Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre több nőre jellemző, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több nőre jellemző, h mindenben jobbak akarnak lenni a férfiaknál és többnyire ez sikerül is nekik, de mire mennek vele!?

Figyelt kérdés
Egyre inkább látom azt elterjedni, hogy sok lány gyakorlatilag sportot űz abból, hogy mindenben lekörözze a férfiakat és általában ez sikerül is nekik. A 20-on éves korosztályban ha körbenézek magam körül mindenhol, mindenben a nők a sikeresebbek, ők a szépek, ők vonzóbbak, ők tanulnak jobban, többségében ők végzik el az egyetemeket, ők a sikeresebbek az életben. A kérdés csak az, hogy mire mennek ezzel? Felnőtt egy teljes generáció, ahol néhány kivételtől(pl. műszaki) eltekintve kb. minden területen a nők a jobbak, ami brutális mennyiségű szinglit eredményez, mivel a 20-as korai 30-as korosztály egy tekintélyes része ilyen hiper, szuper, teljesítménykényszeres, maximalista nőkből és életképtelen, gyenge akaratú, önbizalom hiányos férfiakból áll, akik érthető okokból nem nagyon tudnak egymással összejönni. Én ezt férfiként írom, hogy ez látom, persze ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen lenne, de a többségre ez a jellemző. Én magam pl. az arany középúton vagyok, jól nézek ki, lediplomáztam, dolgozom, befektetek, elköltöztem otthonról, kiegyensúlyozottan élek, de nem törekszem a maximalizmusra, aztán több lány már erre azt mondja, hogy már önmagában ennyivel kimagaslok az átlag pasik közül, de az átlag nő színvonalat még nem ütöm meg, ahhoz egy sokkal jobb munkahely kéne vagy legalább 2 műszakban dolgozni egyszerre, meg minimum egy PhD-t letenni az asztalra és újabb és újabb célokat hajszolni megállás nélkül, akkor talán már egy átlag lány is fel tud nézni rám. Hát amikor ilyen szöveget lenyom egy csaj én konkrétan képenröhögöm és megmondom, hogy én így érzem magam jól a bőrömben és ha neki ez nem elég, akkor keressen mást, vagy éljen egyedül, mert általában ez a sors vár a maximalistákra.
2018. jún. 15. 14:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

"Ez hülyeség! Én nem vagyok karrierista, mégis bőven el tudom magam tartani, senkire sem kell hagyatkoznom. Egy nő miért ne lenne erre képes? Attól, hogy valaki karrieristaként a belét is kidolgozza, még nem feltétlen fog többet keresni, mint bárki más. Átlagos energiabefektetéssel is lehet sok pénzt keresni."

Te ütődött! Nőként baromi nehéz nem hagyatkozni senkire, addig amíg terhes vagy meg otthon vagy a kisgyerekkel. Ugyanis ezalatt kiesel a munkából. Ha a teherbeesés előtt nem dolgoztad magad félholtra, akkor erre a pár évre a párodra kell hagyatkoznod, ha ő lelép valami miatt véged van neked is meg a gyerekednek is. Minden nő eldöntheti maga, hogy vállalja ezt a rizikót vagy gyűjt magának annyi pénzt, ami kitart a munkábaállásig. Ezt kellene megérteni a férfiaknak, hogy a legtöbb nőnek ezért és csakis ilyen szinten fontosak az anyagiak. (Persze mindig vannak kivételek, akiknek a körmös a legfontosabb, de a kérdésed pont nem ezekről szólt)

2018. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

"Ha egy férfi mondja azt, hogy elvárja a nőtől is a hasonló teljesítményt, akkor kerüli az aranyásókat"


Ilyet én sosem állítottam. Ha egy karrierista férfi elvárja a nőtől is a hasonló teljesítményt, az a férfi szimplán egy hülye.

2018. jún. 15. 18:10
 23/37 anonim ***** válasza:
Kérdező,honnan a fenéből szedted,hogy tudat alatt akarják lenyomni a pasikat? Ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam :D Ja és mivel ez érdekel: hogy látsz bele többszáz lány tudatalattijába? :D
2018. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem látok bele senki fejébe, ez pusztán egy ösztönös tipp volt a részemről, mivel a mai nőknek megadatott a lehetőség, hogy lenyomják a férfiakat olyan területeken is, amelyekben korábban elnyomták őket. Valahol ez biztos benne van a pakliban, nem állítom ,hogy mindenkinél ,de azért biztos van, akinél ez is közrejátszik, akár csak tudat alatt is,itt a válaszolók között olyat is látok, aki tudatosan ezt az álláspontot képviseli.
2018. jún. 15. 18:28
 25/37 A kérdező kommentje:
Miután a 14-es válasz ennyire pozitív értékelést kapott (felteszem, nem férfiaktól), szerintem nincs miről beszélni. A többiek, ha nem is nyilvánulnak így meg, hallgatólagosan egyetértenek vele.
2018. jún. 15. 18:38
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki akadályoz meg téged abban, hogy te is többet tegyél le az asztalra?
2018. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
17%

A meglátásoddal egyetértek, csak azt nem azért csinálják a nők, hogy lenyomjanak minket. Arra még nem jöttem rá, hogy miért, de tény, hogy rengeteg nő teljesítménykényszeres és szingli és ezért még keményebben dolgozik...22-es csapdája.


Míg a férfiak egyszerűen beleuntak abba, hogy az ő "dolguk", hogy "reggeltől estig gürizzenek, nyomják a munkát" és egyre többen inkább szórakoznak, a nőkre rájött, hogy ők most igenis önálló, kiskosztümös lányok akarnak lenni.

Engem pont nem érdekel.


Az viszont igen, amikor hisztiznek, hogy nem találnak férfit maguk mellé. Ugyanis mi azt keressük a kapcsolatban, ami nekünk nincs. Odajön nő és előadja, hogy van egy diplomája, jó állása és karriercéljai...Ok...ez nekem is megvan...szóval akkor a kapcsolathoz mit is tesz hozzá?

2018. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
35%

szóval akkor a kapcsolathoz mit is tesz hozzá?


Igen, a külsejét. Azon meg szintén hiszti van, hogy minket csak a külső érdekel blablabla.

2018. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Mert ki akadályoz meg téged abban, hogy te is többet tegyél le az asztalra?"


Senki, én pusztán úgy gondolom, hogy már így is épp eleget teszek le az asztalra, nem érzem azt, hogy többet kéne, nem fogok magamra erőltetni egy teljesítménykényszeres szerepet egy nő kedvéért sem. Majd olyan lányt fogok keresni, aki nem várja ezt el tőlem.

2018. jún. 15. 19:48
 30/37 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem a problémádat. Nem érint a kérdés, minek vekengsz rajta?
2018. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!