Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lennék önző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennék önző és szemét ha ezt meglépném? Nem tehetem ezt vele ugye? 21/l

Figyelt kérdés

A történetünk hosszúra nyúlik vissza ezzel a sráccal, évek óta ismerem. Idősebb nálam 3 évvel és mindig is szerelmes volt belém. Sajnos en sorozatban rosszul döntöttem, ő meg csak szenvedett miattam. A vicc az, hogy mindig is tetszett külsőre is, belsőre meg nagyon. Hihetetlenül jófej, jólelkű, okos, vicces, rejtélyes és érdekes személyiség. Amikor megismert szingli voltam, néha beszéltünk, szemeztünk majd összejöttem az exemmel. Vele két évig voltam együtt, ő pedig akkor vallott színt, először udvarolt, próbálkozott de én az exemet szerettem. Egyszer elcsattant egy csók közöttünk, Ő nagyon fellelkesült, én meg megbántam, sajnos az exemet választottam és ezt neki is elmondtam. Egyszer viszont (pont egy hónappal előtte, hogy szétmentünk) szerelmet vallott nekem de nem tudtam mit mondani, akkor még bíztam a kapcsolatomban. Sírt és zokogott és teljesen padlón volt, sosem gondoltam volna hogy ennyire szerelmes, akkor azt mondta, hogy elengedi a velem kapcsolatos álmait, azt kívánja legyek boldog mert megérdemlem, de többet ne beszéljünk mert nem bírná. Majd szakítottam szilveszterkor az exemmel, rá akartam írni de már letiltott mindenhonnan. Öt hónapig voltam szingli és rá is sokat gondoltam de nem kerestem az egom miatt.

Mire feltűnt ő, mintha mi sem történt volna már randizgattam valakivel majd újra pofára esett mikor összejöttünk...Akkor már nem tudom hogy reagált mivel nem keresett nem beszéltünk azóta sem...

Az a kapcsolat egy nagy hiba volt, megcsalt az a pasi és csak szexre kellettem, csak mutatóba voltam jó. Közben Ő tavaly csinált magának instagramot és ott bekövettem hátha, aztán Ő is engem és azóta kedvelgetjük néha egymás képeit és ennyi. Sokszor gondolkodtam, hogy írjak-e neki. Közben ráadásul minden téren változott, férfiasabb, jóképűbb is lett, sokszor hiányzott.


Tegnap a karácsonyi vásáron megláttam Őt egy lánnyal, meghitten sétállgatva nevetgélve stb. Én úgy éreztem abban a pillanatban szerelmes lettem és szinte minden előjött vele kapcsolatban minden érzés, összeállt a kép. Nekem Ő kell.

De nem tudom ezek után, hogy túl lett rajtam, hogyan közeledjek vagy egyáltalán közeledjek-e? Nem érdemlem meg igaz? Mert hülye voltam, fogalmam nem volt róla milyen kincs akadt a kezembe és én eldobtam :((( Úgy sajnálom, de ha csak még egy esélyünk lenne...



2017. dec. 2. 14:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%

"de a sok ballépés miatt"


Semmi ballépés nem volt, te választottál mindig mást, pedig lett volna több lehetőséged is.

Hagyd békén a srácot a barátnőjével.

2017. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
De önző vagy...!
2017. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy a barátnője. És tudnék rá várni, de nem bírom a bizonytalanságot :( Ha kis esélyét látnám, hogy érdeklődik akkor várnék rá.
2017. dec. 2. 14:37
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
Most vegre o is talalt nalad jobbat. Valoszinuleg vegre felismerte, hogy csak egy onzo kislany vagy, aki alafekszik mindenfele fasziknak, akik csak kihasznaljak, ahelyett, hogy ot ertekelne. Most talalt olyat, aki ot magat valoban ertekeli, es nem csak akkor van ra szuksege amikor elerhetetlennek latja. Noj mar fel egy picit, es inkabb azon dolgozz hogy ennel a jovoben merfoldekkel jobb ember legyel.
2017. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%

Kapj mar eszbe.. eletedben eloszor gondolkodj felnott ember modjara es ne legyel mar ilyen. Az ido segit.

Ha meg mutat is egy kis erdeklodest, az mar sose lesz az igazi.

Ne hisztizz. Szedd ossze magad es hagyd beken.

Ebbol is latszik, milyen onzo vagy. Kepes lennel belemaszni az eletebe ujra, holott o mindig a hatterben maradt veled kapcsolatban.

2017. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
63%
Rajta próbálkozz most majd ő dönt ha mégsem jön össze legalább megpróbáltad..... 49F
2017. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ráírok... Lesz ami lesz, úgyis mindjárt születésnapja van. Ha nem kellek megmondja és kész. Miért lennék önző ha ezzel neki is jót teszek? Erőt veszek magamon és írok pár sort...
2017. dec. 2. 15:06
 18/36 anonim ***** válasza:
98%

Neki? Jot??


Ha nem erdekel a mas velemenye, minek irtad ki??

2017. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Szóval amint összejött valakivel, rögtön elkezdett érdekelni? Kíméld meg őt magadtól...
2017. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz elszámolni magaddal?! 🤔
2017. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!