Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már nem várhatom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem várhatom el, hogy a pasi fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

voltam egy randin egy hónapja, ahol a srác megkérdezte, kérek-e valamit inni, majd amikor kikértem, vártam, hogy fizessen, azonban ő nem volt hajlandó. kínos volt ott állni értetlenül, várni, hogy elővegye a pénztárcáját, hogy pár száz forintot odaadjon az eladónak, aztán észbe kapni, hogy nem fog fizetni, és elővenni a saját pénzemet.


ezelőtt 3 éve randiztam utoljára, akkor a srác fizetett nekem mindent, még a belépőt is, nemhogy egy 200 ft-os kólát...


most is lesz egy randim, ez egy másik srác, nem az előző. viszek pénzt, ez már biztos, de rögtön nyújtsam oda a pénzt én elkerülve az értetlenkedést, vagy várjam újra, hogy a srác fizessen? én igazából azt hittem, hogy a fiú fizet dolog alap...


19/L


2014. szept. 20. 13:57
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
48%-kal kussolnék :D
2014. okt. 2. 18:42
 22/34 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy leszel akkora nyomorék, hogy megjegyzed. Neked mennyi van? 2%? Te kussoljál, ha a tiéd nem is látszik. Amúgy kit érdekel a százalék, főleg akkor, ha a hozzád hasonló feminista ku.rvák lepontoznak.
2014. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
nekem 76%, sajnos tényleg nem látszik. de érzed a különbséget? :)
2014. okt. 3. 15:59
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem látszik, így azt írsz amit akarsz. Nincs különbség, nem jelentenek semmit a százalékok, már írtam, hogy miért, ha a hozzád hasonló nyomorékok mindent lepontoznak. Egyébként meg takarodj el dolgozni, ne a pasikat húzd le, és ha a srác akar fizetni helyetted, akkor ne enged neki, hivatkozz az egyenjogúságra.
2014. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
vagy azt csinálok amit akarok? hmm... igen, azt ;)
2014. okt. 4. 08:47
 26/34 anonim ***** válasza:
Hmm nem. Először is kussolsz, aztán nem a pasival fizettetsz ki mindent.
2014. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan vard el, max. elotte kerdezd meg, hogyha mar meghiv, akkor fizeti -e ha valamire koltotok randi alatt, ha nem fizet ne menj el randira azt kesz... Szerintem, ha Te olyan beallitottsagu vagy, hogy ugy szeretned hogy neked fizessenek, akkor olyan pasival ismerkedj es jarjal aki fizet. En megfogadtam, hogy eletben nem fizetek egy randin sem, mindig a fiu hiv el randira akkor fizessen o...
2014. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Mert te is egy feminista kur.va vagy. Egyáltalán ne menj el semmilyen randira, ha egy italt nem tudsz kifizetni magadnak.
2014. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

úgy látszik a kis 48-askának nincs pénze és befürdött párszor a nőknél :D

ki vagy te hogy megmondd egy IDEGENNEK, hogy mit csináljon? azt csinálok amit akarok, ha akarom elvárom hogy fizessenek.

senki nem kérte hogy itt add ki a dühödet...

elég szánalmas...

de talán az gázabb hogy nem akarnál kedveskedni egy lánynak azzal hogy meghívod egy üdítőre...

2014. okt. 4. 17:47
 30/34 anonim ***** válasza:

Honnan az a...l veszed, hogy nincs pénzem, te pénzéhes szajha? Tudom nálad csak a pénzesek jöhetnek szóba. Aki józanul gondolkodik az befordult a nőnél? Szerintem meg te nem kellesz egyetlen férfinak sem, mert ilyen kis anyagias aranyásó vagy.

Nem vagy arra feljogosítva, hogy elvárd.

Lehet kedveskedni a lánynak, de az nem arról szól, hogy mindent ingyen kap, csak azért mert nő. Meghívni is lehet piára, vagy akármire, de nem akkor és azért mert elvárja.

2014. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!