Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés miért nem egy 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés miért nem egy 0 kimenetelü játszma?

Figyelt kérdés

A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye.


Egy csomo fáradozás, stressz, munkálkodás a nőért közvetlenül-közvetetten (pl a férfi éveket járt edzeni, hogy majd jobbak legyenek az esélyei egy jövendőbeli nőnél)


Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó...


pedig ugy lenne az igazságos, hogy a nőnek legalább annyira rossz legyen a szex, mint amennyire a pasinak az a sok kinlódás és kinkeserves szenvedés, amit azért kellett elviseljen, hogy a nő lefeküdjön vele.


persze ide nem értve a jóképünek és jo testünek született fiukat, mert nekik aztán vajmi keveset se kell tenni, hogy szexelhessenek.


2015. dec. 21. 13:06
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
40%

#17es

Látod... te is... kövér lány... ez számít? Mert szerintem nem... a nem létező észnél ne magadból indulj ki, szerintem a kisujjam körme alatt a kosz értelmesebb, mint te. Nem azért nem kelletek, mert külsőleg nem néztek ki jól, hanem emberileg senkik vagytok. A jellemetek, amit az előbb is leírtam.


Ja, és egy szóval sem mondtam, hogy a férfiak a hibásak. Sok roh.adék nő van, de mindig az EGYÉN hibája, ha állandóan ugyanolyat fog ki.

2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
83%

Szánalmas vagy kérdező...


A jóképűekre vagy féltékeny a sok csaj miatt. Ahelyett, hogy egyet megbecsülnél, aki téged szeret. Magadba nézz, és válj jó emberré.

2015. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

ugyan...velem a minta szentéletü keresztény lány is ugyanolyan szadista modon kegyetlen volt, mint a legnagyobb ribó...


tehát nem ezeken mulik....


ez női adottság.


egy nő sem akarja felvállalni a kellemetlenséget, és megmondani a fiunak, hogy bocs csunya vagy, nem kellesz.

2015. dec. 21. 14:25
 24/58 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nekem nőként ki kell szelektálnom az összes olyan pasit, akiknek csak szexre kellenék és nem akarnak hosszú távú komoly kapcsolatot. Persze lehet mondani, hogy könnyeben juthatunk szexhez nőként, igen, ahhoz nagyon könnyen juthatnánk, csak nekem az kevés, nekem nem csak szex kell, és egy komoly párkapcsolathoz sok más tényező is kell, pl. hasonló célok, tervek, pl. kölcsönös tisztelet, pl. hogy tudjunk együtt élni hosszú távon. Ezek senkinek nem működnek akárkivel. Te sem tudnál egy akármilyen nőt elviselni minden nap.
2015. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

a jó ember megszopatja magát és olyan nővel van, akire fel se áll neki, de együtt van, mert ez a lány legalább szereti?


na kösz, de nem.


nagy kérés, hogy vállalható külsejü nőnek kelljek?


és nem nagyok az igényeim...10-ből 5-6 lány megfelel.

2015. dec. 21. 14:26
 26/58 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell nagybetűvel irni. Szexpartnert keresel vagy szerelmet ? Ennyit kérdeztem. És az nem lehet, hogy a belsőd miatt nem jön össze a dolog senkivel és nem a külsőd miatt ? Egyébként nem hiszem el, hogy ha lejársz clubokba, nem tudsz egy könnyen kapható csajt 1-2 pia után akár ingyen is meg...ni, ha már ennyire akarod. Akárhogy is nézel ki. A külsődről irtakat sem értem, most akkor magadért teszed, mert mondjuk egy esztétikus külső a cél vagy az egészség vagy a sportban rejlő kihivás...stb. De nehogy már más miatt vagy egy élettani szükséglet miatt (szex) foglalkozz pl. testépitéssel, ha azzal foglakozol, akkor önmagadnak akarj általa megfelelni. Érted, amiről beszélek ?
2015. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
12%
kisujjam körme alatt a kosz értelmesebb, mint te. Nem azért nem kelletek, mert külsőleg nem néztek ki jól, hanem emberileg senkik vagytok. te aztán ezt honnét tudod? te anyakoca? bele látsz az életünkbe? vagy neten keresztül megtudod mondani hogy ki milyen ember? nálad nagyobb szánalmas ""nőt"" még nem hordott a hátán a föld ....
2015. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
89%

Most hagyjuk, hogy miért nem akar túlzottan b aszni veled senki sem, hiába sorolnám a vszeg valós okokat, úgysem ismernéd be.

tehát foglalkozzunk csak a ténnyel, hogy nehezen hozol össze d ugást, és tenned kell érte.

Nos: Ez van, fogadd el! Senki sem fog veled jótékonyságból b aszni, mert te annyit tettél érte. De neked még ez sem elég amúgy, még elvárnád azt is, h nem elég h feküdjenek le veled hanem még legyen is szar a nőnek :DDD Abszurd az egész.

Tényleg a prostikat javaslom, és a nevükben kérlek, hogy legyél gyorstüzelő!

2015. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
85%

Én már mondtam pasinak, hogy bocsi, nem vagy az esetem. És tudod miért? Mert bunkó volt.

Nevezhetsz anyakocának, én lefogyok, te csorgatod majd utánam a nyálad, de te mindig egy tapló, életunt, szánalmas alak leszel, aki egyedül fog meghalni. Ez egy ilyen bicikli, engem ezzel nem sértesz meg, mert van aki szeret :) Ha meg nem lenne se zavarna, hogy egyedül halok meg :) Mert ha egyedül maradnék, nekem nem kellenének pasik, és nem azért, mert nem kapnék :)

2015. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:

jaj de aranyos, hogy téged ugyan nem zavarna, hogy egyedül kell lenned


jaj még el is hiszem


sajnos még nem voltál olyan helyzetben, tehát szerintem ne hösködj igy előre :D


ugyanugy megkeserednél te is

2015. dec. 21. 14:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!