Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
85%

#44, áh, dehogy idézted. Sem ezt a részt, sem azt, hogy a feministáknak más földrészekre kellene vonulniuk, sem azt, hogy a nők, akik kvótát követelnek, úgy tesznek, mintha fogyatékosok lennének. Azt még elfelejtetted hozzátenni, hogy a női kvóta olyan, mint a numerus clausus volt annak idején, illetve hogy minden világot megváltani akaró eszme veszélyes, mert lettek ebből már haláltáborok, meszesgödrök, Gulág, és az alapján, amilyen irányba alakulni kezdtek a dolgok, a férfiak x évvel-évtizeddel később tömegesen herélve lesznek, ha nem teszünk sürgősen valamit.

"Nekem is pereskednem kell, ha jogtalanság ér."

Gyakran fizet kevesebbet neked a munkáltató, csak mert férfi vagy? És fenyeget a veszély, hogy elveszíted az állásod, ha pattogsz emiatt? Előfordul, hogy rád nyomul a főnök, akinek a közeledését vagy elfogadod, vagy ki leszel rúgva mondvacsinált indokkal? Értem, hogy a feljelentésnél tisztább megoldás nincs. Cserébe te is érthetnéd azt, hogy egész egyszerűen nem életszerű, hogy annyiszor indítson pert minden nő, ahányszor diszkrimináció éri. (Persze ez nagyban függ attól is, hogy ki milyen közegekben mozog, nem mondom, hogy ugyanolyan mértékben vagyunk kitéve ilyesminek mindannyian.)

"Az a megoldás akkor, hogy neked ne kelljen? Írjuk át arra, hogy amennyiben nő keveredik jogvitába, automatikusan igaza van (akkor is, ha nincs) , ha férfi a másik fél?"

Senki nem mondott ilyet, de gratulálok a szalmabábozásodhoz. Erről beszéltem, leírom azt a tényt, hogy a nőkkel szembeni hátrányos megkülönböztetés egy létező jelenség, és egyből ki vagyok kiáltva radikális feministának, aki többletjogokat akar kivívni magának. Igen, tudom, hogy több társadalmi csoportot is érnek hasonló sérelmek, ha nem súlyosabbak. Azt is, hogy más dimenziók (pl. életkörülmények) mentén nagyobb szakadékok tátonganak az emberek között. Nem vagyok aktivista, nem fröcsögök véres szájjal, nem gyűlölöm a férfiakat és nem hiszem, hogy tehetne többet bárki is az ügy érdekében annál, hogy felhívja mások figyelmét ezekre a problémákra. Egyedül azt fejeztem ki, hogy értem, miért nem tűnt még el a feminizmus nyugaton teljesen. Ha szerinted hisztizek, akkor oké.

2019. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
95%

51, szerintem nem hisztizel, de rajtad kívül itt rengetegen hisztiznek, és férfiak is sajnos.

Abból áll a hisztijük, hogy nem olyan nőkkel beszélgetnek a női-férfi álláspontokról és helyzetről, akiket arra érdemesnek találnak, hanem hisztiző szemeik előtt csak a szélsőségek jelennek meg, az elmebetegek, a nem normálisak, az állítólagos "feministák". Kérdezem én, ha látszik valakin hogy barom (elszállt nők akik hülyeségeket akarnak), miért ezekkel foglakoztok hisztiző férfiak? Miért nem látja begőzölt szemetek azokat a kis apróságokat az életben, amikről normális higgadt nők normálisan higgadtan szeretnének beszélni, de a legelső apróságra le vannak feminácizva, mert ti valahogy azokat veszitek csak észre akik provokálnak titeket? Szerintem is hülyeség a nő kvóta, és társai, és a legtöbb nő szerint is. De őket is pillanatok alatt lefeminstázzátok mert bármi apró jel arra utalHAT, pl szóvá tesz valamit a hétköznapokban, és történetesen ő nő, akinek szóvá teszi ő meg egy férfi. Vagy épp egyedül jelenik meg az utcán a férje nélkül, csinosan felöltözve, valamit el akar intézni és nincs mellette a férje éppen akkor, már feminista is egyesek szemében, vagy ha esetleg kérdezni merészel valamit egy férfitól, neadjisten jobban tud valamit valamilyen témában.

2019. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
23%

A feministák töröltették a kérdésemet, ahol jogos kritikát fogalmaztam meg a mozgalom nézeteivel kapcsolatban.


Rámutattam arra, hogy a feminizmus elutasítása nem jelenti a nők megvetését. És egyúttal logikusan levezettem azt is, részletekbe menően, hogy milyen téveszméket fogalmaznak meg, amik nem felelnek meg a valóságnak.


A kérdésemben nem a feministák személyét, hanem a mozgalom nézeteit kérdőjeleztem meg, tehát jogos volt a kritika.


Tessék, ennyit az egyenjogúságról. Nincs egyenjogúság, mert a feministák nem tűrik a másképp gondolkodókat, a többi szektához hasonlóan, hanem az egyenjogúság látszata alatt akarnak egyre feljebb és feljebb lépegetni a képzeletbeli ranglistán.


Na, ezzel jól bemutatkozott a feminizmus, micsoda ez valójában.


Csak ennyit.

2019. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
72%

Bogaram, nem a feministák töröltették a kérdésedet, hanem valószínűleg 1 vagy 2 vagy 3 gyakoris felhasználó, ismeretlen személyek. Nekem is törölték már normális kérdésemet.

Érted ezt, fel bírod ezt fogni? Próbáld meg. Nem a FEMINISTÁK, vagy mi a tököm töröltették a kérdésedet, hanem néhány ember elég ahhoz hogy töröljenek egy kérdést.

2019. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
írd be de kommentbe, majd like-olom is ha tényleg normális,lesz egy jó százaléka nem törlik talán
2019. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
0%

#54


Biztos lehetsz benne, hogy a feministák töröltették a kérdésemet, hiszen egyrészt ebben a rovatban csak nekik áll jogukban az ilyen jellegű kérdéseket eltávolítani, ráadásul az egyik harcos feminista belinkelte nekem a GYIK szabályzatot. Na, vajon miért? Mert értelmezése szerint a kérdésem nem felelt meg a követelményeknek :D Ezért jelentette.


Egyébként csak szólok, hogy a kérdést újra ki fogom írni, de egyúttal úgy, hogy ne lehessen belekötni. Át fogom fogalmazni, nem fogok idézni senkit sem, hogy nehogy az legyen, hogy valakit le akarok járatni, és még bővebb infókat, lexikális anyagot fogok felvonultatni.


A harcos feministák érvei akkor is le lesznek tehát leplezve, mégpedig a logika, a józan ész alapján, egy értelmes vitában.

2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
15%
De jó hogy van ez a vita,örülök hogy még vannak igazi nők,akik nem felejtik a küldetésüket az életben.
2019. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
94%
Én is csodálkoztam mikor törölték egy kérdésem pár hete de nem hiszem hogy valamilyen pisták voltak, esetleg trappisták, nem feministák. Csak azt szeretném ha a feminista tényleg nem hangzana el szitokszóként, és szitokgondolatként sem, mert ez zavar, ebben egyetértek a kérdezővel. Tulajdonképpen a szitokgondolat még a szitokszónál is jobban zavar, úgyhogy örülök hogy itt legalább elolvashatom a sötét tekintetek mögötti tartalmat, vagy valami hasonlót legalább, jobb megismerni mik zajlanak egyesek fejében :)
2019. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%

"Én is csodálkoztam mikor törölték egy kérdésem pár hete de nem hiszem hogy valamilyen pisták voltak, esetleg trappisták, nem feministák."


Én viszont jogosan gondolom, hiszen a harcos feminista nem véletlenül linkelgette nekem a GYIK szabályzatot, jelezve ezzel, hogy szerinte sértem az érdekeit. Igen, jelentett. Miért szerinted kinek áll érdekében töröltetni egy olyan kérdést, ami feminista KRITIKA?


Te töröltetsz egy olyan kérdést, ami a Jehova tanúi módszereit kritizálja hasonlóan, ahogyan én tettem, tehát észérvekkel, nem személyeskedéssel? Ugye nem? Max akkor, ha te is Tanú vagy, mert tisztára akarod mosni a felekezeted becsületét.


Hagyjuk már ezt a mosdatást. A feministák nem bírják a kritikát, és a viselkedésükkel maguk tették szitokszóvá a "feminista" szót. Igen, szitokszó, és ez már így is marad, szóval ha jót akarsz, nem hangoztatod, hogy feminista vagy.

2019. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%

"De jó hogy van ez a vita,örülök hogy még vannak igazi nők,akik nem felejtik a küldetésüket az életben."


Áhh, felesleges.


Szerintem jobb ezt a rovatot itthagyni a sikertelen frusztrált pasiknak, meg a harcos feministáknak, had háborúzzanak. Értelmes vita itt nincs, ez a selejtek gyűjtőhelyek.


Na, hello.

2019. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!