Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek is ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is ilyen az álomnő? (lány létemre én ilyennek képzelem el)

Figyelt kérdés

Külsőleg: nagyon szép arc, hosszú csillogó haj, szép szemek, formában tartott vékonyabb feszes test, nagyszerű és nőies kisugárzás


Belsőleg: okos, kedves, intelligens, bájos, nőies, határozott, céltudatos, vicces, lehet vele bármiről beszélgetni, de bulizni és szórakozni is, házias, kreatív, művelt


Kapcsolatban: hűséges, csak olyannal jön össze akit tiszta szívéből szeret, bújós, támogató, lehet vele romantikázni, a szex az nagyszerű vele



2016. nov. 19. 15:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
68%

Pont ez az àlomnôm.

Én megbecsülném ha ô is engem.

Plusz egy dolog ne akarjon soha gyereket.

2016. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Bújós tàmogató legyen !Ezzel csak az a baj hogy a mai legtöbb férfinek ez sok !Olyan kell aki pont az ellentéte adjon magàra legyen tàrsasàgi legyen csinos legyen segge melle jó nagyok meg vihogós kapós mert az ilyen nők a kihivàs egy férfinak !
2017. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%
amit leirtal egy robot. Az ember egy muvesz szuksege van a dramara amitol erezni tud es ami miatt epit. Ha tokeletes lenne az unalom lenne az amibe bele halnek.
2018. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sokféle nő tetszett már nekem külsőre, tényleg gyökeresen eltérőek voltak legtöbb. Nincs kimondott álomnő, inkább azt mondanám, hogy ha normális/szolid (nem tonna smink meg szoli műköröm) a külseje, ad magára (sportol/mozog valamit, ügyel a higiéniájára, nem retkes a körme stb...)

akkor a belsőn múlik kedvelem e.

Belsőre eddig azok a nők fogtak meg leginkább akik érdeklődőek, beszédesek voltak. Éreztem, hogy törődik velem, felhív. És beszél. Mindenről. Akár hogy milyen volt a vajaskenyere reggel. Meg elmond olyan dolgokat amit másnak nem, ezáltal különlegesnek érzem magam, megbízik bennem ez jólesik. Törődő, nem felejti el a szülinapom, vagy csak néha meglep valami aprósággal, akár csak egy sms-sel. Kicsit "gyermeki" a lelke.... vagyis hogy mondjuk képes megvenni ebéd helyett csokit mert ajándék plüss jár mellé. (30/F)

2018. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ez még semmi. Külsőt nem olvastam el, de a többi igazán semmi lényegeset nem ad. Átlagember.
2018. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Külső terén nekem a teltebb lányok egy része is nagyon bejön.

Belső terén pedig nagyon kevés az ilyen nő. Eddig eggyel találkoztam, de voltak mellé negatív tulajdonságai is.

2018. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
nem jonnek be a hosszu haju lanyok.
2018. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az az ideális nő. Fizikában használják az ideális folyadék, meg ideális gáz fogalmát. (Tudom, túl sznobnak hangzok, de beseggeltették velem, úgyhogy most büszkélkedni fogok vele, Isten engem úgy segéljen!) Az a bibi, hogy ezekkel, hogy nem léteznek a természetben. Ideális gáz sem, ideális folyadék sem és ideális nő sem. Amúgy teljesen felesleges volt ezt a kérdést feltenned. Ez olyan, mintha én leírnám, hogy az álom férfi: szép arc, sármos kinézet, izmos test, jó stílus, humorérzék, intelligencia, kreativitás, tud főzni, jó vele a szex stb, csak kicsit kibővítve. Szerinted is?
2018. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Én is valahogy így képzelem, leszámítva, hogy én a kerekebb, nőiesebb (de nem kövér) formákat szeretem.
2018. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
az illatosat fingik kimaradt a listából
2018. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!