Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a férfira? 2 hete nem hív

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő:

Eddig 4 alkalommal találkoztunk, ebből az utolsó kettő alkalomnál szex is volt. Amikor felhívott s beszéltem, éreztem hogy milyen lelkes és h örül h hallja a hangom. Amikor találkoztunk és meglátott láttam rajta, hogy örül. Mindig kézenfogva jártunk. Ennek ellenére szinte sosem beszélt magáról, vagyis nem eleget. Engem mindig végig hallgatott és figyelt is rám. 2 hete a 4.-ik randinkon nálam aludt, másodszor feküdtünk le ..nagyon jó volt.Reggel hirtelen el kellett mennie. Pár napra rá írtam neki sms-t, hogy találkozzunk de aznap nem ért rá, kérdezte hogy másnap délelőtt még pesten vagyok-e, mert akkor találkozhatunk. De én inkább hazautaztam, mert már nembírtam a semmit tevést és egyik barátommal sem tudtam volna találkozni aznap. Viszont egy barátnőmmel épp hazatudtam utazni kedvezményesen. Azt írtam neki, hogy "nekem addig nincs mit csinálnom, úgyhogy szerintem hazamegyek ma, de úgyis is jövök még nemsokára". erre visszaírt flegmán, h jó akkor majd írj ha itt vagy. Azóta eltelt 2 hét, és semmit nem jelzett magáról.. én értelem szerűen hívtam volna, de az utóbbi 2 alkalommal én kezdeményeztem, gondoltam most jöjjön ő.


Ti mit gondoltok? Érdemes várni vagy kuka?


2015. febr. 4. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Tudod, hogy megsértődött, tudod, hogy félreértette. Mégis mennyibe került volna neked az, hogy tisztázod vele, hogy mégis mit jelent, amit írtál? Ezt fokoztad azzal, hogy te sem írtál neki. Oké, hogy egy érzékeny p**s ő is, miért sértődik meg a kb. semmin, de igazán kereshetted volna te is, ha már ilyen jó volt. Írjál rá, de ennyi idő alatt már talán még ki is dühöngte magát belőled.
2015. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Ha 1 kicsit is szerelmes vagy valakibe,akkor 1 nap is nagyon sok idő nélküle,és nem hetek!Ha meg nagyon szerelmes vagy akkor 1 óra is örökké valóság!!
2015. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt írta neked: "majd írj, ha itt vagy". Tehát tőled várja, hogy jelentkezz. Lehet, hogy ugyanazt gondolja rólad, mint te róla.


Az is lehet, hogy csak szexre kellettél neki, és ezért nem teper nagyon.

2015. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. kicsit önáltatás amit művelsz. nem csak az ő hibája. ha hagyod elmenni az egód miatt, akkor meg is érdemlitek mindketten.
2015. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Inkább te kerültél teljesen jogosan a kukába.

Gondolom, a 2 hét alatt neked se jutott eszedbe, hogy talán fel kéne hívni, hogy mi van vele. Arról nem is beszélve, hogy talán nem kellett volna olcsó hazugságokba menekülni.

2015. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Másodiknak : nem vagyok szerelmes, de fontos nekem. és nagyon rosszul éltem meg ezt a 2 hetet, sok sírással satöbbi.
2015. febr. 4. 14:16
 7/22 A kérdező kommentje:
de igen folyamatosan eszembe volt,állandóan magamnál szorongattam a telefonom.. de annyira bizonytalannak éreztem ezt az egész helyzetet, úgy éreztem hogy most neki kell hívnia.. ha hiányzok neki csak felhív..
2015. febr. 4. 14:17
 8/22 anonim ***** válasza:
Most legalább megtanultad, hogy ha hiányzik valaki és nem jelentkezik 2-3 napon belül, te hívod. 14 nap rettenetesen hosszú idő, bőven elég arra, hogy valaki tényleg ideges legyen, és felvetődjön az, hogy "akkor az isten b**** meg, menjen a p****ba!", és annyira felspanolja magát, hogy végül már ha hívod is, elküldjön. Nincs veszve semmi, hívd fel, mondjál el neki mindent, de ne akard az egészet rá hárítani.
2015. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég kerestem volna. Mostmár viszont szerintem mindegy, nembiztos h megbocsájtja ezt a két hetet, vagy már rég letett rólad.
2015. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:(
2015. febr. 4. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!