Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20-30 között), Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20-30 között), Ti hogyan reagáltok arra, ha egy férfi az utcán, boltban, könyvtárban, sorbanálláskor stb. megszólít benneteket, egy határozott ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a nők véleménye erről mostanában. Az csinosabb, vagy akár átlagos nő ismerőseim akikkel beszéltem, gyakran kiakadnak, hogy milyen pofátlanság és zaklatás, ha egy férfi ismerkedési szándékkal közelít. Akár csak egy teljesen normális őszinte szöveggel, hogy keres egy kávézót a környéken és mi lenne ha meginnánk egy kávét? Persze nyilván ehhez elég jóképűnek kell lenni, különben a mai világban azonnal megbélyegeznek szexistának, zaklatónak. Legalábbis ismerős lányok, fiatal nők eléggé lekezelően és durván nyilatkoztak erről a témáról. Az jogos érv, hogy sokan ilyenkor igyekeznek valahová, és ennek is van módja. Ugyan akkor régen szerintem nyitottabbak voltak erre is a nők. Ma már tabuvá vált ez is, miközben elvárják a férfiak határozott fellépését? Emellett láa

2018. febr. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó gondolat a kiváltója ennek a kérdésnek. Hasonló korú vagyok én is, bár én végképp nem panaszkodhatok, mert a cégemhez gyakran jönnek új és jó arc korombeli lányok, illetve a doktori, akadémiai életben is van sok magányos lány, főleg tudományos területen sok a szingli okos lány. Bár sok a karrierista is, aki inkább egyedül van.


Viszont bennem is felmerült, hogy ezen kívül hogyan lehetne megismerni normális, értelmes lányokat. Olyanokat akikkel amúgy soha nem futok össze, még esetleg koncerteken, fesztiválokon, Tinderen sem... mert amúgy nem járnak ilyen helyekre, és nem használják ezeket.

2018. febr. 17. 19:56
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban azért ez nem ennyire nagy gond mint ahogy leírod.

Szerintem több sebből vérzik a dolog. Ugye amikor így ismerkedsz akkor eleve van előtte valami interakció, mondjuk összenéztek, vagy egymásra mosolyogtok, ilyesmi. Ezek már lehetnek jelek, és ha egy ilyen nőnél próbálkozol akkor az nem fog elhajtani. Persze azt is el kell tudni fogadni, hogy csak szemezni szeretett volna, és ennyi. Ismerkedni nem akar, csak megnézett téged mint ahogy te őt.

Aztán ott van a másik dolog, hogy akin látom, hogy rohan eleve nem lábatlankodok előtte.. persze egy sorbanállás közben nekem ne mesélje be senki sem hogy éppen rohan miközben egy helyben toporog :) ilyenkor én is pimasz vagyok.. ami általában működik. Mert a görbetükröt észrevehetően sok nő szereti és el is fogadja, ez pedig már jó kiindulópont.. amiből lehet tovább szőni a beszélgetést.

A jóképűség az khm.. fontos, de nem csak erről szól a dolog. persze vannak a berögződött akarnok libák akiknek csak az a bizonyos reklámból kilépő pasi kell.. de hát istenem, azokkal nem kell foglalkozni.


Tehát sok pasi szerintem egyszerűen nem tud ismerkedni ahogyan írod is.. gondolj csak bele milyen dumákkal megyünk oda nőkhöz :D hát néha én sem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek azon amiket nők mesélnek próbálkozások gyanánt..

Egyébként ha a nő lát benned potenciált akkor esélyt fog adni, hogy később "eladd" magad neki, szóval a kitartást és a magabiztosságot igenis díjazzák!


A szexista és zaklatós dolog pedig egyértelműen egy túltolt feminista duma.. értelmes nő nem bélyegez meg férfiakat akik ismerkedni akarnak.. hanem konstatálja, hogy +1 pasas akinek bejövök, jó csajszi vagyok:)

2018. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
52%

"Tehát sok pasi szerintem egyszerűen nem tud ismerkedni ahogyan írod is.. gondolj csak bele milyen dumákkal megyünk oda nőkhöz :D hát néha én sem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek azon amiket nők mesélnek próbálkozások gyanánt.. "

Kérdezd meg a női ismerőseid, hogy a helyes srácok milyen gáz szövegeket nyomnak... :D

2018. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Még anno ilyen leszólításból egy nagy szerelem kerekedett ki az életemben,úgyhogy nem vagyok ellene,még tetszene is.Ha épp sietnék valahova és nincs időm,és szimpatikus lenne,megadnám a számomat.
2018. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
65%

13- ne vedd fel! Egy hajóban evezünk. :)


Tudom nagyon jól, hogy milyen dumákat nyomnak.. írtam is, hogy "jóképűség, khm.."

Nyugi egy véleményen vagyunk azt illetően, hogy a férfiakat sokan megbélyegzik azért mert a küllem alapján választanak csajt, míg ha a nőkre ezt mondják akkor ők aztán kikérik maguknak.. és jönnek a belső érték dumával. Persze persze.. tudjuk a szex is fáj nekik. :D

Én értelmes nőkről írtam a kommentembe, nem pedig azokról a férfifóbiásokról akikről te is írtál a sajátodban! :)

2018. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
77%
Ne lepődj meg, sokszor a nők sem tudják, hogy mit akarnak, és sokszor találkozhatsz egymásnak ellentmondó elvárásokkal/állításokkal is (pl. hogy ha odamész, akkor szexmániás zaklató vagy, ha nem mész oda, akkor meg gyáva fhasz), de nem tudhatod, hogy éppen kinek mi a véleménye, főleg úgy, hogy nem vagy gondolatolvasó, és ha a nők nem adnak jeleket, akkor te honnan tudhatnád, hogy próbálkozhatsz-e nála, ha nem mész oda. Elég nehéz úgy ismerkedni, hogy rengeteg nő talál mindenféle kifogást, hogy miért nem ismerkedik neten, utcán, szórakozóhelyen stb., de ha nem tudsz magadnak találni senkit, akkor megint csak téged bélyegeznek meg, hogy biztosan a te hibád, hogy egyedül vagy. Nyilván van olyan, aki kapcsolatban él, és emiatt nem ismerkedik, azt viszont képtelen vagyok megérteni, miért kellene belehalnia abba bárkinek is, ha normális hangnemben megszólítod. De persze sok nő meg nyafog, hogy a mai férfiak milyen töketlenek, hogy nem mernek odamenni, hát minek menjenek, ha sokan elhajtják őket, meg rájuk fogják, hogy zaklatók, szexmániások? Azt is hülyeségnek tartom, hogy inkább valami semleges szöveggel menj oda, minek kerülgetni a forró kását, és úgy tenni, mintha azt akarnád megkérdezni, hogy elment-e a villamos, csak azért, hogy beinduljon a beszélgetés. Szerintem egy normális, önbizalommal teli nőnek nem jelenthet problémát és rémületet az, ha valaki odamegy hozzá, és megszólítja, és oké, hogy egy bolt, könyvtár stb. elsődleges funkciója nem az ismerkedés elősegítése, viszont így kihalna az emberiség, mert ez alapján kb. sehol sem lehetne ismerkedni. Szerintem csináld azt, ami neked jólesik, és ne foglalkozz a hisztizőkkel, általában az ilyenek maradnak egyedül, vagy belesavanyodnak egy rossz kapcsolatba, és frusztrálttá válnak. Remélem, sikerrel jársz, és ha megszólítasz egy lányt, akkor normálisan fog erre reagálni, és találsz magadnak valakit.
2018. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
70%
#11: Tényleg reális probléma az, amit írtál. A nők jelentős része karrierista, illetve tapasztalataim szerint elég sok a frusztrált nőszemély, akik nem járnak sehová, elzárkóznak a világ elől, a net adta lehetőségeket sem használják ki, de azért siránkoznak, hogy rájuk nem figyel fel senki. Egyébként nekem is elég sok rossz tapasztalatom van, lepattintások, netes levelezésből való szó nélküli eltűnések stb., sok lánnyal próbáltam már beszélgetni, sokuknak esélyt is adtam volna mondjuk egy találkozásra, és elfogadtam a problémáikat is, de hiába. Nagyon nehéz úgy ismerkedni, hogy nincs hol/hogyan, és nincs kivel, mert a kör rövidre zárul. De persze azt nem fogják beismerni a nők, hogy sokszor pont ők maguk a hibásak abban, hogy a férfiak nem kezdeményeznek, és nem feltétlenül gyávaságból, hanem azért, mert értelmetlennek tűnik a próbálkozás. A nők egy jelentős része kb. megközelíthetetlen, sokszor jártam már úgy, hogy rengeteg időt és energiát fordítottam valaki megismerésére, de értelmetlenül, ezek után viszont bennem is megkérdőjeleződött, hogy egyáltalán érdemes-e bármilyen formában kezdeményeznem, és érdemes-e bárkire is időt/energiát szánnom, ha úgyis ugyanaz a nagy nulla az eredmény.
2018. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "külső a lényeg" olyan kész. Nálatok nem? A férfiak minden korú/súlyú/arcú nőt leszólítanak? smh
2018. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint örülnék neki, mert ez nekem azt is tükrözné, hogy a természetes megjelenésem (egy átlagos napon) valakinek felkeltette a figyelmét, tetszem neki külsőre. Ha nekem is tetszik külsőre, aranyosnak tartom és olyan stílusban is jön oda hozzám (pl nem bunkó) akkor adnék neki egy esélyt.


Azt viszont lányként én sem értem, hogy sokan azt mondják szórakozóhelyeken nem ismerkednek, mert ... Netes társkeresőkön nem ismerkednek, mert ... (Mikor mik az okok) Tehát maradna a személyes ismerkedés, de ha egy ilyen szituációban is a rosszat látják egyből, kérdem én, hogyan ismerkednek?:D Nyilván személyesen máshol, másképpen is lehet, igen sok h*lye ember van, de ha olyan a szituáció szerintem adni kell egy esélyt a dolognak.:D


Akire nem vonatkozik, ne vegye magára, most ezt az ezen oldalon több kérdésnél olvasott ismereteim alapján kérdezem.:D

2018. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Őszintén szólva, egy ennyire direkt ismerkedés nem hízelgő. Sőt gyanús.

Más az amikor mondjuk váltottunk pár szót, a 0-nál jobban ismerjük a másikat. Akkor már kialakultak bizonyos benyomások amik alapján lehet dönteni, hogy jó fejnek tűnik nemcsak tökös (vagy már végtelenül elkeseredett).


De amikor minden előzmény nélkül csak úgy elhívnak arra instant NEM a válasz. Milyen ember hív el úgy egy másikat, hogy csak kinézte? Meglátta, na ennek megfelelő a csöcse, elég a farszélessége, biztos jó lesz? Ennyi?

2018. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!