Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a férfira? 2 hete nem hív

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő:

Eddig 4 alkalommal találkoztunk, ebből az utolsó kettő alkalomnál szex is volt. Amikor felhívott s beszéltem, éreztem hogy milyen lelkes és h örül h hallja a hangom. Amikor találkoztunk és meglátott láttam rajta, hogy örül. Mindig kézenfogva jártunk. Ennek ellenére szinte sosem beszélt magáról, vagyis nem eleget. Engem mindig végig hallgatott és figyelt is rám. 2 hete a 4.-ik randinkon nálam aludt, másodszor feküdtünk le ..nagyon jó volt.Reggel hirtelen el kellett mennie. Pár napra rá írtam neki sms-t, hogy találkozzunk de aznap nem ért rá, kérdezte hogy másnap délelőtt még pesten vagyok-e, mert akkor találkozhatunk. De én inkább hazautaztam, mert már nembírtam a semmit tevést és egyik barátommal sem tudtam volna találkozni aznap. Viszont egy barátnőmmel épp hazatudtam utazni kedvezményesen. Azt írtam neki, hogy "nekem addig nincs mit csinálnom, úgyhogy szerintem hazamegyek ma, de úgyis is jövök még nemsokára". erre visszaírt flegmán, h jó akkor majd írj ha itt vagy. Azóta eltelt 2 hét, és semmit nem jelzett magáról.. én értelem szerűen hívtam volna, de az utóbbi 2 alkalommal én kezdeményeztem, gondoltam most jöjjön ő.


Ti mit gondoltok? Érdemes várni vagy kuka?


2015. febr. 4. 14:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Írtam h hétvégén megyek pestre, de így gondolom nem tudunk találkozni..erre azt váladzolta, h "hát nem." szóval ennyi.. 2 hónapig ott lesz a másik városban,hnap indul.
2015. febr. 4. 18:02
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha addig nem találsz mást, még lehet, hogy össze fog sodorni titeket az élet, de ha ilyen könnyen lemondott rólad (vagy tényleg sok volt az a két hét), akkor ennek tényleg ennyi, sajnálom.
2015. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!