Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
23%

A feminizmus mi más lehetne, mit szitokszó?


Semmi értelme nincs: a férfigyűlöletről szól meg a többletjogok erőltetéséről az egyenlőség alatt, meg van benne egy kis áltudomány is.


2 szót nem lehet értelmesen váltani a feministákkal, mert ha olyat mondasz nekik, amit nem osztanak, akkor bedurcáznak. Nagyon buta, sértődékeny és agresszív nők a feministák.

2019. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
22%

Nem hallottam még olyanról, hogy valaki le lett feminácizva miközben ember módjára beszélt és viselkedett a másik nem egy képviselőjéről vagy éppen egészéről. Itt is mi ez a 80 IQ? Akinek ennyi az annyi, az azt sem tudja mi a fene az a feminizmus.

32/f

2019. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Miért tolakodtok ide? Nőket kérdeztem.

Nem bírjátok elviselni a kritikát?

2019. márc. 23. 23:07
 4/67 A kérdező kommentje:
Nem értem miért vagy ennyire fennakadva a 80-as számon. 100 az átlag. A 80-as IQ pont ugyanolyan gyakori, mint a 120-as.
2019. márc. 23. 23:09
 5/67 anonim ***** válasza:
31%

Szóval előítéletes vagy 1-2 szó használata miatt? Ne haragudj, de ezzel csak saját magadról bizonyítod be, hogy 80 alatt van az iq-d.


A feminizmus jó dolog, támogatom. A dolognak ez a része ennyi.

Ettől függetlenül, mint minden ideológiának, van egy szélsőséges ágazata, amit sokan azonosítanak a feminizmussal, de a többség azért a femináci szót használja erre.

Elárulnád, hogy miért könyveled el azokat a férfiakat ÉS NŐKET alacsony intelligenciájúnak, akik nem szeretik egy irányzat szélsőséges részét?

2019. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
29%

"Nem bírjátok elviselni a kritikát?"

Bírjuk, csak épp a kérdésedben semmivel kapcsolatban nem fogalmaztál meg kritikát, szimplán leírtad, hogy szerinted ki az, aki buta. Ez mióta kritika? :D

2019. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja, hogy milyen az antifeminista szubkultúra. Önmaga kritikája.
2019. márc. 23. 23:14
 8/67 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, és valóban nem kezdenék, mert emellé a stílus mellé társulni szokott egy olyan világlátás, ami az enyémmel nem egyeztethető össze.
2019. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!


Minden normális ember antifeminista. Számos nő is ellene van, mit vársz akkor?


Tudsz mondani legalább egy értelmes érvet a feminizmus mellett?


Egyébként meg miért is vagy te feminista? Ki nyomott el téged?

2019. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
42%

"Mindenki tudja, hogy milyen az antifeminista szubkultúra. Önmaga kritikája."

Öhm, what? Eddig arról volt szó, hogyha valaki szitokszóként használja a feminista vagy femináci szót. Én használom negatív értelemben a femináci szót, de támogatom a feminizmust. Most akkor én hogy vagyok antifeminista?


Az életből hozott pár példa. Nőként milyen kifejezést használnátok ezekre:

- Az ismerősi körben egy nő otthon akart maradni szülés után 3-4 évig. Erre volt anyagi lehetőségük, boldog család voltak. Az egyik közös ismerős nő kiakadt rá, hogy ő nem is igazi nő, mert teljesen alárendeli magát a férfiaknak és ez milyen rossz.

- Egy ismerősöm szerint az űrhajósok antifeministák, mert több köztük a férfi, mint a nő.

- Egyszer az utcán elkezdett nekem kiabálni egy nő, hogy mit képzelek magamról és én megalázóan bántam vele. A sztori annyi volt, hogy beengedtem az ajtón magam előtt. Előtte még 2-3 másik embert is beengedtem, köztük egy férfit is. Épp jött 2 emberrel mögötte az, akivel találkozóm volt...


Nos, ezekre az illetőkre miért ne lehetne használni a femináci szót?

2019. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!