Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező:


Napjainkban a nők ugyanazokat a jogokat és szabályokat használják mint a férfiak. Szavazhatnak, mehetnek sporteseményre, politizálhatnak, tisztességes bért kapnak, céget alapíthatnak, stb. Mi kell még? Ha TE nem tudsz érvényesülni, az azért van, mert nem rendelkezel megfelelő iskolai végzettséggel ahhoz, hogy felsőbb körökben komolyan vegyenek.


Másrészt, amikor engem idéztél, és reagáltál, akkor elkövettél egy érvelési hibát:


[link]


Kinek van akkor 80%-as IQ-ja?


Látod, látod, ez a baj a feministákkal. Mondanám, hogy tanulj egy kis alázatot, de te bizonyára azt is kifacsarnád, ahogyan az előbbi mondatomat.


Mondtam én egyébként: 2 értelmes szót nem lehet váltatni veletek.

2019. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
97%
Ókori fényképész meg a mamahoteles vicc kategória...
2019. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
61%

Én nőként ítélem el a mai feminizmus 99%-át.

A nevetséges tüntetések, és hisztik, ha egy filmben nem a nő van jobb helyzetben, a teóriák, hogy a férfiak mind jobban keresnek, és lehetne még sorolni az ilyen agymenéseket.

Nyugaton a nők és a férfiak egyenlőek. Nincs létjogusultsága a feminizmusnak.

2019. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
23%

Oké... Egyre abszurdabb a helyzet! :D Kiakadsz mindenen, a femináci szó használatán is. Aztán azt írod, hogy "OMG. Férfiak...". Lényegében pont ugyanúgy általánosítottál ám, sőt, jobban.


Én meg egyrészt megkaptam, hogy érthető az álláspontom (köszi #12-es), másrészt meg azt, hogy hírhedt nőgyűlölő vagyok, miután leírtam, hogy támogatom a feminizmust. #20-as, mesélnél még rólam? :D

2019. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
5%

24-es?


Szakadok xDD

2019. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
4%

#25: Már én is... :D Inkább tűnik az oldal valami frusztrált és gyerekes játszótérnek, mint olyannak, ami alkalmas segítségnyújtásra. Szerintem jövő héten inkább már fel sem jövök.

Azért mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy milyen irreális kép él néhány ember szemében rólam. Meg arra is, hogy mire alapozzák... :D Szívesen mesélek nekik reális dolgokat magamról.

2019. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
73%

#26


Az a durva, hogy az rovat színvonala egyre jobban süllyed. Úgy látom, hogy a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában kialakultak bizonyos hagyományos, általánosan elfogadott gondolatok, és azoknak megfelelően nézik az embert.


Ez a rovat már régen nem a segítségnyújtásról szól. Hanem arról, ha azt gondolod, amit mi, akkor pacsizunk neked, értelmes vitának/segítségnyújtásnak nincs helye. Amennyire észrevettem, többségében naiv pasik, és a feminizmus radikálisabb formáját valló nők gyülekezete ez a hely.


Van itt 1-2 jó arc, de azok hamar fel fognak szívódni. Mondjuk már én se igazán fogok ide járni, felesleges. Már csak nem is vicces sokszor, hanem idegesítő, ami itt megy.

2019. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
29%

#27: Igen, úgy tűnik. :/ Régebben feljártam egy ideig, aztán meguntam, mert ugyanaz a sablon ment minden nap. Kb. 1-2 hónapja újra feljárok, de már ismét unom, mert még egyhangúbb lett az egész.

Van 1-2 sablonvélemény, ami általában elég irreális, de jár érte a pacsi. Már a kérdésre érkezett válaszok elolvasása előtt tudni lehet sokszor a százalékokat. Vitázni általában lehetetlen, mert az egyik fél csak vagdalkozik, mint jelen kérdésnél is.

2019. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

# 23

Senki sem hiszi el, hogy nő vagy.

2019. márc. 24. 00:33
 30/67 anonim ***** válasza:
53%
Nem :D :D
2019. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!