Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a mai lányokat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a menő autó kell, járhasson shoppingolni, utazni mindenfelé persze ezt a barátja finanszírozza. Nincs olyan lány már aki ne k.urva lenne?

2017. máj. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
98%

Régi GYK-s vagyok, de még mindig nem értem, hogy a férfiak miért erre a pénzes dologra akarják mindenáron ráfogni azt, hogy miért nincs barátnőjük...?!


N27

2017. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
19%

#21: a nők meg mindig arra, hogy azért nincs férfi az életükben, mert őket mindenki csak megdugni akarja, vagy mert nem D-s melltartót hordanak ezért nem kellenek senkinek sem


Lehet, hogy csak én vagyok túl értetlen, esetleg nem elég régen GYK-s, de mindkét oldalról teljesen hülye indokokat olvasok :)

2017. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

#22


Van benne valami :) Bár mostanában nem sok női kesergést olvastam :)

Igazából ezt az egész kesergős dolgot nem értem :D Írjon ide az ember, ha tanácsot kér mert mittudomén összeveszett a párjával stb stb, de ez az önsajnálat...Amire aztán tényleg senki nem tudja/tudhatja a választ...kicsit vicces már :) Ilyenkor méginkább felmerül a kérdés bennem, hogy tényleg felnőttek használják a felnőtt párkapcsolatok részt!?

2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
80%
Mert a pénztelen úgyanolyan aljadék lehet mint a pénzes. Akkor inkább a pénzest választom!
2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
96%

#23: nem, többségében nem felnőttek. Még akkor sem, ha esetleg betöltötték a 18-at. Attól még nem lesz senki hirtelen tiniből felnőtt.


Másrészt, egyetértek Veled. Az emberek ebbe a rovatba 99%-ban nem tanácsért, hanem az akolmelegért járnak. Itt lehet hasonszőrűekkel szidni a másik nemet, és mivel minden hasonló gondolkodású csak megerősíti bennük, hogy igazuk van, így egyre jobban rágörcsölnek.


Másrészt meg sok a magányos ember (én sem véletlen itt írogatok éppen, lehet, hogy Rád is igaz), és jó egy kicsit elfilózgatni másokkal.


A sok panaszkodó nő meg lehet, hogy csak nekem tűnik fel, annyian valóban nincsenek, mint a siránkozó férfiak, de elég sok olyan posztot olvastam, ahol kiderült, hogy hősnőnk egész nap munkában ül, onnan hazarohan zenével a fülén, könyvvel a kezében, majd kiborul, hogy őt soha senki nem szólítja le, hát milyenek már a férfiak :)

2017. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%
Miért csak hisztizni tudnak a mai férfiak és a pénzre fogni, ha nem érdeklik a mai lányokat az idétlen felfogásuk miatt?:(
2017. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
nem értem miért vannak kiakadva a nők hogy a férfiak normálisan kinéző nőt akarnak maguknak. senki nem akar egy disznóval együtt lenni, de igaz ez visszafelé a férfiak irányába is. a pénzéhségük azért felháborító mert miközben elvárják a rengeteg pénzt ők természetesen semmit nem hajlandóak tenni az érdekében hogy legyen saját keresetük
2017. máj. 22. 19:07
 28/42 anonim ***** válasza:
En nem fogok osszejonni egy anyuci pici fiaval, aki otthon el... azzal sem, aki lanyosan oltozkodik. Rozsaszin polo, nadrag.. belott ecsetfej. Buggyos nadrag... meg a nem akarok dolgozni, csak a kozelben, nincs jovokep, nincs terv... mondhatnek meg 1000 hibat a ferfiakban is ezzel az erovel...
2017. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

"Rozsaszin polo, nadrag.. belott ecsetfej. Buggyos nadrag..."


Te bocs... de ez a felnőtt párkapcsolatok rovat. Ilyen ruhát meg elég kevés felnőtt férfi hord, ebben elég biztos vagyok :)

2017. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van sajat keresetem es a mai viszonyokhoz kepest jol elek. Ezt visdzafele is elvarom: jo kereset es legyenek tervek, megvalositasok. Es manapsag sok no dolgozik. Eppen ezert, mert a fizetes a beka segge alatt van es egy ferfi nem tud eltartani egy csaladot egyedul. Ez logikus... vagy nem?
2017. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!