Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy nővel majd az x. alkalom után lefeküdtünk.

2 nappal később találkoztunk és élőben megmondtam neki, hogy én csak ennyit szerettem volna (persze finoman közöltem, nem hidegvérrel). Ott az utcán kiverte a hisztit és ordított velem, hogy mekkora szemét vagyok.

És az ismerőseim is haragszanak rám most. De nem értem. Ha fordítva lenne (vagyis ő dobott volna és én lennék kiakadva) akkor pedig mindenki mondaná, hogy lépjek tovább nem nagy ügy...


2017. szept. 18. 17:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Megkerdezed, hogy szemet vagy e, utana meg kiakadsz a valaszokon. :D


Amugy az erzelmi analfabeta az jobb jelzo rad szerintem.

2017. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

20, most nem arról van szó amit te mondasz. Itt a kérdező csak simán meg akarta fektetni egyszer a lányt, nem baráti szexelős laza kavargást akart.


Amúgy hidd el nekem, hogy bizony élnek olyan elképzelések, ahol a lány nem mondhatja az első randikon, hogy pontosan mit vár a kapcsolattól, mert a pasit ezzel elijeszti.

Na most itt nem a 40 éves érett felnőttekre gondolok, akik nem érnek rá a piti játékokra, hanem a 17-25 évesekre. (Jo persze vannak ebben a korcsoportban is bőven komoly, érett felnőttek, de akik nem azok, közöttük bizony terjednek ezek a hülyeségek)


D azért azt te is látod, hogy a kérdező nem a te általad leírt verzió megtestesítője. Nem azt állítom, hogy nem létezik amit írsz, én is voltam részese baráti szexkapcsolatnak és szerelem nélkül kizárólag olyannal bújtam ágyba, akit a barátomnak tartottam. De a kérdező nem azt csinálta, hogy barátkozott egy lánnyal, akivel végül felforrósodott a hangulat és egymásnak estek, hanem Randizott, azaz udvarolt neki, tette a szépet, hogy elcsábítsa, aztán amikor sikerült megdugnia, nagy tisztességesen közölte, hogy ez az egész kedveskedés, randizgatás arra ment ki, hogy megbszhassalak.

2017. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#23: gerinc? Pont az nem volt benne. Ha lett volna, akkor elore kozli es nem x randin keresztul hulyiti.


Nyilvan nem kotelezo jarni, de akkor tudja mindket fel, hogy ez egy egy alkalmas szex.

2017. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a közhiedelemmel ellentétben a legtöbben még mindig komoly kapcsolat reményében randizgatnak (nem, a buliban felszedés nem randi), szerintem is úgy fair, hogy az közli előre a szándékait, aki ettől el akar térni. Nekem nőként is volt ilyen időszakom, és furcsa módon nekem nem esett nehezemre az elején szólni, hogy ne erőltessük a randizgatást, mert nem hosszú távra tervezek. Ha neked ez nem megy, keress egy prostit, ő egyértelműnek veszi, hogy nem barátnőnek akarod.
2017. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%

Előre szokás az ilyesmit közölni. Ha nem közlöd előre, szaralak vagy. Ha nő, ha férfi, tökmindegy.

Én mindig megmondtam mindenkinek, mit akarok. Sok férfinak nem tetszett, hogy nem adtam be a derekam a "csak kóstoljuk meg egymást" szövegre, de tartottam magam hozzá. Amikor alkalmit kerestem, azt is célirányosan tettem. A lány buta volt, hogy nem tisztázta előre a szándékait. Te meg r*hadék vagy.

2017. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!