Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira felnőtt férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira felnőtt férfit kíséri az anyja az normális?

Figyelt kérdés

Voltaképpen 23 éves az illető,tehát már mondhatjuk felnőtt férfinak. A legelső randink lenne, ahova elmennénk strandolni, -aztán bejelentette hogy hozza az édesanyját is (akivel írd és mond semmi bajom sincs,de korainak találom),indokolva hogy akkor ismerjem meg idejében a kedves mamát. Mutassanak be otthon persze,én sem tagadnám le,de nem rögtön gondoltam, ezt elmondtam neki is még is ragaszkodik hozzá. Ami még kellemetlen hogy dolgozom,tehát valamikor neki jó és nekem nem,vagy fordítva, (megjegyzem minden nap dolgozom,nem olyan könnyű időt kiszakítanom, 2 helyen, iskola mellett ) de az édes anyja nyomást gyakorol ránk, hogy mikor megyünk,ne játszak vele,és szépen tolmácsolja nekem. Nem tudok elszakadni akkor amikor akarja,meg nem pár hét után...

Mindenben kikéri a véleményét,semmit nem tesz annak belátása ellentétjében...

Nem anyuci kis fia az ilyen?

19/L


2017. aug. 9. 18:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki inkább, hogy csak akkor mész, ha a faterját is hozza :D

31/f

2017. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De ez hogy függ össze? Sajnos rengeteg embernek van alkoholista szülője, attól még nem kell kísérgetni.
2017. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ugye ez kamu kérdés?
2017. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? :)
2017. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Bár vicc lenne.. :)
2017. aug. 9. 20:58
 16/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Milyen világot élünk... szép. :)
2017. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Majd a nászéjszakán is asszisztálni fog a kedves mama, mit hogyan kell? (Már ha egyáltalán egy ilyen srác eljut a nászéjszakáig bárkivel is...)
2017. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Most miért,mi a baj? 3-asban fogjátok enni a finom sajtos tejfölös lángost,vagy a strandokon népszerű főtt kukoricát,majd figyelj mert a "mama" biztos megemlíti,hogy meddig érdemes főzni,hogy ilyen finom puha legyen !:)
2017. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A mamának nem kell oktatnia,van nekem is anyukám aki 19 éves koromra tisztességgel megtanított. Sőt,ides-tova ennek is hány éve.. :)
2017. aug. 9. 21:22
 20/24 anonim ***** válasza:

Menekûlj!

N25

2017. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!