Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira felnőtt férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira felnőtt férfit kíséri az anyja az normális?

Figyelt kérdés

Voltaképpen 23 éves az illető,tehát már mondhatjuk felnőtt férfinak. A legelső randink lenne, ahova elmennénk strandolni, -aztán bejelentette hogy hozza az édesanyját is (akivel írd és mond semmi bajom sincs,de korainak találom),indokolva hogy akkor ismerjem meg idejében a kedves mamát. Mutassanak be otthon persze,én sem tagadnám le,de nem rögtön gondoltam, ezt elmondtam neki is még is ragaszkodik hozzá. Ami még kellemetlen hogy dolgozom,tehát valamikor neki jó és nekem nem,vagy fordítva, (megjegyzem minden nap dolgozom,nem olyan könnyű időt kiszakítanom, 2 helyen, iskola mellett ) de az édes anyja nyomást gyakorol ránk, hogy mikor megyünk,ne játszak vele,és szépen tolmácsolja nekem. Nem tudok elszakadni akkor amikor akarja,meg nem pár hét után...

Mindenben kikéri a véleményét,semmit nem tesz annak belátása ellentétjében...

Nem anyuci kis fia az ilyen?

19/L


2017. aug. 9. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem a nagymamám szokott elkísérni.
2017. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A nagymama az még jobb, ők aztán ismerik a sütés-főzés minden csínját-bínját :)
2017. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na lesz randi?


Ha nem, azért elmondhatod neki, hogy ez gáz, és ha valaha akar barátnőt, akkor nagyon gyorsan leszakad az anyukájáról és elkezd önálló lenni.

2017. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 whynot ***** válasza:

Az a probléma, hogy sok ilyet ismerek, és a vége mindig csúnya...

Van olyan ismerős, aki 40 éves és soha nem volt barátnője...

Olyan ismerősöm is van, aki 22 évesen annyira összeveszett emiatt az anyjával, hogy azóta nem találkoztak (8 éve).

Nagyon nagy fába vágod a fejszéd, ha folytatod ezt a menetet.

Megértem én, hogy vannak nehéz sorsú családok, de okosan és logikusan kell ilyen esetben eljárni.

Persze a szerelem majd utat tör magának, meg megoldjuk, meg hasonló szép gondolatok járkálnak ilyenkor az ember fejében, de ugyanakkor a saját életedből fogsz jobb esetben hónapokat, rosszabb esetben éveket elvenni.


Sansszos, hogy a srác még nem érett meg a felnőtt létre, mert anyuci visszafogta a fejlődés egyes fázisait.


Ez az ő harca az anyjával, nem a tied...


Ha mégis elmész, akkor vigyél naptejet (anyuci hátára), életrajzot, és adásvételi szerződést :)

2017. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!