Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
60%

A feminizmusnak szerintem van létjogosultsága, de nem idehaza. Itthon az alkotmányban is benne van, hogy férfi és nő egyenlő, jelentsen ez bármit. Aki meg alkotmányos jogaiban úgy érzi, hogy korlátozva van, az nyugodtan lehet jogorvoslattal élni azokon a csatornákon, melyek mindkét nem rendelkezésére állnak, megjegyzem nem tegnap óta.

A feminizmus helye bizonyos Ázsiai országokban, Afrikában, Délamerikában van, nem pedig nyugati típusú társadalmakban, ahhoz passzoló jogrend mellett. Nem kell házimunkát végezni, nem kell gyereket nevelni, nem kell férfiakkal sem közösködni sem közösülni sem versenyezni. Ha meg mégis kell, akkor meg tényleg legyen egyenlőség. Az a baj, hogy a "feminista" nőknek van egy olyan csoportja, aki próbál mindent kibratyizni, hogy "nem e lehetne e" kevesebb munkával az ami, mint egy férfi. Ha lehet, akkor egyenlő? Fogyatékos talán egy nő, hogy kvóta meg ilyen-olyan könnyítés kell neki ahhoz, amit éppen akar? Szerintem nem fogyatékos. Hátránya viszont van. Mondok egy példát. Erőemelővel szeretnék versenyezni abban, hogy ki az erősebb. Mivel én nem vagyok erőemelő, én csak 90 kilót tudok felemelni, az erőemelő meg mondjuk 300-at. Lezsírozhatjuk, hogy az én 90 kilóm érjen 500at,az erőemelőjé meg érjen annyit amennyi, de ettől függetlenül nem vagyok nála erősebb. Ha mégis arra hivatkoznék, akkor meg joggal kiröhögnek. Ez van.

2019. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
64%

"Senki sem hiszi el, hogy nő vagy."


A százalékából ítélve igenis nő lehet, hiszen többségében a nők állnak ilyen jól ebben a rovatban.


Ráadásul nem egy nő utasítja el a feminizmust a világon, én is ismerek egyet, mert nemrég került szóba köztünk a téma. Miért meglepő akkor, ha itt is akad egy a topikodban? Ennyire hozzászoktál, hogy a feminista nők ellepték a rovatot, hogy az "átlag nő" itteni létezését már kétségbe vonod?


Az érveimre, kérdéseimre pedig természetesen nem érkezett válasz, ami nem is meglepő. A feminizmusnak érzelmi alapjai vannak, semmint tudatos. Az egész egy önellentmondás halmaz, ami egyébként a világra is károsan hat, a vallásokhoz hasonlóan. Hamis voltát azonban leleplezi az is, hogy két keresztkérdésre összeomlik az egész, mint a kártyavár.

2019. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
68%

#31


Azokban az országokban, ahol a feminizmusra szükség lenne, vannak egyáltalán aktivisták, szerveznek valamiféle mentőakciókat? Vagy leszarják a bajban lévő nőtársaikat, hogy a fejlett országokban érvényesíthessék a többletjogaikat?

2019. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
97%

én nőként ilyen sorrendben utálom az álláspontokat:

1. helyezett (legjobban utált) napjainkban a médiában szerelő vetkőzős ronda elmebetegek, akik "feministák"-nak hazudják magukat, és rontják a nők megítélését

2. azokat a nőket akik férfiaknak puncsolnak és szidják a feminizmust, hogy benyaljanak és előnyhöz jussanak a férfiaknál (lehet hogy ők az 1. helyezett...)

3. az elmebeteg bűnöző férfiakat akik rámondják fűre-fára hogy "feminista", és rögtön meg is akarják torolni...

4.azokat a férfiakat akik azt hiszik hogy néhány elmebeteg magamutogató médiában szereplő nővel célszerű azonosítani a feminizmust (hogy lejárassák)

5.azokat akik hétköznapi szituációban derült égből villámcsapás szerűen kimondják hogy feminizmus, valamire amivel nem értenek egyet.

6. (innentől már nem utálom őket)

azokat akik csak simán tévedésben vannak valamiben (pl mint lehet hogy én is)

7.


a többit nem sorolom de van sok normális ember is

2019. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

Férfiak osztják az észt, hol van és hol nincs szükség feminizmusra.

Ironikus.

2019. márc. 24. 01:24
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
A #31-es válasz színtiszta Puzsér, a legelső szavától az utolsóig.
2019. márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
67%

#33. Nem vagyok benne egészen biztos, hogy ezekben az országokban megúsznák elzárás, kitoloncolás, büntetés, lincselés vagy tarkólövés nélkül az aktivistáskodást vagy valami megmozdulást. Én megérteném, őket, ha a harmadik világban élnénk vagy én jönnék onnan és gondolkodnék olyan módra, de nem ez a helyzet. Az én buksimban nem létező dolog a feminizmus, evidencia számomra, hogy a biológia korlátai belül férfi és nő egyenlő és csak ők vannak. Akikre "femináciként" hivatkozik a kérdés, azok az én szótáramban olyan nők, akik és/vagy frusztráltak/lusták/nyerészkedők.

32/f

2019. márc. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
11%

#36. Tartalmazza a magyar alkotmány azt, hogy férfi és nő egyenlő?

A magyar alkotmány, jogszabályok, törvények, vonatkoznak a magyar állampolgárokra?

Magyar állampolgár magyar szervnél jogosult jogorvoslattal élni?


Ha igen, akkor függetlenül attól, hogy Puzsér Róbert, Mancinéni, Hurutossanyibácsi vagy én mondom, még igaz. Akkor nem tudom, hogy mi van, ha nem vagy magyar állampolgár, de jogi felvilágosítást kap nem magyar állampolgár is.

32/f

2019. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, tehát te úgy érzed hogy régen elnyomták a nőket a ffiak, berakták őket a konyhába és csinálhatták a házimunkát?


Mit szerettél volna csinálni, főzés helyett? Háborúba masírozni 30kg pakkal a hátadon vagy lemenni a bányába?


Egy 100% antifemi

2019. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
96%

Úgy látom, itt senki nem válaszolt a kérdésre.

Nálam semmi esélye nem lenne egy antifeminista férfinek.

2019. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!