Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudják elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni a férfiak ha egy nő nem akarja hogy a férfi fizessen a randin?

Figyelt kérdés
Randira megyek szeretem a számlát felesben fizetni ha már van keresetem. Nekem sértené az önerzetem gyengének érezném magam ha a másik fél állna mindent. Ugyan így vagyok az ajándék vásárlással virággal csokival stb felelselgesnek tartom nem ettől lesz férfi valaki. Nekem nem kell hogy a férfi ajándékkal halmozzon el mert amit szeretnék magamnak azt úgy is megveszem. Miért baj ez? Férfi miért attól érzi magának férfinak ha ő állja a számlát? Nem gondolják azt hogy fordítva egy nőnek ez le alacsonyitó? Bók özönre se vágyom mert minek ? Felesleges. Aki elégedetlen önmagával az úgysem hiszi el a bókot , akinek meg van egy egészséges önbizalma annak teljesen mindegy hogy bókolnak-e vagy nem. Nem ezektől lesz valaki férfi . Ti mit gondoltok erről?

2018. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
74%
Elég gyenge lábakon állhat az önérzeted, ha egy csésze kávé és szál virág is megsérti.
2018. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Miért nekem kell eljátszani a gyenge kiszolgáltatott szerepet ? Csak ezer mert nő vagyok? Amit nem is en kertem csak ezt dobta a gép sajnos. Tökéletes Andi mindent felesbe fizetünk nulla ajándék sok nevetés beszélgetés bulizás nem kell bók ehez hogy szeressenek és hogy én szeressem
2018. márc. 1. 12:08
 13/55 anonim ***** válasza:
90%

Férfiként ezt úgy látom, ha én hívlak meg egy randira és kezdeményezem hogy beüljünk adott helyre, akkor nekem kell tisztában lennem ennek anyagi vonzatával,mert a másik fél erre nem tud felkészülni. Ha a randi végén Te ragaszkodsz ahhoz, hogy ki akarod fizetni minden felmerült költségnek a felét, akkor nekem ez azt jelenti, hogy a randi nem jól sikerült és előreláthatólag többet már nem találkozunk. Ha hagyod, hogy kifizessem a számlát, de hozzáteszed, hogy legközelebb te akarsz fizetni, akkor egyrészt megnyugszom, mert lesz folytatás, másrészt jelzed felém, hogy értékeled a gesztust és nem utasítod vissza.

40F

2018. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerű, szervezzél magadnak egyszemélyes randit és nincs gond, ki fizet. A többi dolgot is megveszed magadnak, ahhoz sem kell egyetlen pasi, hogy megvegye, örömöt is tudsz magadnak szerezni vele. Még is, mi a fenének kell neked pasi? Tlán, hogy legyen kivel dugni? Arra ott a szexkapcsolat.
2018. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Nem tudom hagyni hogy a férfi fizesse a számlát. Nem akarok kitartott nő lenni akinek a randijat fizetik. Nekem jól esik az ha felesben fizetünk .ugy érzem egyenlon felkent kezel engem ha felesben fizetünk és nem a férfi lesz a domináns én meg az alávetett hanem egyenlő felek

Rosszul vagyok a viragtol gyulolom mert egy felesleges gaz semmi értelme nincs nem tudok vele mit kezdeni.

2018. márc. 1. 12:20
 16/55 A kérdező kommentje:
Miért az a lényege egy kapcsolatnak hogy a nő legyen kiszolgáltatva soha nem fizethet felesben érzelgős gyenge alávetettnek kell lennie hogy a férfi tudjon felette dominálni mindenben meg uralkodni? Miért baj az ha nem akakrom hogy nekem bármit is vegyenek . Keresetem van amire vágyom megveszem. Felesleges kis virág meg kacatot felesleges venni úgy is a kukában landol meg semmi haszna nincs
2018. márc. 1. 12:25
 17/55 anonim ***** válasza:
74%
Huha, Kérdező, neked a pszichológusodtól kéne sürgősen randit kérned. Nagyon nagy katyvasz van a fejedben és a lelkedben. Utálod, hogy nő vagy és ez megkeseríti az életedet. Valamitől nagyon félsz. Jó lenne ezt felgöngyölíteni és rendbe tenni.
2018. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
72%

Te nőnek érzed magad ilyenkor?Olvasd vissza, hogy miket írtál, szerintem a férfiak 99 %-a nem erről álmodik...

Mit kezdj a virággal?Pl. tedd vázába. :)

Minek hívjon meg?Talán mert ez egy gesztus a férfi részéről.Ezzel nem az önérzeted akarja megsérteni, csupán figyelmes.

Ne bókoljon?Akkor mi az istent csináljon az a szerencsétlen?

2018. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
91%

1.) Nem a férfiak, hanem azok a férfiak, akikkel te randizol.


2.) Ha a nők többsége ma is elvárja (...) ezt, akkor ne hibáztasd a férfiakat, amiért ezt tekintik természetesnek.

2018. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Attól leszek nő hogy örüljek egy viragnak aminek semmi haszna nincs egy haszontalan dolog. Meg attól készek nô hogy enyém a gyenge szerep akit védeni óvni kell ? Nem akakrom ezt a szerepet . Nem akarok senkinek kiszolgáltatva lenni pláne nem egy férfinak aki gyakorlat rajtam a hatalmat ehez azzal h meghív földbe tipor. Van keresetem nek egy hajléktalan vagyok akit meg kell hívni valamire. Bók nélkül is nagyon jól érzem magam.
2018. márc. 1. 12:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!