Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés miért nem egy 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés miért nem egy 0 kimenetelü játszma?

Figyelt kérdés

A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye.


Egy csomo fáradozás, stressz, munkálkodás a nőért közvetlenül-közvetetten (pl a férfi éveket járt edzeni, hogy majd jobbak legyenek az esélyei egy jövendőbeli nőnél)


Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó...


pedig ugy lenne az igazságos, hogy a nőnek legalább annyira rossz legyen a szex, mint amennyire a pasinak az a sok kinlódás és kinkeserves szenvedés, amit azért kellett elviseljen, hogy a nő lefeküdjön vele.


persze ide nem értve a jóképünek és jo testünek született fiukat, mert nekik aztán vajmi keveset se kell tenni, hogy szexelhessenek.


2015. dec. 21. 13:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
11%
29 az 1 troll gyerek jelentsétek! a kérdezőt is meg lehet érteni és igaza van másnak elég annyit mondani hogy cica jössz sexelni? másnak meg vért kell izzadnia hogy legyen nője és ez igazságtalan
2015. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Költőnő? ***** válasza:
88%

le leszek pontozva de:

ha másnak több jut, jobb jut esetleg igazságtalanul...: tudtok vele vmit csinálni?

Melóhelyen meg közösségekben pl tök sokszor látom, h van akiknek szinte egyből és könnyen megy a beilleszkedés. Nekem meg nem, szinte soha. Most akkor utáljam, akinek megy? Vagy utáljam a közösséget? Nekem attól jobb lesz?

2015. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
34%

Láttad ezt a filmet, kérdező?

[link]


Neked szex kell vagy párkapcsolat? Nem mindegy, mert mások a keresési szempontok.


Pl. nekem a szexhez a szerelem érzése is kell. Tehát nekem a szex egy férfival párkapcsolat része, nem csak egy önálló valami, amit letudunk aztán elköszönünk.

Én párkapcsolatot hosszú távra tervezek, nem úgy, hogy majd lecserélem egy idő után.

Hosszú távban benne van a család, gyerek, saját vagy örökbefogadott. Nem görcsölök rá, tehát ha úgy alakul, hogy nem lesz hozzá társam, akkor lemondok a gyerekről, de párkapcsolatot úgy tervezek, hogy egyszer gyerek is lesz.

Gyerekkoromban bronchitisem volt és évekkel ezelőtt sérült a szemem, érzékeny vagyok a dohányfüstre, de még a szag is irritálja a szervezetemet, amit a dohányzó bőre elnyel, ő lehet, hogy nem érzi, én igen.

Nos, tehát kapásból itt van 3 szempont, amivel sokan esnek ki nálam.

Kiesnek azok, akik nem akarnak hosszú távú kapcsolatot csak szexet, kiesnek azok, akik nem akarnak gyereket semmilyen formában, és kiesnek azok, akik dohányoznak.

Ez már három nagy csoportot fed le.

2015. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
90%

"A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye."


neked biztos azért kínkeserves, mert azon dolgozol. van, aki más közös dolgokat is akar. közel lenni, együtt csinálni dolgokat, tervezgetni. van, akinek az út is szép, nem csak a megérkezés.


"Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó.."


sok nő eltűri a rossz szexet, de gondolom, az ilyen hírek nem tolakodnak be abba a zárt világba, ami körül a kiírásban forogsz.

2015. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
megint a 4-es vagyok. nekem meg xy betegségem van, nem fejtem ki. ha te tök egészséges vagy,pl. örülj annak. vagy annak, hogy voltak szüleid akik felneveltek és nem állami gondozott voltál, vagy hogy megvan a kezed-lábad, másnak meg levágta a vonat.. soroljam még, hogy másnak meg mi baja van, ami neked nincs ?
2015. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen mentalitással járj prostihoz. Az ég óvjon tőled minden valódi nőt. Komolyan néha nagyon bánom, hogy emberre nem vadászhatok. A te fajtád szívesebben lőném mint a vadat. Csakhát azoknak veled ellentétben haszna is van.
2015. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
85%

Funky maki vagy ki :D Nem vagyok troll, nem tudom ki az a Szabcsyka kiről írkálsz nekem privátban.


Kérdező. Igen, voltam már egyedül, keseredtem már meg, mégis felálltam, és itt vagyok, és boldog vagyok :D Mostmár ha egyedül maradnék se zavarna, vannak céljaim, amiket egyedül tudok megvalósítani, az, hogy van párom nagyon jó, de magában a céljaimban nem befolyásol, csak plusz energiát ad :)

2015. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, azért azt tisztázd magadban, hogy te mit akarsz, kefélni fűvel-fával, vagy párkapcsolatot hosszú távra? Mert ha az előbbi a célod, akkor rossz kategóriában van a kérdésed, mert a szex önmagában nem jelent párkapcsolatot, te viszont csak a szexre hegyezted ki a kérdést. :-)
2015. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
81%
Lelkedbe tiportak kérdező? Korod?
2015. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
53%
Kommentelek már egy tök fölöslegeset, hogy figyelhessem a kérdést. sorry :D
2015. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!