Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért nem jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó egy átlagos munkás férfi miért csak a diplomás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 06:16
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
10%
Ha a férfi a magasabb végzettségű, az működhet, mert a nő szeret felnézni a férfira, de fordítva nem igen működik a dolog. Általában a diplomás nő adja alább a dolgot, hogy ne váltson ki komplexust a párjából.
2018. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
0%

#39

Hol volt szó orvosról? :D

Amúgy nyilván nem. De ugyanúgy az orvos se fog tudni elfogadhatóan lefényezni egy autót pl.

Apám érettségivel olyan munkát végez, amihez diploma kéne alapból. Egyik előző válaszoló is írta, hogy "diplomás munkát" végez papír nélkül (amúgy én is több olyat ismerek, aki programozó, szoftverfejlesztő úgy, hogy nincs róla semmi papírja)

Vagy neked csak az orvos diplomás? Vagy mi?

Szakmunkás alatt meg csak a talicskatologató segédmelóst érted? :D

2018. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
80%

Azért még mindig több diplomás ember van aki hobbi szinten autót szerel, asztalos munkát végez, mint munkás aki hobbi szinten gyógyít, védőügyvédkedik, szaktolmácsol.

Az egyik diplomás kolléganőm mellesleg fodrász és virágkötő is, ezeket is elvégezte anno. Csak úgy. Hobbiból dolgozik és gyönyörű dolgokat alkot. Amúgy meg pedagógus.

2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
15%

#43

Nyilván ha így szelektálod a dolgokat, akkor persze.

Mondjuk a "hobbi szinten autót szerel" általában kimerül annyiban, hogy kereket cserél, max izzót meg olajat, lehetőleg téglákkal felbakolt autón, ami ha mákja van, nem borul rá senkire. Bónuszpont, ha a "szerelés" után viszi a műhelybe ládákban a kocsit, hogy nem tudta összerakni :D (Autószerelő a párom, több ilyen van mint hinnéd) Ez kb annyira szerelés, mintha én mondanám, hogy hobbi szinten gyógyítok, mert ismerek pár gyógynövényt, tudok pár jó gyógyteát, ami kisebb bajokon segíthet, ill. tudom, hogy a neocitran segít a megfázáson :D

Hagyjuk már :D Kóklerkedni akárki tud.

2018. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
32%
"Vagy neked csak az orvos diplomás? Vagy mi?" -Hajnalka, te ezt nem értheted... :D :D :D
2018. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
80%
Persze, csak éppen kevesebb ésszel és kevesebb idő alatt kitanulsz autószerelőnek mint orvosnak vagy ügyvédnek.
2018. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a diplomán nem kell ennyit rugózni mostanában.

Valamikor a nyolcvanas évek végéig még valóban egy "szűrő" volt, mert nem vettek fel akárkit. Egy ötöde (!) fiatalt vettek fel, mint most, tehát ebből azért lejön, hogy kb. a 4,5 felett érettségizők jutottak be, egy szarságos tanítóképzőbe is akkoriban.

Akkor valóban szűrő volt a diploma, műveltebbek, kulturáltabbak, normálisabban gondolkozók voltak a diplomások.

Most sajnos a sok büfé és ruhatár szakkal, fizetős lehetőséggel értékét veszítette.



(

2018. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
0%

#46

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy "más beállítottsággal". :)

Az idő meg.... persze, ha szelektálsz, akkor megint csak igaz az állításod, de azért az egyetemi képzések nagy része nem olyan hosszú, mint egy orvosi képzés, ne ferdítünk már :DDD

2018. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy egy nem diplomás azért nem diplomás, mert az ő szakterületéhez nem kell feltétlenül, vagy nincs olyan diploma, de egyébként jó szakember, tanul, fejlődik, tájékozódik, törekszik, vannak ilyen szakmák (informatikában sem kell mindenhez diploma, nekem is van nem diplomás informatikus ismerősöm, aki a szakmában is dolgozik, más végzettsége van, és folyamatosan fejleszti magát, szakács, cukrász, lehet jól menő is, olyat is ismerek, és nincs diplomája, de a szakterületén profi), vagy azért nem diplomás, mert nincsenek jó képességei, vagy lusta tanulni, és gyártósor mellett robotol. A kettő teljesen más kategória.
2018. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%

Egyik rokonom a Herendi Porcelánmanufaktúrában porcelánfestő. Csak úgy, diploma nélkül. Egy jóbarátom apukája patkolókovács. Munkatársam rokona aranyműves. Én könyvkötőkkel is dolgozok együtt. Kedves ismerősöm keramikus. Volt osztálytársam állattenyésztő. Mind diploma nélkül csinálják azt, amit csinálnak.

Aki annyira odáig van a diplomától, hogy azzal aztán könnyen megcsinál bármilyen szakmát, az próbálkozzon már meg az említett szakmákkal hobbiként, próbálja meg jobban csinálni mint az ismerőseim, aztán utána nyilatkozzon. Aki esetleg komolyan megpróbálja valamelyiket, attól szívesen látnék fotót, hogy mennyire pöpecül megy. Gondolom simán sikerülne, mert hát ezek "csak" szakmák, nem kell hozzájuk ész, meg semmi extra, bárki képes rá :DDDDD

Nem tudom, néhány diplomás ennyire komplexusos? Vagy miért fáj ennyire, hogy a diplomától önmagában nem lesz különb valaki másoknál, és nem magasabb rendű?

2018. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!