Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a mai lányokat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a menő autó kell, járhasson shoppingolni, utazni mindenfelé persze ezt a barátja finanszírozza. Nincs olyan lány már aki ne k.urva lenne?

2017. máj. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

#25


Teljesen igazad van, a kor az csak egy szám. Semmi köze ahhoz, hogy mi van a toronyban :)


Én szeretek (vagyis szeretnék) segíteni másoknak, azért nézek fel ide néha meló után, meg jó kikapcs is egyben. Viszont az ennyire reménytelen embereken nehéz, bármit is mondjon az ember nincs igaza ha nem ért egyet a kérdezővel...


Kérdező: ne általánosítsunk már kérlek...! :)

2017. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
97%
Nekem kiállás kell, nem pénz. Az meg méginkább nincs nekik. Lásd:Gyk. Minden második kérdésben egy férfi bőg arról, hogy milyenek a nők. Ki jönne össze egy megkeseredett ettelennel, aki itt rinyál és fogja a sikertelenségét a pénzre meg a genetikára ahelyett, hogy fejlesztené magát?
2017. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

#31: segíteni csak azon lehet, aki hagyja


Viszont mivel mostanra az összes ellenvéleményt tartalmazó commentemet a porba pontozták a "kollégák", így inkább elmegyek vacsorát főzni, aztán kiírok egy kérdést, hogy a nőknek miért nem kellenek a főzni tudó férfiak ;)

2017. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Jo sokat fozzel, megyunk :D
2017. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

#33


Nálam nagyon is imponál ha egy férfi tud és szeret is főzni :)

Nem mindegy, hogy melyik korosztályt nézzük: a kislányokat valóban nem érdekli :) Jó főzöcskézést :)

2017. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
63%

Nem az én ingem, úgyhogy nem veszem magamra.

Viszont a többi lány nevében, akiket szintén nem érdekli a pénz, elmondanám, hogy nem a pénzéhes ribikre kéne fókuszálni, és akkor lehet nem tennél fel ilyen kretén kérdést!

2017. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

#35: köszönöm, a kislányokból már régen kinőttem



Hazudnék, ha azt mondanám, hogy profi vagyok, nem ezer éves hobbiról beszélek, de alakulgat a dolog.

2017. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyennel találkoztam, de vannak azért kivételek akiket nem csak a vagyonod érdekel hanem te magad, a személyiséged. Csak ők nem nagyon járnak bulizni. Nehéz ilyen nőket találni, de vannak!
2017. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális lányt/nőt már nem a pénz érdekel. Akik a pénzre mennek azok el vannak kényelmesedve a mai világban, semmi kedvük dolgozni azt várják el, hogy a párjuk majd eltartja őket,míg ők vígan plázáznak és csacsognak a barátnőikkel
2017. máj. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked csak a prostik meg a 10/10es top cicák mennek nőszámba, akkor igen, ez a helyzet. De azért vagyunk jó páran nők, akikre ez nem jellemző (én pl. többet keresek, mint a párom, mégsem elégedetlenkedem, kocsink nincs, utazni nem luxus helyre megyünk, azt is felezzük... shoppingolni szeretek, de mértékkel és nem puccos helyeken, hanem turiban)
2017. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!