Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20-30 között), Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20-30 között), Ti hogyan reagáltok arra, ha egy férfi az utcán, boltban, könyvtárban, sorbanálláskor stb. megszólít benneteket, egy határozott ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a nők véleménye erről mostanában. Az csinosabb, vagy akár átlagos nő ismerőseim akikkel beszéltem, gyakran kiakadnak, hogy milyen pofátlanság és zaklatás, ha egy férfi ismerkedési szándékkal közelít. Akár csak egy teljesen normális őszinte szöveggel, hogy keres egy kávézót a környéken és mi lenne ha meginnánk egy kávét? Persze nyilván ehhez elég jóképűnek kell lenni, különben a mai világban azonnal megbélyegeznek szexistának, zaklatónak. Legalábbis ismerős lányok, fiatal nők eléggé lekezelően és durván nyilatkoztak erről a témáról. Az jogos érv, hogy sokan ilyenkor igyekeznek valahová, és ennek is van módja. Ugyan akkor régen szerintem nyitottabbak voltak erre is a nők. Ma már tabuvá vált ez is, miközben elvárják a férfiak határozott fellépését? Emellett láa

2018. febr. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem, én azt utálnám, ha zaklatónak néznének. Ahogy itt írták nem egyszer, hogy gondolkodás nélkül nemet mondanának és gyanúsnak találnák.


Igazából erre szerettem volna választ kapni, és beigazolódott, hogy az emberek bizalmatlanok és zárkózottak utcán, közterületeken ismeretlen emberekkel.


Egyszerűen az tény, hogy állandóan ezt kéne csinálni, utcán, boltban, könyvtárban, stb...hogy némi sikere legyen az embernek.Ehhez olyan mentalitás is kell, egyfajta életforma, stílus. Nem mindenki ilyen, ezt el kell fogadni.


Természetesen ha olyan a helyzet nem fogok tétovázni innentől, ez fix...

2018. febr. 18. 16:55
 32/42 anonim ***** válasza:

Persze.. értelek én! Szerintem egy kicsit lazábban kellene kezelned ezt a helyzetet. :)

Hajrá!

2018. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Igen, ebben teljesen igazad van.


Volt már több olyan helyzet, hogy valamiért szóba elegyedtem egy lánnyal, összemosolyogtunk... csak aztán nem folytattam a dolgot, és mindenki ment a dolgára.


Szerintem ilyen helyzeteket kell kihasználni.


Viszont női fejjel gondolkozva, nehezen tudnék elképzelni olyan "nem creepy" dolgot, ami működne. Ha azt mondaná valaki ismeretlenül, hogy te vagy a leggyönyörűbb nő a Tejútrendszerben, vagy valami hasonlót... én tuti menekülnék :D ez tényleg ilyen kétesélyes dolog, vagy működik, vagy jön a gázspré az arcodba, képletesen.

Ezért gondoltam rá, hogy talán óvatosabb dolog, ha lazán mondaná az ember amit gondol, hogy máskor nincs-e kedve meginni valahol egy kávét munka előtt, totál szívesen megismerném.

így talán nem olyan creepy, és nem kell azonnal döntenie, hanem majd FB-n ír, vagy felhívom.

2018. febr. 18. 19:12
 34/42 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kell nagyot mondani.. azzal csak magad alatt vágod a fát. Ha rendben van az önértékelésük akkor tudják fogadni a bókot. Ha pedig fogadták akkor onnét csak a kisugárzásodon áll, hogy lesz-e folytatás.. ha azt látja rajtad, hogy szorongsz, akkor az biztos nem imponál neki.

A nők nem vizsgabiztosok.. nem kell ezt rémesen komolyan venni:) Izgulsz picit, jobban lüktet a szíved.. de tudni kell kezelni a helyzetet, higgadtnak kell lenned, és ha látják, hogy magabiztos vagy, akkor az már félsiker!


Tényleg csak lazán. Lehet furcsán hangzik.. de tényleg gyakorolni kell, beszélgess olyan nőkkel akikkel eddig már találkoztatok mondjuk munkahelyen/iskolában, de még nem beszéltetek.. csak dicsérd meg, hogy jól néz ki, szép a haja.. érdeklődj felőlük.. kis apróságok ezek, csak szokd, hogy interakció van közted és a nők közt.. idővel természetes lesz, és nem fogsz parázni, hogy össze vissza marhaságokat beszélsz.. (és nem arra gondolok, hogy ilyenkortól mondhatsz bármit) hanem szerintem ez az a pont amikortól igazából önmagad vagy egy nővel szemben.. és ez piszok bejövős tud lenni! Pedig klisének tűnik.. és az is, de valójában valami hasonló van emögött.

2018. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom ezt :D sőt nekem kissé kimért, hideg, pimasz, csípkelődő a humorom... amit imádnak egyszerűen. A bókolásnál ez ezerszer jobban működik. Na de ez oké is, ismerősöknél, kollégáknál, vagy pl ha bemegyek a korábbi egyetemre, simán lepajtizok a gólyalányokkal akiket látásból ismerek, vagy van közös pont.


Egyedül valami gát van bennem, a vadidegen lányoknál. Talán mert én is bizalmatlan vagyok eléggé az ismeretlenekkel. Bulikon, kisebb fesztiválon ez még elmegy, ott alap a nyitottság ... főleg pár feles után :D ... csak a nagyvárost vadidegen és gyakran bizalmatlan lányokkal kicsit vad területnek tartom :D

2018. febr. 18. 19:52
 36/42 anonim ***** válasza:

Már határozottan értékelném. Akire rámosolygok, az is csak továbbmegy...

27n

2018. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
65%
#36: Sajnos nagyrészt a nők hibája, hogy a férfiak egy jelentős hányada nem mer vagy nem akar kezdeményezni. Tisztelet a kivételnek, de egyrészt sok a bunkó, megalázó lepattintás a részetekről, másrészt néha igencsak sunyin leléptek szó nélkül, harmadrészt ha odamegyünk, akkor időnként zaklatásnak veszitek, máskor pedig simán jelnek veszünk olyasmit is, amit talán nem kellene. Rám is mosolyogtak már, miközben rám néztek, kezdeményeztem, erre megkaptam, hogy az illető nem úgy gondolta. Sokan szerintem nem (csak) azért nem kezdeményeznek, mert nem mernek, hanem mert úgy tűnik, felesleges. A férfiak egy része szerintem belefárad a felesleges körökbe, és úgy dönt, hogy inkább egyedül marad.
2018. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy ennél a kérdésnél is milyen válaszokat pontozgatnak le, illetve fel. Az igazsággal sokan nem mernek szembenézni ezen az oldalon sem, de ez csak őket minősíti. Gondolkodás helyett inkább csak lepontozzák a "kényes" kérdéseket feszegető hozzászólásokat, és azt hiszik, hogy ezzel minden megoldódott.
2018. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
37# szerintem a férfiak legnagyobb része semmilyen köröket nem tesz.
2018. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy érdemes lenne bárkit is okolni ezért.


Inkább a társadalom átformálódása okozza ezt, a felgyorsult világunk, a női és férfi szerepek elmosódása (most ne keverjük ide az egészséges ekvalizmust, egyenlő bánásmódot és lehetőségeket férfiak, nők számára)

A probléma gyökere az, hogy a társadalom, a média azt sugallja, hogy a határozott, pimasz, udvarló férfias viselkedés egyenlő a zaklatással és nem érény.


Miközben világosan látszik, hogy a nők belül szenvednek, mert egyre kevesebb a klasszikus értelemben vett férfi. Egyre több a szorongó, helyét nem találó? önbizalomhiányos fiúgyermek.


Kik maradnak? A bunkó, paraszt két agysejttel rendelkező suttyók, akik leszarják a dolgokat és nyomulnak ott ahol tudnak. Legutóbb egy ismerős mesélte, hogy úgy csajozott az utcán egy 25 körüli pacák, hogy a fotóját osztogatta a telefonszámával :D ez mi már...


Ezért bélyegzik meg kb az összes normális férfit is.


Szóval nem érdemes bűnöst keresni, hanem gondolkodjunk közösen a megoldáson.

2018. febr. 24. 17:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!