Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
11%
Feminista=pökhendi libuci.Volt szerencsém egy párhoz,a fennvaló mentsen meg tőlük.
2019. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
A tizedik válaszolót mondjuk még megértem, de engem már akkor simán lefemináciz némelyik férfi, ha azt mondom, hogy az embereket egyének szintjén kellene szemlélni/vizsgálni, vagy azt, hogy a puncival születés nem garancia a problémamentes életre.
2019. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés ékes példája, hogy milyenek az antifeminista férfiak és miért nem fog hozzájuk nyúlni egyetlen épeszű nő sem.
2019. márc. 23. 23:32
 14/67 A kérdező kommentje:

Az én kedvencem, hogy annyira nincs realitásérzékük, hogy simán beszopják a putyin trollgyár által készített kamuvideókat. Rengeteg - nem éppen éles eszű - ismerősöm megosztotta azt a videót, amiben egy nő savval önti le a férfi ágyékát, mert terpeszkedett. Mindezt azután, hogy az egész világ tudta, hogy megrendezett volt.

Csak az indulataikat követik.

2019. márc. 23. 23:37
 15/67 anonim ***** válasza:
28%

"Ez a kérdés ékes példája, hogy milyenek az antifeminista férfiak és miért nem fog hozzájuk nyúlni egyetlen épeszű nő sem."


15 éves koromtól fogva benne vagyok a csajozásban, most 30 éves vagyok.


Az elmúlt 15 évben megszámlálhatatlanul sok nővel volt dolgom, de soha az életben nem találkoztam még eggyel sem, aki ilyen ostoba kritériumot hozott volna fel példának, mint amilyet te. Biztos volt azok között egy pár olyan, ami szimpatizált a feminizmussal de nagy ívben leszarták azt, hogy én esetleg mit gondolok róla, mert jól elvoltunk egymással. Én is leszartam azt, hogy ők mit gondolnak a pasikról, mert csak az érdekelt, hogy velem rendesek.


Ha tehát számodra sértő az, hogy valaki a feminizmus szitokszóként, akkor két lehetőség van:


- eredeti, tősgyökeres feminista vagy, akitől hamarabb menekülnék én, minthogy egyáltalán használnám a "feminista" szót a jelenlétében. Az ilyenekből sok minden kitelik, szóval nem tenném ki veszélynek magam, bocs.


- soha az életben nem voltál még szerelmes, nem tudod, hogy milyen az, amikor valakivel jó együtt lenni. Ha az lettél volna, leszarnád, hogy mit gondol a feminizmusról, ahogyan az én esetemben is történt.


Tartok tőle azonban, hogy nálad az 1. lehetőség az igaz.

2019. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

# 15

Ne kapj már agyvérzést.

Nem gondolkoztál el még azon, hogy megvizsgáld, miért reagálsz ennyire indulatosan arra az álláspontra, hogy más emberek is ugyanazokat az esélyeket és jogokat használhassák ki, mint te?

Ez nem zero-sum játszma, ideje lenne felnőni.

2019. márc. 23. 23:42
 17/67 A kérdező kommentje:

"- soha az életben nem voltál még szerelmes, nem tudod, hogy milyen az, amikor valakivel jó együtt lenni. Ha az lettél volna, leszarnád, hogy mit gondol a feminizmusról, ahogyan az én esetemben is történt."


OMG. Férfiak...

Tényleg én vagyok a selejt, mert nem tudok beleszeretni olyan emberbe, aki vissza akar küldeni a konyhába és meg akarja vonni tőlem az élet alapvető jogait.

:D

2019. márc. 23. 23:45
 18/67 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy a férfi miképpen vélekedik a feminizmusról, igen sokat elárul arról, hogy a nőket hogyan látja, tehát többek között engem. Ezt mégis miért kellene leszarnom egy párkapcsolatban?
2019. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
36%
2019. márc. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
94%
56% és társai hírhedt nőgyűlölők itt az oldalon. 57% az normális...viszont kérdező te szerintem kicsit provokálni akarsz, nem?
2019. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!