Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés miért nem egy 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés miért nem egy 0 kimenetelü játszma?

Figyelt kérdés

A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye.


Egy csomo fáradozás, stressz, munkálkodás a nőért közvetlenül-közvetetten (pl a férfi éveket járt edzeni, hogy majd jobbak legyenek az esélyei egy jövendőbeli nőnél)


Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó...


pedig ugy lenne az igazságos, hogy a nőnek legalább annyira rossz legyen a szex, mint amennyire a pasinak az a sok kinlódás és kinkeserves szenvedés, amit azért kellett elviseljen, hogy a nő lefeküdjön vele.


persze ide nem értve a jóképünek és jo testünek született fiukat, mert nekik aztán vajmi keveset se kell tenni, hogy szexelhessenek.


2015. dec. 21. 13:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Azert a halalos fenyegetokkel atmennek jogi utra szivesen aztan meglatjuk ki jani
2015. dec. 21. 15:23
 42/58 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Azért ne a saját tapasztalataidat vetítsd ki EGYETEMES IGAZSÁGKÉNT...Mivel azért minden helyzet, és minden eset más...Nálam pl. pont fordítva szokott lenni a dolog...Mondjuk úgy, hogy a szegény hölgyeknek kell mindig igencsak megdolgozniuk azért, hogy "összejöjjön" a dolog velem...Bármilyen hihetetlenül is hangozhat az ilyen, de így áll a dolog...Éppen ezért szerintem ne álltalánosítsunk minden helyzetet...Van ilyen eset is mint a tied, és van a fordítottja is...
2015. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
97%

Öcsém ha ez neked fenyegetés, akkor szövegértésből is megbukhattál általánosban. Ami amúgy nem meglepő. Mellesleg jogász vagyok. És igen, van némi tapasztalatom ilyen ügyekben. Ennyi alapján nincs bíró aki helyt adna a keresetednek. Ügyvéd is röhögve elhajtana. Mivel ez nem fenyegetés. De tudod mit, próbáld meg. Imádnám. Okozz pár jó percet valamelyik kollégámnak te "jani".


Eddig azt hittem, valami filozofálgató kangörcsös tini vagy. Mostmár látom, hogy csak egy korlátolt értelmű tahó. Méghogy jó az ágyban... Ezt a jobb kezed mondta? Esetleg a bal? Vagy a képzeletbeli barátnőid?

2015. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
96%
Kifogynak a logikusnak hitt érvek, marad az anyázás... roppant intelligens...
2015. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
voltak érvek ? :)
2015. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom mit kell szét trollkodni a kérdést ennyire unatkoztok?
2015. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
77%

Te trollkodtál funky muki... valami szabcsykát vagy kit hiányoltál, de mikor bizonyítani akartam, hogy valós vagyok betojtál... gyáva alak...


Jogos, igazi érvek nem voltak, csak általa valósnak hitt érvek.

2015. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tudod, sok embernek a társkeresés nem szexpartnerkeresést jelent, még akkor sem, ha a szex egyébként része a párkapcsolatnak, de a párkapcsolat nem merül ki a szexben. A kérdésedből kiindulva neked viszont a társkeresés szexpartnerkeresést jelent. Cáfolj meg normális érvekkel, ha nem így van.
2015. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 20? Pfff...
2015. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
91%
Aha, tehát téged nem zavarna ha gyakorlatilag megerőszakolnál egy nőt. Sőt még élveznéd is. Csak hogy 0 kimenetelő legyen a játszma. Hát ez a te szegénységi bizonyítványod.
2015. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!