyott még senki hogy fizessek,mindig ők tették ezt..:)


Már csak ezért is jobban meg kellene becsülni a fiúkat is,ha már ennyit megtesznek egy ismeretlen lányért..:/


Vagy csak most túl romantikus kedvemben vagyok..ilyenkor loholnék bármelyik után,csak kedveskedjen nekem..rémes..:/

2014. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

miért pontoztátok le a normális válaszokat?? :O


köszi mindenkinek, jó olvasni, hogy mások szerint is alap dolog, hogy a srác fizet, főleg, ha nem kerül sokba az ital vagy étel vagy akármi :)


és igen, a srác hívott el randira, ő kérdezte meg, kérek-e valamit...


az meg elég vicces, hogy néhány fiú rögtön az egyenjogúságra hivatkozik, amikor a lány elvárja, hogy a fiú fizessen, de ha egy lány lefekszik valakivel, rögtön egy ócska ribi :D (nem, én nem fekszem le senkivel, ha nem járunk)

2014. szept. 20. 14:47
 14/34 anonim ***** válasza:
36%

" néhány fiú rögtön az egyenjogúságra hivatkozik, amikor a lány elvárja, hogy a fiú fizessen, de ha egy lány lefekszik valakivel, rögtön egy ócska ribi :D"


Elmagyaráznád az összefüggést?

2014. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
Az az összefüggés, hogy ha egyenjogúság van és mindenki fizesse a sajátját, akkor abban is legyen egyenjogúság, hogy nem hordják le mindennek azt a nőt, aki mondjuk belemegy egy egyéjszakás kalandba. Ugyanis ilyenkor a fiút valamiért hatalmas kannak tekintik, aki büszke lehet magára, a lányt meg le olcsó r*bancozzák.
2014. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
igen, utolsó, köszönöm, hogy elmagyaráztad neki :)
2014. szept. 20. 15:32
 17/34 anonim ***** válasza:

ugyan ha tenyleg igy megy altalaban mindig a fiu fizetne a randin nem ?

ritkan fordul elo az , hogy a lany hivna el a fiut

,ha a lany hivja a fiut ak a lany fizet v mi ?

2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:

Az egyenjogúsággal érvelőket most hagyjuk, de ha egyszer a srác MEGKÉRDEZTE, hogy a kérdező kér-e valamit inni, azt ILLIK kifizetni. Én is szoktam állni barátaimnak pár száz forintos üdítőt vagy csokit, ha bejönnek velem a boltba, és megkérdezem, hogy kérnek-e valamit. És viszont.

Kérdező, szerintem máskor vagy tényleg kérdezd meg, hogy ki fizet, vagy ajánld fel, hogy felesbe fizessetek. Az a fiú, aki úgy van nevelve, úgyis azt mondja, hogy ne szórakozz, ő állja.

2014. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
4%

szia kérdező! az eseted jogos, ott a fickó volt a hibás, kivéve akkor ha a sztoryt nem kanyarítottad el amolyan színezzük ki picit h nekem kedvezzen! bocsi ha rosszul gondolkodom de láttam már ilyet!

a másik egyenjogúság ide vagy oda, te akkor is ostoba vagy! ha te fizeted saját magadnak akkor látja az a szerencsétlen pali akit kihalásznál épp h te NEM a pénzére hajtassz.. ha randizni megyek vhová tuti h nem fizetek helyette, max ha rászorul de akkor tuti h le is pattintom!

sztem érthető... kívánom neked a sikert, pénzt, csillogást a mozivásznon! csao

2014. szept. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"én igazából azt hittem, hogy a fiú fizet dolog alap"


Igen az. Feministáéknál.


Hiába legyintesz az egyenjogúságra, itt erről van szó. Akkor is siránkozzál, és hivatkozzál az egyenjogúságra, ha a fiú akar fizetni helyetted, ne csak akkor, amikor össze-vissza akarsz ba.szni! Az egyenjogúságnak csak a jó oldalai kellenének mi? Jellemző.

2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!