Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy nővel majd az x. alkalom után lefeküdtünk.

2 nappal később találkoztunk és élőben megmondtam neki, hogy én csak ennyit szerettem volna (persze finoman közöltem, nem hidegvérrel). Ott az utcán kiverte a hisztit és ordított velem, hogy mekkora szemét vagyok.

És az ismerőseim is haragszanak rám most. De nem értem. Ha fordítva lenne (vagyis ő dobott volna és én lennék kiakadva) akkor pedig mindenki mondaná, hogy lépjek tovább nem nagy ügy...


2017. szept. 18. 17:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

Ennyi! Legközelebb elég lesz csak facen üzenni egyet, vagy az ajtóra/hűtőre ragasztva hagyni egy "Köszi! Jó volt, elég volt, viszlát!" feliratú üzenetet.


Látszik, hogy beteg a csaj... Jól tetted, hogy nem szaporodtál vele!

2017. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Az ilyen sza.rháziak miatt mint te nem bíznak a nők a férfiakban.

És issza a levét a többi pasi aki normális kapcsolatot szeretne kialakítani."


Na jól van ám...ne próbáld rám kenni, hogy pár pasi miattam nem tud összejönni egy nővel sem. Ha egy nő olyan dumával koptat le, hogy "bocsi de az elöző pasi átvert most egy férfiben sem bízom" akkor az a nő szerinted mennyire vonzódik hozzád? Ha bejössz akkor egyből elfelejti a régi csalódást.

2017. szept. 18. 17:45
 13/25 anonim ***** válasza:
31%

Te nem szemét vagy csak nem tudsz jól szakítani. Nem azt kellett volna mondanod, hogy csak ennyit szerettél volna hanem, hogy "nem működik a kémi". Hülyeség volt bevallani, hogy csak meg akartad dugni, ettől úgy érzi, hogy csak kihasználtad.

Amúgy meg sosem értettem az ilyet, hogy x randi után egyszer lefeküdni valakivel, aztán dobni.

Most komolyan megérte neked egyetlen éjszaka az erőfeszítést?

Legalább már amikor összejött, akkor néhányszor megdughattad volna, aztán közölted volna vele, hogy sajnos nem tudsz beleszeretni.

Én már több mint 20 csajt megdugtam, és amikor szakítottam velük mindegyik tudomásul vette, hogy nem ő az igazi.

Csak ésszel!

2017. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

7:

Akkor az sem normális, aki nem tisztázza hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Remélem rájuk is értetted, amit mondtál.


9:

Nem mindenki fekete vagy fehér. Nekem vannak időszakok az életemben, amikor komoly kapcsolatot szeretnék és van amikor szexet. A világ nem csak "jófej" srácokból áll, akik állandóan komolyat keresnek és "agyatlan állatokból", akik mindig dugni akarnak.


13:

Hűha. Na ez tényleg a legjobb válasz volt, minden fajta vicc nélkül. Kérdező, ezt érdemes sokszor elolvasnod még.

2017. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

#10: Teged nem azert dobtak az elso szex utan, mert a csaj csak ennyit akart es ezt elore tudta is, hanem mert xar voltal.


Igen, kerdezo, szemet vagy. Elore kozolnod kellett volna, hogy mit akarsz.

Es hatalmas kulonbseg, hogy azert dobnak, mert nem volt jo a szex, vagy azert mert tudatosan nem csak meg, hanem at is baxtad.

2017. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mind férfi,mind nő szemét aki nem közli,hogy csak egy alkalmat akar. Én ezt gondolom.
2017. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Igen, szemét és tisztességtelen voltál.

Nem lehet előre mondani, mit akarsz? Nyilván nem a kisujjából szívta ki szegény nő, hogy valami mást is.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy férfi vagy vagy nő, egyaránt utálatos és szemét dolog.

2017. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

15-16-17:


Miért annak kelljen közölnie hogy mit akar, aki alkalmi akar?


Ha az sem közli a szándékait, aki komolyat akar, az mit vár? Miért a másiknak kelljen kitalálni, hogy az ember akivel ismerkedik, az tartósat akar és nem alkalmit?

2017. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Azért mert ha egy lány azzal nyit az első randin, hogy komoly kapcsolatot keres, akkor az a baj...

Plussz már bocs, de ez amolyan íratlan szabály, szokás, hogy azok randiznak és udvarolnak egymásnak, akik kapcsolatot keresnek. Alkalmi szexhez nem kellenek érzelmek (ez a lényege), és ezért nem is kell randizgatni, hogy jobban megismerjék egymást.

Nincs kultúrád...

2017. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19:

" Azért mert ha egy lány azzal nyit az első randin, hogy komoly kapcsolatot keres, akkor az a baj..."

NEM, EZ NEM BAJ! Örülök pont, ha valaki elmondja mit akar. Szóval nem a valóságot mondod.


Nekem soha a büdös életben nem volt egyéjszakás kalandom, vagy olyan hogy egyből szexeltem volna valakivel, akit megismertem volna. Ahhoz biztos nagyon alfahímnek kell lenni kívül-belül, de én nem vagyok olyan. Volt egy szeretőm 4 hónapig, akivel csak a második randinkon csókolóztunk, és a harmadik randin feküdtünk le. De általában is még ha alkalmiról van szó, akkor is simán 2-5 randi, mire szexelünk egymással.


Ez a nagyon tapasztalatlan emberek fejében élhet, hogy csak az a két véglet van, hogy

A, összefekszenek az első találkozáskor

B, hetekig ismerkednek az első szex előtt

A valóság nem ilyen!


Ez meg a másik, hogy gőzöd sincs mit keres egy "alkalmit" kereső ember. Szerinted csak az van a világon, hogy érzelmek nélkül kúrtok, vagy hogy őrülten szerelmesen szeretkeztek egymással? Képzeld el, hogy sok ember úgy keres maga mellé alkalmi partnert, hogy őt is meg akarja ismerni, kíváncsi a személyiségére és szeret vele lenni, beszélgetni. Hogy mondjam?! A szex előtti ismerkedést is élvezi. Amikor egy csajjal ismerkedem, akivel alkalmit akarok, én sem állandóan arra gondolok, hogy mikor dugunk már egymással. Lehet abban több is, DE MÉG NEM SZERELEM. Pl én nagyon szeretek az ilyenfajta szeretőimmel bújni, ölelkezni, csókolózni, simogatni egymást, vagy beszélgetni is akár egy jót. De mégsem vagyunk szerelmesek és mégsem vagyunk párkapcsolatban. Úúúúú, képzeld ilyen is létezik, mert a világon nem csak fekete és fehér dolgok vannak.

2017. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!