Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek is ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is ilyen az álomnő? (lány létemre én ilyennek képzelem el)

Figyelt kérdés

Külsőleg: nagyon szép arc, hosszú csillogó haj, szép szemek, formában tartott vékonyabb feszes test, nagyszerű és nőies kisugárzás


Belsőleg: okos, kedves, intelligens, bájos, nőies, határozott, céltudatos, vicces, lehet vele bármiről beszélgetni, de bulizni és szórakozni is, házias, kreatív, művelt


Kapcsolatban: hűséges, csak olyannal jön össze akit tiszta szívéből szeret, bújós, támogató, lehet vele romantikázni, a szex az nagyszerű vele



2016. nov. 19. 15:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
39%

Állom nö ,: tág legyen , bizony értelemben . Mélyen tudjam megérinteni ..



Na jó vicceltem. Nem kell álom .. a 10 evesek almodoznak meg hamu cipokek. A legnagyobb love mindig az egyszeru emberek kozott van.

2018. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
33%

Ezek a tulajdonságok nagyon átlagosak.

Ha van érettségim, akkor már okos vagyok? Szerintem rám pl igaz lehet minden, mer' buszon átadom a helyet az időseknek (kedves); sokat olvasok, a természettudomány éppúgy érdekel mint a nyelvtanulás (intelligens); titokzatos vagyok (ami "bájos"), nőiesen öltözködöm; határozottan tudom, hogy mi akarok lenni, s teszek is ezért, ennélfogva céltudatos is vagyok, imádom a szovicceket és a szarkazmust, sokmindem erdekel szóval sokmindenről beszélek, szórakozni a barátaimmal nagyszerűen tudok, tudok főzni, rajzolok és művelt vagyok mert ez a szó az okos és az intelligens szinonímája :)


DE:

Nincs PhD-m szal' mégsem vagyok annyira okos/intelligens/művelt; nem jótékonykodok, szóval kedves sem vagyok; nem sminkelek; sokszor nem tudom eldönteni, hogy mit vacsorázzak, szóval határozott sem vagyok; a vicceimen sokszor csak én nevetek :); biztos van olyan is, amiről inkább nem beszélnék; idegenekkel nem bírok "szórakozni"; nem szeretem a házias ízeket; más biztos szebbet rajzol nálam...


Ps: a bájos és a nőies szerintem alapból kizárja egymást.

2018. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Értem én ezt az álomnő dolgot, és jókat is írtál kérdező. Viszont sokszor tapasztalom, hogy nők inkább megfelelni akarnak, tökéletesek lenni, de egy nő ezzel szerintem félreviszi a dolgokat. Nekem az álomnő elsősorban olyan, aki engem szeret... tőlem lehet gyenge dolgokban, ha szeretem nem fogom ellökni, vagy megalázni, senki sem tökéletes. Fogadjon el engem, de saját magát is. Tudjunk tökéletlenül is boldogok lenni, ne kelljen görcsölni azon, hogy nem felelünk meg.


Ez az álomnő dolog olyan, hogy vagy bejön, vagy nem. Van olyan is, hogy egy álomnő felé semmit nem érez a férfi. Ilyenkor mi van? Én nem vágyom tökéletes álomnőre, és nem akarom, hogy egy nő aki mellettem van gyötrődjön, hogy ő milyen alkalmatlan. Ezzel egy férfit el lehet kergetni. Sokkal fontosabb, hogy engedje hogy szeretve legyen, de ő is akarjon szeretni, és nemcsak egy évbe egyszer.

2018. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
47%
Egy természetes lányt akarok, nem egy idealt amibe beleillik valaki. Ha egy természetes lánnyal osszejovok, aki igazán szeret engem és értelmes, átlagos kinézetű, akkor az lesz nekem az álomnő. Így a lánynak lehetnek negatív tulajdonságai, akkor sem fog számítani, mert akkor is szeretném.
2018. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Hidd el, sokan nem becsülik meg az embert ezekkel a tulajdonságokkal sem.

Edzem magam, homokóra alkat, combközépig érő haj, elegánsabb nem sokat mutató ruházat.

Sokan udvarolnak, megfordulnak.


Sok mindenhez értek a szerelés barkácsolától kezdve a művészetekig.

Több ágon alkotok is s ebből van vállalkozásom.


Hibám: Nem iszok, nem drogozok, nem vagyok könnyű vérű.....


Mert manapság ez kell a népnek. 😔

Nah meg az ember vagyona s pénze. (nemcsak a nők zöme ilyen)

2019. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm szép nagy zöldes kék szemek hosszú szempillák bár közepes hajjal de formás testtel bírja a kemény munkát is de nőies is suliban kiváló és nincs eltelve magától lehet vele hulyulni. 6 éve asszem általános óta együtt vannak a párjával és a párja egyáltalán nem becsüli meg pedig kaphatna magának bárkit de mindig megbocsát neki és reménykedik a megszámlálhatatlan ballepes után is ugyanúgy tud sírni. Úgyhogy vannak ritkaság számba de vannak.
2019. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2019. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Jujj, te egy zseni vagy kérdező. Vedd át a Nobel-díjadat.
2019. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Végülis igen, ráfoghatjuk erre a típusra, hogy álomnő, de igazából most csak a legalapabb sablontulajonságokat listáztad ki.

Az én álom-ideálom így fest (saját kérdés):


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Király vagy, csak az egész kérdésnek semmi értelme.

Ezek a JÓ tulajdonságok azért sok mindenkire ráhúzhatóak (főleg, hogy 1-2 elég szubjektív, pl. kinek milyen a jó szex...kinek milyen a szép szem...?), ROSSZ tulajdonságot meg egyet sem írtál.

Olyan vágyálomban pedig senki nem ringatja magát, hogy létezik EMBER negatív tulajdonságok nélkül. Úgyhogy, még ha valakire igaz is a felsorolás, lesz ott egy-két olyan dolog amitől rögtön nem lesz "tökéletes".

2020. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!