Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a mai lányokat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a menő autó kell, járhasson shoppingolni, utazni mindenfelé persze ezt a barátja finanszírozza. Nincs olyan lány már aki ne k.urva lenne?

2017. máj. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
98%

Lanyok ti tudtok olyan fiut aki nem csak arra megy, hogy jol nezek ki a 0-24-ben, elvarva kozbe , hogy nyaljam ki se**gget egesz nap es vezessem a haztartast? Emellett aki neha megerti, hogy nem tudok mindig kedves lenni es nekem is lehetnek rosszabb napjaim? Hogy van aki megengedi, hogy nelkule is elmenjek szorakozni es nem bantja a szemet, ha a fizetesem tobb, mint az ove?


Koszi.❤

2017. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, a kérdésedből kimaradt az IS. A lányokat a pén-IS-z érdekli. :-))
2017. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
98%

Pont most írtam le egy másik postban, hogy a GYK alapján azt gondolná az ember, hogy amint egy kicsit is jobban keres, rögtön fürtökben lógnak rajta a csajok.


Nos, bármennyire is keresek sokkal jobban az itt emlegetett számoknál, még sosem találkoztam olyan nővel, aki emiatt akart volna tőlem bármit, aki emiatt nem vette volna figyelembe a kinézetem, vagy a jellemem.


Ez csak a szokásos siránkozás, elhihetitek a pénz, még a magyar viszonyok között sok pénz sem tesz rögtön vonzó férfivé valakit (ok, 100 milliós szinteken persze biztos más a helyzet, de ez azért elég szűk réteg)

2017. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
12%

Én csak azt nem értem, hogy ezen az oldalon a férfigyűlölő kommentek miért vannak egyből és azonnal felpontozva?

Márpedig, ha valaki felpontozza akkor egyetért vele. Ebből kiindulva ezen az oldalon a nők elsősorban férfigyűlölők. Így miért kell csodálkozni, ha nem találja őket szimpatikusnak az ember?


Itt folyton arról panaszkodnak a lányok, hogy a férfiak csak szexet akarnak tőlük. Azon nem gondolkodnak el, hogy vajon ez miért van?

2017. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
11%

15#

Teljesn egyetértek a Te véleményeddel, pedig én is nő vagyok.

2017. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%
Azert akarnak csak szexet, mert a legtobb (tisztelet a kivetelnek) ferfi nem tudja a noi igenyeket kielegiteni. Azokhoz penz kell es elkotelezodes. A mai "ferfiak" felnek az elkotekezodestol es nem tudnak altalaban eltartani egy csaladot. Vagyis a no is dolgozik persze... de mekkora felelosseg egy rakas hitelt a nyakaba venni, fizetni, amikor vegigdughatja az osszes not, tobb penze marad es anyuka kiszolgalja... meg egyszer irom: tisztelet a kivetelnek.
2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
80%

A GYK-n nem férfigyűlölők meg nőgyűlölők vannak, hanem az emberek többsége kb mindenkit gyűlöl.


A férfiak fújják, hogy milyenek a nők, mindegyik pénzt akar, mindegyik Casanovát akar, a nők fújják, hogy a férfiak csak szexelni akarnak, meg csak a topmodellekre buknak...


Aztán a végén mindenki egyedül fekszik le aludni.


Marha jó ezt a gender wart nyomatni, csak az eredmény egy tipikus lose-lose szituáció. Megéri!

2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Bocs #17-es: de ez semmivel nem volt kevésbé szűk-látókörű komment, mint azok, amik szerint az összes nő pénzéhes.


Pont erről beszélek, hogy gyakorlatilag mindenki hajtogatja a saját mantráját, beleragad ebbe a másik nem mekkora mocsok sémába, és innen nem nagyon van kilépés

2017. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
15%

Én pl. soha nem állítottam, hogy a nőket csak a pénz érdekelné.

De nem ártana megvizsgálni egy apró tényt. A társadalmi rendszerünk már nem úgy működik, hogy egy férfi teljesen önmagától képes legyen családfenntartó lenni.

A férfiak és nők fizetése teljesen azonos munkakörben gyakorlatilag megeggyezik és az emberek többsége (férfiakat is beleértve) nem keresnek havi 500 ezer forintot amivel valóban el lehet tartani egy családot, de még akkor sem nagy lábon.

Egyetlen férfi fizetése sem fog a háromszorosára emelkedni a munkahelyén, hogy ha a párja elmegy mondjuk gyesre. Ilyen szempontból az oldalon tapasztalható "férfi vagy, tartsd el a családodat" hozzáállás ma már többnyire nem várható el. És ebben nem a férfi a hibás merthogy igás lóként nem tud elég pénzt előteremteni. Ha meg is próbálja, annak is nagy valószínűséggel válás lesz a vége mert úgy viszont már a családjával nem tölt el elég időt és elhanyagolja őket a folyamatos munkával.

2017. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!