Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudják elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni a férfiak ha egy nő nem akarja hogy a férfi fizessen a randin?

Figyelt kérdés
Randira megyek szeretem a számlát felesben fizetni ha már van keresetem. Nekem sértené az önerzetem gyengének érezném magam ha a másik fél állna mindent. Ugyan így vagyok az ajándék vásárlással virággal csokival stb felelselgesnek tartom nem ettől lesz férfi valaki. Nekem nem kell hogy a férfi ajándékkal halmozzon el mert amit szeretnék magamnak azt úgy is megveszem. Miért baj ez? Férfi miért attól érzi magának férfinak ha ő állja a számlát? Nem gondolják azt hogy fordítva egy nőnek ez le alacsonyitó? Bók özönre se vágyom mert minek ? Felesleges. Aki elégedetlen önmagával az úgysem hiszi el a bókot , akinek meg van egy egészséges önbizalma annak teljesen mindegy hogy bókolnak-e vagy nem. Nem ezektől lesz valaki férfi . Ti mit gondoltok erről?

2018. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
37%

Nem, te nem vagy nő.

Valaki vagy nagyon belegázolt az önbecsülésedbe, vagy kapcsolatod nem volt még soha.

2018. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Volt kapcsolatom de én nem akarom a gyenge nő szerepet aki a férfira vár mindenben akit óvni védelmezni biztonságban kell tartani. Nem attól leszek nő hogy bokolnak nekem virágot veszne és fizetnek nekem . Ugyan olyan erős a no is mint a férfi . Miért elvárás hogy a nő legyen a gyengéd érzelgős? Nem vagyok az és nem is leszek mert lealacsonyító hogy így gondolnak ram mint nőre hogy gyenge férfi meg erős. Nem készek férfi alávetettje hogy fizet
2018. márc. 1. 12:47
 23/55 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy akkor születésnapodra/Karácsonyra sem szabad venni neked semmit, mert azt is meg tudod venni magadnak?

Tudod első közös Karácsonykor egy gyűrűt kaptam, le nem veszem soha, mostmár 3 éve.

Egyik szülinapomra nyakláncot, azóta a nyakamban van, hogy felkapcsolta.De minden, amivel meglepjük egymást, minden apróság a hétköznapokon is, mindenbek tudok örülni.

Valahogy a kislányomnak is ezt próbálom átadni, hogy igenis legyünk figyelmesek.Az ember nem azért ad ajándékot, mert sérteni akarja a másikat, hanem azért, mert gondol rá, s egy gesztussal ezt ki is fejezi.

Randin sem azért fizet a férfi, mert el akar nyomni.

Te tulajdonképpen kire, mire haragszol?A női mivoltodra, vagy a férfiak udvariasságára, figyelmességére?

2018. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
44%

Ha ő ettől nem nő, akkor azt mondjátok, a férfiak a bankkártya lehúzások miatt férfiak. Ha ennek elvételét sérelmezik, ugyanúgy nem férfiak.


Most komolyan a virág miatt nő a nő? Nem akarja a pasi felét fizetni, csak a sajátját.

2018. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
66%

"Nem akarok kitartott nő lenni akinek a randijat fizetik"


Nem vagy tisztaban a kitartott szo jelentesevel.


Amugy alapveto illem, hogy az fizet, aki meghivja a masikat. Axonos nemuek eseteben is.

2018. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és akkor gondolom, tőled az is távol áll, hogy egy finom vacsorát készíts a párodnak, hisz az is milyen kedves gesztus már.
2018. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
62%
Es szerintem te fiu vagy, aki meg egy kavet is sajnal kifizetni.
2018. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem Katacsonyra se szüljnapra semmi az ékszereket utalom . Felesleges hogy vegyen nekem valamit úgysem tudja eltalálni mit akakrok. Egyszerűbb ha megveszem magamnak meg ő is aztán azt mondjuk egymásnak vettük így elkerüljük azt hogy el kell játszani hogy ttetszik amit kaptam

Utalom a női szerepeket nem leszek se gyenge gyengéd érzelgős mert ezt várja a társadalom . Ugyan olyan óra határozott vagyok mint egy férfi ha kell félre teszem az érzelmeket fontosabb az hogy én fizessek felesbe. Nem akakrom a gyenge női szerepeket

2018. márc. 1. 12:55
 29/55 anonim ***** válasza:
88%

Máskor meg azon megy a dühöngés itt, hogy a nők miért várják el az első randin a meghívást stb.

57% Okítsál mester, mitől nő egy nő...te gondolom igazi, nagybetűs férfi vagy.


Kérdező szerintem nagyon rágörcsölsz, kicsit lazábban kéne kezelned a dolgokat. És elhiheted, jó pár férfi van, aki nem fog kiakadni azon, mert felesbe akarsz mondjuk fizetni, vagy fizeted a magadét.

De ez megint valami kamukérdés, hogy szítsa a nemek közötti ellentétet.

2018. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező valahogy csak kell/ene kommunikálni feléd, hogy fontos vagy nekünk/gondolunk rád/szeretünk stb. Ha az ilyen apróságok ki vannak lőve, akkor hogyan juttassa egy férfi a tudomásodra a soroltakat ? Írd le kérlek, mert kíváncsi vagyok rá. Mit vársz pontosan akkor ?

31/f

2018. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!