Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20-30 között), Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20-30 között), Ti hogyan reagáltok arra, ha egy férfi az utcán, boltban, könyvtárban, sorbanálláskor stb. megszólít benneteket, egy határozott ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a nők véleménye erről mostanában. Az csinosabb, vagy akár átlagos nő ismerőseim akikkel beszéltem, gyakran kiakadnak, hogy milyen pofátlanság és zaklatás, ha egy férfi ismerkedési szándékkal közelít. Akár csak egy teljesen normális őszinte szöveggel, hogy keres egy kávézót a környéken és mi lenne ha meginnánk egy kávét? Persze nyilván ehhez elég jóképűnek kell lenni, különben a mai világban azonnal megbélyegeznek szexistának, zaklatónak. Legalábbis ismerős lányok, fiatal nők eléggé lekezelően és durván nyilatkoztak erről a témáról. Az jogos érv, hogy sokan ilyenkor igyekeznek valahová, és ennek is van módja. Ugyan akkor régen szerintem nyitottabbak voltak erre is a nők. Ma már tabuvá vált ez is, miközben elvárják a férfiak határozott fellépését? Emellett láa

2018. febr. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagyon személyes dologgal jönne oda, elgondolkoznék rajta. Viszont az ilyen szimpla "őszinte" megnyilatkozásokból mint a fent említett kávés szöveg nekem az jön le, hogy minden második nővel előadja akit lát, aztán hátha sikerül. Ha nem azt látnám hogy valami miatt tényleg pont én érdeklem, megköszönném és visszautasítanám.

21L

2018. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%

Én így ismertem meg a jelenlegi barátnőm.


Leszólítottam egy boltban. Megpillantottam, végigmértem, és nem tudtam megállni, hogy ne közöljem vele a tényt, hogy ő a leggyönyörűbb nő akit aznap láttam.

Mondtam neki, hogy ma még nem láttam ilyen szép virágszálat mint ő. Furcsán nézett.. Erre mondtam, hogy mosolyogjon nyugodtan, mélyről jövő és őszinte bók volt. Elmosolyodott!:) de nem szólt..

Mondtam, hogy üljön be velem egy kávéra, nincs mit veszíteni. Azt mondta, hogy nagyon köszöni, de nem teheti.

Mondtam, hát jó.. okvetlen várjon meg itt, máris jövök!

(elszaladtam két sorral arrébb) és levettem két dobozos jegeskávét, majd beraktam a kosarába, mondván: Ám legyen.. akkor hívjon meg maga!:) Erre megkérdezte, hogy mindig ilyen rámenős és pimasz vagyok? Mondtam, hogy a vásárlás után megyek kávézni, ha választ akar kapni velem jön.


Velem jött:)

2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó ez aranyos sztori és megnyerő :DD
2018. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%

És sajnos nem igaz.. kitaláció, a fantáziám szüleménye. Írok egy könyvet ahol a főszereplő pasi pont így ismerkedik meg egy 21 éves lánnyal..

Sajnálom, hogy galád mód használtam fel a könyvem részletét, de úgy gondoltam ez a kérdés jó alapja lehet a visszajelzésnek, érdekelt meggyőző-e a férfi stílusa vagy sem. Erre pedig választ kaptam! Köszönöm. :)

2018. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt tapasztaltam hogy ha észreveszem hogy valahol közterületen egy pasi megnéz és pl nekem is tetszik nem jönnek oda. Nyilván sokszor nem is olyan a szituáció mert barátnője van,valaki nem akar ismerkedni stb tehát önmagában ez még semmi. Viszont sokszor arra gondolok hogy jó lenne.

Szerintem alapvetően kell egy egészséges önbizalom ,mindkét fél részéről. Illetve nagyon sok múlik az időzítésen. Tehát azt nagyjából tudni kell leszűrni egy ember arcáról hogy siet vagy nem ,rossz napja van vagy nem.

Nyilván ez sok esetben máshogy van de szerintem sokkal jobb közterületeken ismerkedni (nem is feltétlen utcára gondolok) mint társkeresőn. Szerintem az eléggé személytelen. Vagy szórakozóhelyen. Na ott meg sokszor nem párkapcsolatra találna alanyt az ember. Vagy elkerülik egymást.

Annál már jobb akkor valamilyen kocsma/kávézó stb.

2018. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Kocsma, kávézó viszont tipikusan olyan hely ahová az ember a barátaival megy. Nem is olyan egyszerű csak úgy beférkőzni egy társaságba és leszólítani a lányt, szerintem. Kevés olyat láttam, hogy csak egyedül üldögélt. Nem tudom, nekem ez az egész ismerkedés kb fesztiválon, esetleg koncerten ment a legjobban. Ott tényleg kötetlenül lehet ismerkedni. Igaz általában semmi komoly nem is lesz ezekből.


A többség itt is azt mondja nagy átlagban, hogy alapból "gyanús" lenne. Valójában pontosan ezt gondolja a többség szerintem élőben is. Ráadásul a lányok nagy része foglalt. Sőt a többsége az.

Ehhez tényleg óriási arc, és lehengerlő személyiség kell szerintem. Mert mondjuk 90%-ban kudarc lesz a vége, ha nem magasabb ez a szám. 10-ből 1 kísérlet lehet sikeres kb, ez pedig feltételezi, hogy valaki rutinszerűen, "PUA" szinten nyomja ezt - ami egy baromi ellenszenves dolog szerintem. Őszintén, aki elfoglalt ember, annak mikor van ideje állandóan nyomulni a városban? Személy szerint én örülök ha eljutok otthonról a munkába vagy az egyetemre... tényleg évente max 1 alkalom amikor olyan a helyzet, biztosan érzem lépnem kéne, de nem teszem mert beugrik hogy mi van ha zaklatónak, vagy szexuális predátornak néz :D


Szóval lehet a Tinder vagy a Happen személytelenebb, viszont ott legalább tudni lehet, hogy az illető is ismerkedni akar 100%-ban. Ha nem jövök be neki a képek, beszélgetés alapján, akkor tiszta ügy. Nem az van, mint utcán, hogy zaklatónak hisznek.

2018. febr. 17. 23:44
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy azok teljesen zsákbamacskák, és full felületesen indul az egész.. olyan embert választasz akit amúgy élőben lehet nem választanál..

"Ehhez tényleg óriási arc, és lehengerlő személyiség kell szerintem. Mert mondjuk 90%-ban kudarc lesz a vége, ha nem magasabb ez a szám. 10-ből 1 kísérlet lehet sikeres"


ez meg.. :) ehhez nem arc kell.. hanem önbizalom! és minden kudarctól egyre éhesebbnek kell lenni a sikerre.. menni kell tovább erősebbnek kell lenni, és tapasztalatként elfogadni az elutasítást.. nem kell félni tőle! ha félelemből nem tettem volna meg az életemben a legfontosabb dolgaim akkor most egy hajléktalan csöves lennék! ;)

2018. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Ehhez gátlástalanság kell, ami több mint az önbizalom.


Úgy érzem az önbizalmammal nincs most probléma, mert magabiztos vagyok a nőkkel, főleg akiket ismerek. Nem gond randira hívni valakit, vagy valami dologgal kezdeményezni. Ott azért lehet tudni az illetőnek van-e barátja pl. Ahhoz nekem nincs gyomrom, hogy kapcsolatban lévő lánynál bepróbálkozzak. Tehát önbizalom oké szerintem. Viszont még sem akarom 10/9 megalázni magamat.


Persze igazad lehet, lazán gátlástalanul kéne csinálni, ebbe is bele lehet jönni... csak úgy érzem teljesen elmenne az önbizalmam egy hét alatt, ha zsinórban 10-en lekoptatnak.

2018. febr. 18. 00:17
 29/42 anonim ***** válasza:

24, egyetlen válasz elég neked visszajelzésnek? Apám, ne nagyon készülj írónak. Amúgy is nyálas a sztorid. Írtam volna, hogy kamu, de tovább olvastam, hogy csak mese.


Az ilyen sztorikkal az a baj, hogy 1. egy férfi elképzel egy jelenetet, ami őt bizsergeti, 2. a nők csak néznek, hogy ilyen tuti nincs, 3. a pasik elhiszik, hogy van ilyen, hisz szerintük a nők nem tudják, mit akarnak, 4. aztán sírnak egy oldalon, hogy miért nem jött be, amit egy másik szerencsétlen javasolt nekik.

2018. febr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Ne vedd zokon, de a te önbizalmad nem egészséges! Lerí rólad, hogy rettegsz az elutasítástól.. ez pedig probléma.

Szedd össze magad, és fogadd el ha valakinek nem kellesz. Neked sem jön be miden nő.. csak azt szólítod le aki neked tetszik.. ergo ez már egy elég nagy merítés. Összességében arányaiban kb pont ugyanannyi nő állna veled szóba mint amennyit te leszólítasz, csak hát az esetek többségében nincs egyezés. De ezt nem csalódásnak kel megélni.. az amit meg gátlástalanságnak írsz az nonszensz.

2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!