Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés miért nem egy 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés miért nem egy 0 kimenetelü játszma?

Figyelt kérdés

A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye.


Egy csomo fáradozás, stressz, munkálkodás a nőért közvetlenül-közvetetten (pl a férfi éveket járt edzeni, hogy majd jobbak legyenek az esélyei egy jövendőbeli nőnél)


Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó...


pedig ugy lenne az igazságos, hogy a nőnek legalább annyira rossz legyen a szex, mint amennyire a pasinak az a sok kinlódás és kinkeserves szenvedés, amit azért kellett elviseljen, hogy a nő lefeküdjön vele.


persze ide nem értve a jóképünek és jo testünek született fiukat, mert nekik aztán vajmi keveset se kell tenni, hogy szexelhessenek.


2015. dec. 21. 13:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
83%
Akinek csak szexre kell a nő, az menjen fizetőshöz. Én hosszú távra tervezek, amibe a gyerek is beletartozik, és nem jó bárki. Tudom, hogy kérted, hogy ne hozzuk fel érvként a gyereket, de mivel nekem a terveim között szerepel (nőként), ezért igenis felhozom, mert nekem ez is szempont. Nem csak szexre akarok pasit.
2015. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

és azok a nők, akik csak szexet akarnak, azok hova menjenek?


elegem van a kettős mércéből

2015. dec. 21. 13:52
 13/58 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel, hova mennek azok a nők, akiknek csak szex kell, én nem csak azt akarom, hanem egy életre társat, lehetőleg egyet, és közös családot azzal az egy férfival. Az én indokomat érted legalább? A ribik fejébe nem látok bele, sajnálom. :-)
2015. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
17%
egy nőnek 1000 x kevesebbet kell tennie hogy kapcsolata legyen meg 1000 x könnyebb sexhez jutnia elég ha le megy 1 discoba sőt még ingyen be rúghat a nőknek csak válogatni kell a kanok között
2015. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
82%

Annyira szánalmasak vagytok, komolyan...


Nekem volt már gyorsan elmenő pasim, aki azzal üldözött el, hogy érzelmileg nulla volt. Jelenleg pedig egy nagyszerű pasi mellett vagyok, aki megad nekem mindent, amire vágyhatom. Mindkettőnél én kezdeményeztem, de jelenleg mindketten teszünk a kapcsolatért.


Soha nem értettem ezt, hogy azok a pasik, akik azon rinyálnak, hogy kettős mérce, meg hogy nekik mennyit kell melózni, azok miért nem normális nővel kezdenek? Ja, mert van rajta túlsúly? Lefogyhat... hogy barna hajú? Befestheti.


Nektek vannak nagy igényeitek, és olyan lányokkal kezdtek, akik a külsőségekre mennek.


Nekem nem csak szexre kell egy pasi, komoly kapcsolatot keresek, és nem akarok gyereket. Nem járok discoba és utálom ha mindent a pasi fizet. Általában szeretek felesbe fizetni, a földön járok, szeretem saját magamnak megvenni amit szeretnék, és a saját lábamon is képes vagyok megállni.


És igen, van rajtam túlsúly, de a párom így ismert meg, így szeret, az már más kérdés, hogy én nem magamat, ezért változtatok rajta. De pl a kérdést feltevő emberkének már alapból nem kellenék, ha szingli lennék, sőt, az itt panaszkodók 90%nak sem, mert nem vagyok 50 kiló, nagymellű emberke, csak épp normálisan állok egy kapcsolathoz, és ha valaki megfog, akkor annak képes vagyok a csillagokat is lehozni. Párommal is ezt csináltam, pedig akkor még nem is voltunk együtt.


Szóval vannak normális nők, csak a ti igényeitek nagyok, és mikor már kellenének, akkor már elvitték őket azok, akik elfogadták őket rosszabb állapotban is.


26/N

2015. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

ha pasi lennél, akkor sokkal szerényebb lehetöségeid lennének...


nem müködne ez a "jaj van rajtam tulsúly, de én nagyszerü ember vagyok, babalbalb"


nem vagy nagyszerü ember, nem vagy szuperhős


egyszerüen csak van a lábad között valami.

2015. dec. 21. 14:11
 17/58 anonim ***** válasza:
7%
15 megint 1 kövér lány ossza itt a nem létező észt ... te honnét tudod hogy kikkel ismerkedtem meg kik aláztak meg? bele látsz az életembe? könnyű ítélkezni olyan ember felett akit nem ismersz tipikus magyar mentalitás. mindenért a férfi a hibás a nők tiszta lelkű angyalok......
2015. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
88%
4-es kommentelő vagyok : kérdező, te most akkor társat, szerelmet, szexpartnert vagy mit keresel ? csak a külsőségekről és a szexuális életről irsz, csak ezért ajánlottam a hivatásost.
2015. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy neked is van valami a lábad között. Ja, hogy eltérő? Kb letojom. Egy pasi is lefogyhat, ja, és elárulom, hogy 1 baártom kivételével mindegyik túlsúlyos volt. Soha nem zavart, és nem volt nálam ez kizáró ok.


Viszont te egy visszataszító jellem vagy, egy állandóan panaszkodó, nőutáló egyén. Téged nem azért utasítanálak el, mert kövér vagy, vagy mert rossz vagy az ágyban. Odáig már el se jutnánk, hogy pasiként nézzek rád, mert maga a személyiséged, maga az ember visszataszító.


Van túlsúlyos kollégám, nagyon nagyra tartom, pasi. Nagyon okos, jófej, vicces és nagykörű ismeretei vannak. Tehát az én szememben nagyszerű. És több mint a legtöbb ember. Egy ember értéke nem az ágyban dől el, és nem a nemétől függ. Számomra.


De neked hiába magyarázom. Bárki lefogyhat, bárki izmosodhat, nem ebben áll az ember értéke, részemről nem ettől lesz szikra, amiből kapcsolat lesz. Ha satnya maga az EMBER (!!! nem a pasi vagy a nő), akkor messzire kerülöm. Ha értékes barát lesz vagy jó ismerős, ha megvan a KÖZÖS szikra, akkor kapcsolat. Ennyire egyszerű.

2015. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

de miféle dolog ez, hogy prostihoz küldesz, mikozben joképü fiuk meg ingyen tarthatnak HÁREMET, azaz több nő kapirgál az ajtajuk alatt szexért.


INGYEN.


bele gondolsz te ebbe?


FEL BIROD FOGNI EGYÁLTALÁN MIRŐL BESZÉLEK?

2015. dec. 21. 14:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!