Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért nem jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó egy átlagos munkás férfi miért csak a diplomás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 06:16
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit nem diszkriminálok papír megléte vagy hiánya miatt, egyszerűen csak azt tapasztaltam, hogy munkás emberekkel nehezebben megy a kommunikáció, ami nekem természetes szóhasználat, azt ők nem értik, aztán magyarázni kell, hogy mit is értettem, miközben a műveltebbekkel, tanultabbakkal ilyenre nincs szükség, mert értjük egymást. Egy párkapcsolatban meg a kommunikáció fontos, nem tekinthetek erre elhanyagolható tényezőként. Természetesen jöhet az életembe olyan munkás is, akivel működik a dolog, nem szoktam emiatt egyből elhajtani valakit, de eddig nem volt ilyen.
2018. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%

Én jogra jártam, de nem diplomáztam le. Szoftverfejlesztőként dolgozom, minden papír nélkül, havi nettó 1+ millióért.

Megnézném azt a nőt, aki pusztán azért visszautasít, mert nem végeztem el az egyetemet.


Azt mondjuk megértem, hogy "átlagos munkással" nem akarnak összejönni; még az egyetemisták között is sok a funkcionális analfabéta, műveletlen alak (férfiak és nők egyaránt), az átlag Jani statisztikailag még rosszabb ennél. Tisztelet a kivételnek, ugye.

2018. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi sznobot egy helyen :D

Ráadásul a fene nagy intelligencia annyira futja, hogy lepontozni tudnak, de érveket felhozni, megfogalmazni, hogy szerintük miért is "nem hasznos" a válaszom, na az már nem megy :DDDD

2018. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
87%

Diplomás nőként egyik volt férjemnek sem volt diplomája (2 volt), "csak" érettségije.

A mostani páromnak pedig "csak" szakmunkásbizonyítványa van, de sokkal jobban el tudunk mindenről beszélgetni, mint a környezetemben lévő diplomás férfiakkal.

Nem minden a papír. A papírral nem jár mindig együtt az intelligencia is. Egy lassan 40-es nő

2018. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
82%
# 34: A saját példád csak azt bizonyítja, hogy nem működőképes a dolog mégsem.
2018. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
16%

#35

Ja, biztos csak emiatt mehettek szét. :D

2018. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
81%
Egy diplomás végezhet szakmunkát, de fordítva sohasem... Nem beszélve arról, amikor tanulsz nem a tudás mennyisége, lexikális ismeretek válnak fontossá, hanem az élethez való hozzáállás, a problémák megoldása, az életminőséged alakul át.Véleménye szerint subát a subához, gubát a gubához.
2018. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

"Egy diplomás végezhet szakmunkát, de fordítva sohasem..."

Ez ugye csak vicc? :DDD

2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
80%
38-as: miért beáll a szakmunkás bizonyítványával orvosnak????
2018. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
77%
Jajj van egy sztorim szakmunkás versus diplomás kapcsolat: a lány örömködik de ügyes, és büszke szakmunkás fiújára. Lány megszerzi a diplomát, kap fizetésemelést, a fiút a sárga írigység fogja, el, epét hány, megjegyzéseket tesz. Megtörtént dolog!
2018. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!