Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a mai lányokat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a menő autó kell, járhasson shoppingolni, utazni mindenfelé persze ezt a barátja finanszírozza. Nincs olyan lány már aki ne k.urva lenne?

2017. máj. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Újabb általánosító kérdés. Persze értem, hogy erre egyszerűbb fogni a dolgokat mint a saját hibáidra. Jellembeli például.

Rengeteg normális nő létezik. Szépek is nem kevés.

Na mondjuk az tény, hogy őket nem a plázában fogod meglátni, mint ahogy az is, hogy nem a bokánál felhajtott naciban, táskájukat t-rexként tartó affektáló libák közt kéne keresni.

Ja....az úgy nem buli.

2017. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
9%

Részben a média hibája, azt sulykolja az emberekbe, hogy minden eladó, minden megvehető, a pénz a lényeg, amennyid van, annyit érsz (és erre még egy jó nagy lapáttal rátesznek a Lézerjani-féle csökevények is), és hogy bármit forintosítani lehet. Az agyatlan csitrik meg teljesen beveszik ezt az ostoba demagóg maszlagot, meg vannak róla győződve, hogy ez a világ rendje, és az erkölcs már a múlté. Hányadék gusztustalan világ ez.

Másfelől meg mivel iszonyú pasitöbblet van, a nők nagyrészével eléggé elszaladt a nyihaha,

elkezdtek olyan irreális elvárásokat támasztani a férfiak felé, hogy lehetőleg minél kevesebben feleljenek meg neki. Ha 10 pasi udvarol egy nőnek, érdekesmód mindig a leggazdagabbal v. legjóképűbbel lép le.

Megvan a tudományos szakkifejezés az ilyen nőkre, nem írom le, szerintem mindenki nagyon jól tudja.


"Nőgyűlölő kommentek...3...2...1"


Senki nem gyűlöli itt a nőket, egyszerűen jogos kritikát fogalmaz meg. Trollkodás helyett talán megköszönhetnétek néha nekik, hogy valamilyen szinten megpróbálják pótolni a lelkiismereteteket.

Ha meg nem tetszenek a vélemények, mondok egy frankót: NEM kell olvasni az ilyen kérdéseket, eredj a "Kisállatok" kategóriába.


"Lanyok ti tudtok olyan fiut aki nem csak arra megy, hogy jol nezek ki a 0-24-ben, elvarva kozbe..."


Igen, léteznek ilyenek. Őket dobáljátok a friendzónába.


"Nos, bármennyire is keresek sokkal jobban az itt emlegetett számoknál, még sosem találkoztam olyan nővel, aki emiatt akart volna tőlem bármit, aki emiatt nem vette volna figyelembe a kinézetem, vagy a jellemem."


Menj le csak 1 napra mondjuk a Balaton Soundra úgy, hogy a fizetésed felét kápéban veszed fel, és ülj be valami kis lebujba Zamárdiban. Minden csaj után, aki odamegy hozzád, és nem a pincérnő, fizetsz nekem egy ezrest.

Hajajaj, miért van olyan érzésem, hogy idén mégiscsak elmegyek a Kanári-szigetekre nyaralni... :$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


"Azert akarnak csak szexet, mert a legtobb (tisztelet a kivetelnek) ferfi nem tudja a noi igenyeket kielegiteni. Azokhoz penz kell es elkotelezodes."


Rendkívül undorítónak találom, ahogy még szépen meg is ideologizálod az anyagiasságot. Tipikus végterméke vagy a mai életképtelen moslék rendszernek, azt hiszed, a pénz=oxigén, a lóvé a minden, és minden értéket ki lehet fejezni szaros papírfecnikkel, meg nikkel-réz korongokkal.

Ezek után ne csodálkozz azon, ha egy férfinak max a tested kell. Egész konkrétan semmilyen más értéked nincs azon kívül.


"Aztán a végén mindenki egyedül fekszik le aludni.


Marha jó ezt a gender wart nyomatni, csak az eredmény egy tipikus lose-lose szituáció. Megéri!"


Én már hozzászoktam, nincs vesztenivalóm, szóval felőlem mehet a nemek harca. A televízióban úgysincs semmi érdekes.


"Régi GYK-s vagyok, de még mindig nem értem, hogy a férfiak miért erre a pénzes dologra akarják mindenáron ráfogni azt, hogy miért nincs barátnőjük...?!"

"Miért csak hisztizni tudnak a mai férfiak és a pénzre fogni, ha nem érdeklik a mai lányokat az idétlen felfogásuk miatt?:("


Gondoljátok át logikusan.

A pénzes pasasoknak érdekesmód mindig akad barátnőjük. A legtöbbnek nem is egy.

Tehát lehet pénzzel csajozni? Igen, lehet. Quod erat demonstrandum.


"Ki jönne össze egy megkeseredett ettelennel, aki itt rinyál és fogja a sikertelenségét a pénzre meg a genetikára ahelyett, hogy fejlesztené magát?"


Mondd az álommelót, aminek másfél millió forint az órabére. Csak mert másfél óra alatt ti minimum ennyi pénzt vagytok képesek elverni.

Kíváncsian várom válaszodban a varázsformulát. A kínos magyarázkodás, anyázás, moderáltatás nem érvek.

Ja...és helyesen "életképtelen", nem "éttelen". Igen durva epic fail, amikor a troll a saját fegyvere által vész :DDD


"Újabb általánosító kérdés. Persze értem, hogy erre egyszerűbb fogni a dolgokat mint a saját hibáidra."


Hát hogyne, minden "szűznyomilúzer" a saját jószántából csóró, ronda, vagy vékony. Mert ez nekik olyan nagyon jó, nem is tudtad?

Uhhhhh...vannak nálad bajok...

2017. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!