Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy illető fiú, már elég régóta ismerem. Mindig kerülgettük egymást, de nem volt semmi. Aztán most pár hete találkoztunk, és megcsókolt. Utána rámírt, hogy jó volt, és még többet szeretne. Következő napokban beszéltünk, erről is hogy majd kapok mégtöbbet. Aztán nem beszéltünk pár napot, de rámírt és megbeszéltük a talit, amire el is jött, de 2 puszit adott. Én nagyon szeretem :( Az oké, ha nem akar semmit, de akkor miért írja utána hogy jó volt, meg miért viselkedik néha úgy, mintha velem akarna lenni? Nem értem :(

2018. jún. 24. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem megcsal, - mire föl? Csak szerintem mással már továvb jutott.
2018. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy megcsal. Hogy tudna megcsalni, ha együtt sem vagyunk? Azt írtam, hogy ha összejöttünk volna, és megcsal, lehet könnyebben el tudtam volna felejteni. Amúgy úgy van szerintem is, ahogy írod. Van más, aki jobban érdekli, vagy van is valami köztük. Régen azt írta, nem fog más érzéseivel játszani. Hát most pontosan ezt csinálja. Nem baj, ha meglátom hogy kapcsolatban van, hátha sikerül könnyebben kiszeretni belőle. ( Bár szerintem akkor sem sikerülne elfelejteni soha :( ) Egyébként én sem vagyok ilyen nyálas, csak ezzel a helyzettel nem tudok mit csinálni..
2018. júl. 1. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!