Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy csak olyan lányokkal vagyok hajlandó randizni, akivel előtte voltak tartalmas beszélgetéseink és felém is érdeklődött?

Figyelt kérdés

Sokat lehet hallani azt, hogy randizzunk sokat és nagy számok törvénye alapján összejön valami. De én nem szívesen randiznék egy olyan lánnyal, aki igaz hozzám szól, de mondjuk, ha neten beszélünk akkor 1-2 szavas mondatokba válaszol, egyszer se kérdez felém, nem látom benne az empátiát és az alapfokú kedvességet. Hiába tetszik küllemre, hogyha egy unalmas csajnak tartom és nem látom benne azt, hogy egy jó találkozás lehetne köztünk.

Múltkor is beszélgettem egy lánnyal kérdeztem találkozna e velem mondta, hogy a mostani hét jó lenne neki, de valahogy már nincs kedvem ráírni és találkozni sincs kedvem vele, helyette egy másik lánnyal fogok találkozni jövő héten, mert vele legalább tartalmasan lehet beszélgetni és kedves is.

Én azt szeretném kérdezni, hogy hogyan kell érteni ezt a nagy számok törvényét, tehát mindenféle csajjal kéne randiznom? Vannak nők akik hiába jönnek be külsőre belsőre nem vonzanak és persze fordítottan is igaz, mert hiába kedves, aranyos hogyha mellette nem tetszik. Azt szeretném, ha mind külsőre és belsőre rendbe lenne, gondolom ezzel nem kérek sokat.


2018. jan. 20. 07:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja, hozzateszem, nem, nem en vartam sokat, mivel allandoan a cseten logott vagg ilyen olyan lanykak kepeit lajkolgatta.
2018. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ha kibeszéltek mindent chaten, nagyon kellemetlen lesz az első találkozó, mert nemis tudod, mire kérdezz rá, amit még nem tudsz róla(volt már ilyen)."


Ha egy kis chat után nem tudtok miről beszélgetni, az rendkívűl szánalmas. Én a párommal évek után is órákig tudok beszélgetni.


Kérdező, teljesen igazad van. Én is csak olyannal randiznék, akivel lehet beszélgetni. Oké, nem kell naponta órákat, mert mindenkinek 24 órából áll egy nap, de az ilyen párszavas válaszok kiábrándítóak.

2018. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!