Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lennék önző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennék önző és szemét ha ezt meglépném? Nem tehetem ezt vele ugye? 21/l

Figyelt kérdés

A történetünk hosszúra nyúlik vissza ezzel a sráccal, évek óta ismerem. Idősebb nálam 3 évvel és mindig is szerelmes volt belém. Sajnos en sorozatban rosszul döntöttem, ő meg csak szenvedett miattam. A vicc az, hogy mindig is tetszett külsőre is, belsőre meg nagyon. Hihetetlenül jófej, jólelkű, okos, vicces, rejtélyes és érdekes személyiség. Amikor megismert szingli voltam, néha beszéltünk, szemeztünk majd összejöttem az exemmel. Vele két évig voltam együtt, ő pedig akkor vallott színt, először udvarolt, próbálkozott de én az exemet szerettem. Egyszer elcsattant egy csók közöttünk, Ő nagyon fellelkesült, én meg megbántam, sajnos az exemet választottam és ezt neki is elmondtam. Egyszer viszont (pont egy hónappal előtte, hogy szétmentünk) szerelmet vallott nekem de nem tudtam mit mondani, akkor még bíztam a kapcsolatomban. Sírt és zokogott és teljesen padlón volt, sosem gondoltam volna hogy ennyire szerelmes, akkor azt mondta, hogy elengedi a velem kapcsolatos álmait, azt kívánja legyek boldog mert megérdemlem, de többet ne beszéljünk mert nem bírná. Majd szakítottam szilveszterkor az exemmel, rá akartam írni de már letiltott mindenhonnan. Öt hónapig voltam szingli és rá is sokat gondoltam de nem kerestem az egom miatt.

Mire feltűnt ő, mintha mi sem történt volna már randizgattam valakivel majd újra pofára esett mikor összejöttünk...Akkor már nem tudom hogy reagált mivel nem keresett nem beszéltünk azóta sem...

Az a kapcsolat egy nagy hiba volt, megcsalt az a pasi és csak szexre kellettem, csak mutatóba voltam jó. Közben Ő tavaly csinált magának instagramot és ott bekövettem hátha, aztán Ő is engem és azóta kedvelgetjük néha egymás képeit és ennyi. Sokszor gondolkodtam, hogy írjak-e neki. Közben ráadásul minden téren változott, férfiasabb, jóképűbb is lett, sokszor hiányzott.


Tegnap a karácsonyi vásáron megláttam Őt egy lánnyal, meghitten sétállgatva nevetgélve stb. Én úgy éreztem abban a pillanatban szerelmes lettem és szinte minden előjött vele kapcsolatban minden érzés, összeállt a kép. Nekem Ő kell.

De nem tudom ezek után, hogy túl lett rajtam, hogyan közeledjek vagy egyáltalán közeledjek-e? Nem érdemlem meg igaz? Mert hülye voltam, fogalmam nem volt róla milyen kincs akadt a kezembe és én eldobtam :((( Úgy sajnálom, de ha csak még egy esélyünk lenne...



2017. dec. 2. 14:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hajrá!!
2017. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd élni...:/

Még ha szingli is lenne, akkor sem bolygatnám szerintem, mert lesülne a képemről a bőr ezek után. Egyszer elkövetni egy ilyen hibát oké, de innen nézve ez egy sorozatos kínzás volt neki. Tudom, nőként ez kicsit más, de én látni sem akarnám azt, aki ennyi rossz élményt okozott nekem, és mikor végre összekaptam magam, újból "az életemre akarna törni". Sosem tudnék benne bízni már úgy, és valószínűleg eléggé megerősödtem volna a cicózások alatt, hogy szépen vagy kevésbé szépen elküldjem a francba.


Egyébként nem szeretnék rosszindulatú lenni, de neked nem ő kell. Sokkal inkább az, hogy még mindig érezhesd, hogy a kezedben a kontroll, amit bármikor gyakorolhatsz fölötte, pont, mint anno. Csak most vonzóbb, mert nagyobb "kihívás" mindez a lány miatt.. Nem akarlak vádolni, csak ez sem ritka, és nem is mindig tudatos.

2017. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Írjak akkor rá? És ha alakulóban van egy kapcsolata, nem lenne szemétség? Viszont ha tényleg lesz barátnője lehet örökké együtt lesznek vagy sok évig és akkor elveszítem akkor ennyi volt :( Pedig nem akarom :( Dilemmában vagyok mi legyen. Önzően hangzik de nem gondolom, hogy bármely lányt úgy tudna szeretni mint engem. Talán mindkettőnknek úgy lenne a jobb ha együtt lennénk végre :(
2017. dec. 2. 14:17
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjd, jobbat erdemel nalad.
2017. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát ez szívás. Sokszor van így. Amikor kellesz neki, akkor neked nem kell, amikor neked kell, akkor màr ő túl van rajtad. A szomorú csak az, hogy mindvégig tudtad, hogy ő kell neked, csak valami miatt nem akartad felvállalni. Most meg már nem tehetsz semmit.
2017. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd beken. Semmi altalad leirtat nem erzel nem valojaban, csak most faj az egod. Mar eleg fajdalmat okoztal neki.
2017. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
5# Ettől félek én is, mi van ha egymás mellé lettünk rendelve de a sok ballépés miatt mégsem egymással fogjuk leélni az életünket... :,((
2017. dec. 2. 14:22
 8/36 A kérdező kommentje:
6# Persze igen biztos az egom faj!!!! Pont nem erdekel mar az.
2017. dec. 2. 14:24
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Ha o mar boldog, hagyd beken! Magad is leirtad, mennyit vart, mennyit turt, te meg kb le se ejtetted magasrol.

Szenvedett o nagyon sokat miattad. Az elet rovid, engedd, hogy boldog legyen!

2017. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác gyakrabban volt második opció. A bizalma összetört, amit jó esetben vissza kell szerezni.


Viszont most a külső miatt is érdekesebb lett, meg azért is mert most te vagy egyedül, ő pedig sinre került.


Ha úgy adódna tudnál rá várni?

2017. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!