Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudják elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni a férfiak ha egy nő nem akarja hogy a férfi fizessen a randin?

Figyelt kérdés
Randira megyek szeretem a számlát felesben fizetni ha már van keresetem. Nekem sértené az önerzetem gyengének érezném magam ha a másik fél állna mindent. Ugyan így vagyok az ajándék vásárlással virággal csokival stb felelselgesnek tartom nem ettől lesz férfi valaki. Nekem nem kell hogy a férfi ajándékkal halmozzon el mert amit szeretnék magamnak azt úgy is megveszem. Miért baj ez? Férfi miért attól érzi magának férfinak ha ő állja a számlát? Nem gondolják azt hogy fordítva egy nőnek ez le alacsonyitó? Bók özönre se vágyom mert minek ? Felesleges. Aki elégedetlen önmagával az úgysem hiszi el a bókot , akinek meg van egy egészséges önbizalma annak teljesen mindegy hogy bókolnak-e vagy nem. Nem ezektől lesz valaki férfi . Ti mit gondoltok erről?

2018. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiú

Főzök ha a férfi is főz nekem és nem várja el hogy kiszolgaljam állandóan. Nem cseléd vagyok sem házi rabszolga . Ha ő is főz nekem természetesen en is főzök neki. Ilyen egyszerű . De ne várja el hogy kiszolgalom.

2018. márc. 1. 13:01
 32/55 anonim ***** válasza:
36%

Na jó, ez már olyan szinten provokálás szerintem, hogy nagyon.

Ilyen nincs a Földön.

Szeretek úgymond gyenge lenni, szeretem azt a fajta biztonságérzetet, azt a fajta törődést, amit kapok itthon.

De tény, nem vagyunk egyformák.

2018. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
69%

57 %-os vagyok

Nem férfi vagyok, hanem egy 34 éves nő, édesanya, társ.

Én csak arra értettem ezt a nő/nem nő dolgot, hogy a Kérdező semmit nem enged.Nem akar virágot, utálja is őket, nem akar bókot, neki megalázó ha meghívják, ajándékot ne kapjon stb.

Akkor vele hogy lehet törődni?

2018. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van.
2018. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
En pedig nem szeretem a gyenge szerepet engem nem kell biztonságba tartani ugyan mitől kene?? Nem kell se anyagi biztonság se lelki. Nem akakrom h a férfi domináljon felettem ő legyen az erősebb én meg a gyenge kiszolgaltatott.
2018. márc. 1. 13:10
 36/55 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen nincs a földön, mert te szeretsz elesett lenni? Ebben nem nagyon van logika.
2018. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
77%

Rossz lehet neked kérdező, ha ilyen keményvonalas vagy. Ha a férfi ugyan ilyen minősítgető stílusban elmagyarázza, hogy mi a véleménye ezekről a dolgokról, akkor bizonyára azt gondolod, hogy ez vagy egy sértett lúzer vagy egy tahó, ha meg kedveskedni próbál neked, akkor feltételezed, hogy téged le akar dominálni, szerepbe kényszeríteni, megvásárolni, prostituálni stb. Ugye látod, hogy ha minden gesztust ilyen negatívan fogsz fel, akkor nem igazán fogsz tudni zöld ágra vergődni senkivel sem. Maradjunk a főzési példátoknál és a hozzáállásodnál...a párod már csinált neked kétszer vacsorát, te megbetegszel, így bár te lennél a soros, nem tudod viszonozni és mivel most te lennél a soros, a párod leszarja, úgy áll hozzád, hogy dögölj éhen vagy szakítsd meg magad, mert most te jössz. Ez volna annak a megnyilvánulása, hogy szeretnek téged/fontos vagy valakinek ? Tényleg lazíthatnál és kezelhetnéd ezeket a dolgokat rugalmasabban.

31/f

2018. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
79%
cica van eladó
2018. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
50%
Én elfogadnám.
2018. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, ne haragudj, de Te nem vagy egy kiegyensúlyozott nő. Rettegsz egy kávé meghívástól, mert szerinted az azt jelenti, hogy a férfi alávetettje vagy. Félsz társat fogadni magad mellé, aki gondoskodna rólad. Félsz megmutatni a gyenge, gyengéd oldaladat. Egy kőkemény páncélt húzol magadra. Mi ellen véded magad ennyire? Egyáltalán nem rossz indulatból írom, Neked lenne jobb, ha mernéd élvezni a randit, tudnál örülni egy apró ajándéknak, tudnál örülni egy szép virágnak. Nem igaz, hogy nem hasznos a virág. A cserepes virág fotoszintetizál, ezzel oxigént termel. Micsoda negatív hozzáállás ,hogy úgysem találja el a pasi, minek örülnél? Szerinted így vélekedik egy ember, aki jól érzi magát? Hogy tudod ilyen pesszimistán, szorongón jól érezni magad?
2018. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!