Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20-30 között), Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20-30 között), Ti hogyan reagáltok arra, ha egy férfi az utcán, boltban, könyvtárban, sorbanálláskor stb. megszólít benneteket, egy határozott ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a nők véleménye erről mostanában. Az csinosabb, vagy akár átlagos nő ismerőseim akikkel beszéltem, gyakran kiakadnak, hogy milyen pofátlanság és zaklatás, ha egy férfi ismerkedési szándékkal közelít. Akár csak egy teljesen normális őszinte szöveggel, hogy keres egy kávézót a környéken és mi lenne ha meginnánk egy kávét? Persze nyilván ehhez elég jóképűnek kell lenni, különben a mai világban azonnal megbélyegeznek szexistának, zaklatónak. Legalábbis ismerős lányok, fiatal nők eléggé lekezelően és durván nyilatkoztak erről a témáról. Az jogos érv, hogy sokan ilyenkor igyekeznek valahová, és ennek is van módja. Ugyan akkor régen szerintem nyitottabbak voltak erre is a nők. Ma már tabuvá vált ez is, miközben elvárják a férfiak határozott fellépését? Emellett láa

2018. febr. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
#39: De jó neked, hogy ismered a férfiak legnagyobb részét. :) Amúgy meg ha nem tesznek semmit, az részben azért is van, amit írtam. Sokan belefáradtak már az értelmetlen kezdeményezésekbe, a néha pofátlan és megalázó elutasításokba, a hazugságokba. Másrészt meg a nők számára is van lehetőség a kezdeményezésre, az egyenlőséget nem csak arra kellene érteni, hogy egyformák legyenek a fizetések. Könnyű lerázni magunkról a felelősséget azzal, hogy "a férfiak nem kezdeményeznek, ezért egyedül vagyok". Hát akkor tessenek kezdeményezni, kedves hölgyeim, nyilván strapás dolog, mint minden, ami munkával jár, és benne van a kudarc lehetősége, viszont a világ legkönnyebb dolga siránkozni, holott a nők is ugyanúgy kezdeményezhetnének.
2018. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Igen, ez mondjuk teljesen jogos.


Olvastam itt nem egy kérdést, amiben a nők dacból nem kezdeményeznek.


Sőt ez a dacos, "mert nő vagyok, nem képzeled...", magatartás gyakori pl a randi appokon.

Tinderen pl olyan elképzelhetetlen, hogy egy kicsit is jó nő írjon... eleve minek, mikor 20-an írogatnak nekik. Gyakori, hogy párhuzamos randikon versenyeztetik a férfiakat.


Sőt az is jellemző, hogy dacból nem görgetik tovább a beszélgetést, a nyitás után elvárják, hogy te küzdj, és folyamatosan kezdeményezz. Szó sincs egyenlőségről. Van a férfi akinek szerveznie kell a randikat, írnia stb, majd a kegyed csak élvezi az előjogokat.


Ez nagyon gyakori ezeken az platformokon, de gyakran élőben is.

Egyébként sok lány inkább egyedül maradna, mint hogy "megalázza" magát és kezdeményezzen.

Tisztelet a kivételnek, meg amúgy én nem is várom el a kezdeményezést. Sokkal jobb a jelekből, mosolyokból, kézmozdulatokból érezni a zöld lámpát, mint a direkt kezdeményezés.

Viszont azt ezt a dacos dolgot ki nem állhatom, hogyha tetszik valaki, elvből nem hajlandó akár kezdeményezni. A másik meg, amikor full leszarom, kedvtelen válaszolgatásba torkollik az egész... és mikor hagyja már a francba az ember, mert senkinek nincs kedve egyoldalúan szórakoztatni a lányokat... akkor meg megkapja a fejére, hogy "értem küzdeni kell, nem vagyok az a kezdeményező típus"... hát kösz, kedves. Ennyit az egyenlőségről. Addig érvényes amíg a pozitív jogokról van szó.

2018. febr. 24. 18:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!