Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti sem kezdetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti sem kezdetek olyan férfiakkal, akik a feminizmust szitokszóként használják?

Figyelt kérdés
A "femináci" még rosszabb, elkönyvelem, hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja.
2019. márc. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
17%

Nőknek megvan a joga hogy válasszon valami feminista férfit.

De! a szép az egészben hogy a nők egy jelentős része is elítéli a médiában látható feministákat, sőt a feministák jelentős része elítéli a szélsőségesebb feministákat.

Igazából ebből látszik, hogy a nők se tudják mit is akarnak. Mert azt skandálják hogy egyenlőség, viszont sok esetben vannak pozitívan diszkriminálva a nők(ez nincs megemlítve), és fordítva.

Ami manapság feministát jelent az egy hányadék. Érdekes hogy beszélgettem feministával akinek nem 80 volt az iqja és normálisan tudott egy általa vélt elgondolást megfogalmazni miszerint a "ő nem azért küzd hogy ő viselje otthon a nadrágot, hanem hogy valós egyenlőség legyen és ne legyen pozitív diszkrimináció sem". (illetve még idézem ő tudja hogy vannak társadalmi szerepek, és ő nem megy le attól hídba ha egy férfi kinyitja előtte az ajtót, segít felvenni a kabátot vagy épp virágot vesz neki)


Jelentős része a problémának az, hogy a kemény feministák a leghangosabbak. Őket pedig nem az érdekli, hogy milyen eredménnyel végez valaki valamit, hanem hogy ki végzi. Lásd: Miért van kevés nő a parlamentben? Legyen kvóta. Hiába indulhat nő a szavazáson, és hiába az emberek választanak mégis ilyen hülyeségeket beszélnek. Meg miért van olyan kevés női kritikus? Kvóta.

Amúgy megmondták már páran. A nagy adakozás, és hőzöngés addig működik amíg azt a kényelemből lehet csinálni. Ha el kellene menni az arabokhoz reklamálni 100 feministából mennyi jutna el, vállalva a következményeket?

2019. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
82%

#38, nem arra céloztam, hogy minden szempontból fa$zságot írtál, hanem arra, hogy rohadt unalmas már, hogy csomóan kb. apostolként tekintenek erre az emberre, isszák és idézik minden szavát, látszólag anélkül, hogy megkérdőjeleznének a mondandójából bármit is.

Nem akarok én sem női kvótát, és tudom, hogy a jogi egyenlőség papíron megvalósult, a probléma a gyakorlatban mutatkozik néha meg (a pereskedést hagyjuk már, másból sem állna az emberek élete, ha minden igazságtalanságot így akarnának lerendezni), plusz a többségi mentalitásban.

2019. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
24%

Nekem világ életemben nem volt bajom a nőkkel, a melegekkel, a menekültekkel, stb...sőt, sok esetben támogattam, és védtem őket.

Rengetegszer segítettem nőknek, mindenféle elvárt viszonzást elkerülve, csupán a társaság, a közelség kedvéért.

De amióta ez a szélsőséges, szélsőbal irányzat belengi a médiát, fórumokat "hogy a pasinak 80 alatt van az IQ-ja."

Azóta igencsak kezdek kiakadni, meg megbotránkozni.

Mire jó ez?

Átesnek emberek a ló túloldalára, és rengeteget ártanak annak a csoportnak, akiket védelmükbe vennének.


(egy pali, akinek 80 alatt van az iq-ja...)

2019. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
25%

#42. Nem idéztem amúgy. Elolvastam az alkotmányt. Benne van. Ezen nem kell vitatkoznod, olvasd el, csak tízen pár oldal.

Akkor meséld már el, hogyan kéne megoldani? De most tényleg. Nekem is pereskednem kell, ha jogtalanság ér. Az a megoldás akkor, hogy neked ne kelljen? Írjuk át arra, hogy amennyiben nő keveredik jogvitába, automatikusan igaza van (akkor is, ha nincs) , ha férfi a másik fél?

Szerintem meg minden adott ahhoz, hogy kitapossátok magatoknak az ösvényt egy igazságos joggyakorlathoz, csak nem kellene lustának lenni, hanem élni a jogaitokkal.

A nőknek annak idején nem volt meg mindez, ami nektek megvan. Nem volt női kvóta, nem volt tanulás, nem volt szavazati jog, nem volt munka a gyárban. Nem voltak egyenlőek. Úgy lettek a nők jogilag egyenlőek, hogy beletették a melót és elérték, hogy minden olyan jogosítványuk meglegyen, ami megvan a férfiaknak is. Ti nem tesztek bele melót, csak felveszik előletek a szócsöveitek az eus meg állami lóvékat, aztán hisztiztek mégtöbbért. Hisztizzetek csak, itt már egyenlőek vagytok.

Akkor ne felejtsd el leírni majd légyszi, hogy hogyan érvényesítenéd az alkotmányos jogaidat, ha nem jogi úton. Tényleg őszintén érdekel.

32/f

2019. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
90%

Barátom egyszerűen nem foglalkozik a témával. :)



Nekem inkább az a bajom, hogy aki feminácizik, az általában (nem mindig) fekete-fehéren lát minden más témát is, zsidózik, homofób, és még mindig ott tart, hogy a nők nem dolgoznak (már régen is dolgoztak, fizikai munkát is, utána lehet olvasni), a nemi erőszak a nő hibája.


Az zavar, amikor simán megkapom a femináci jelzőt, csak mert úgy gondolom hogy a nők nem homogén massza és nem minden nő alkalmas anyának, nem minden nő gondoskodó, nem alanyi jogon jár p-na stb. Ilyenkor megkapom, hogy majd jól egyedül maradok/kr-va vagyok, el kéne dönteni, hogy akkor melyik opció érvényes rám. :D


Vagy amikor itt is agresszívan próbálják bizonygatni, hogy a nők mind aljasok, vagy az ostoba "felvinni a hetedikre a hűtőt" példa, sok férfi sem képes erre többedmagával (és ezt nem sértésnek szánom, nem kell ultramacsónak lenni, hogy valaki férfi legyen).


Én nem szeretem a címkéket, és nem tartom magam feministának, de az vicces, amikor a régi feministákat szidják. Akkor ezek az emberek lényegében a választási jogot is megvonnák a nőktől (olvastam már itt jó párszor ilyet).

A modern feminizmust nem követem nagyon, sajnos vannak agresszív megmozdulásaik nekik is.



Fun fact: nőismerősöm, aki hangos antifeminista teljesen úgy néz ki, mint az antifeminista mémeken az elhízott igénytelen nőként ábrázolt feministák.

2019. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, hogy nem. Sokat elárul, a férfi intelligenciájáról, hogy hogyan vélekedik a feminizmusról. Aki elítéli, a nőket ítéli el és ráadásul buta is. Nekem pedig nincs szükségem egy konzervatív, hímsoviniszta, nőgyűlölő kisfiúra, aki azért utálja a feminizmust, mert ráébresztette a nőket, hogy nem kell fényesre nyalniuk a férfiak s*ggét, nem kell állandóan főzni, mosni, takarítani, sört bontogatni, k*ssolni, mert a férfi azt mondja. Szimplán lusták beállni a gáztűzhely elé, elővenni a vasalót, elmenni a boltba, takarítani maguk után.
2019. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
75%

39-es, azok a férfiak(és nők) akik berakták a nők többségét a konyhába és kuss volt nekik, ugyanazok a személyiségű a férfiak, akik más férfiakat arra kényszerítettek hogy háborúban masírozzanak és bányában embertelen körülmények között dolgozzanak és egyéb kihasználások, rabszolgaság és társai...

Normális férfiak nem háborúznak a gazdagodás és mások kihasználása miatt (persze megvédeni megvédik magukat) hanem megoldják a problémákat normálisabb módon, és igyekeznek hozzátenni a dolgokhoz (találmányok stb), nemcsak maguknak akarnak elvenni minél többet abból amit mások kitaláltak, amiért mások dolgoztak.

2019. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
21%

Egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy egy ideológia elutasítàsa miatt feminista baràtaink képesek egy egész embert megítélni, az IQ-jàval együtt. Nosza akkor, de nehogy pórul jàrjanak, hogy egy olyanba botlanak, akinek MENSA-s papírja is van arról, hogy àtlag feletti intelligenciàval rendelkezik. Egyébként hozzàteszem, hogy ha a feminista banda legalàbb alapvető műveltséggel rendelkezne, akkor nagyon jól tudnàk, hogy az IQ-nak semmi köze nincs ahhoz, hogy egy embernek milyen vilâgnézete van, ugyanis a problémmegoldó készséget méri. Az eredeti IQ tesztek csak logikai kérdéseket tartalmaznak, és úgy van elkészítve, hogy egy íràstudatlan ember is meg tudja oldani. Meglehet tehàt, hogy egy, a feminista àltal lesajnàlt műveletlen ember több pontot érne el az IQ teszten, mivel egyébként is örökletes az egész, nem vàltoztatható. Ebből fakadóan az is nyilvànvaló, hogy az IQ-ja miatt senkit nem lehet elítélni.


Feminista baràtaink persze nagyon okosnak képzelik magukat, azonban ahhoz IQ teszt sem kell, hogy valaki megbizonyosodjon a mozgalom logikàtlansàgàról. Érveik nincsenek, egy értelmes vitàt nem képesek lefolytatni, ha olyasvalakivel kerülnek szembe, aki felkészült, hanem egy durcàs kislàny módjàra visszavonulnak, és elkönyvelik, hogy az illető hülye. Hülye, mert nem ért velünk egyet, tehàt nem a gondolatainak értéke alapjàn ítélnek, hanem érzelmi alapon.


A feminizmus egyébként egy aljas, képmutató banda. Ahelyett ugyanis, hogy azokon a nőtàrsaikon segítenének, akik ténylegesen el vannak nyomva, a fejlett orszàgokban tombolnak. Olvastam egy cikket, hogy egy muszlim lànyt a csalàdja meg akart ölni, és a neten kért segítséget. A feministàk nagy ívben leszartàk, màsok segítettek neki. Hol voltak ekkor az asztalt verő, büszke feministàk? Miért nem segítenek azokon, akik bajban vannak, és az életük forog kockàn?


Ez a topik is így ért véget. Rendes érvet nem hallottunk tőlük, de a hiszti, meg a durci, az ment. Aljas, képmutató banda, semmivel sem jobb, mint a Hit Gyülekezete.

2019. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mire érti a feminizmust. Ha a mai szélsőséges, féfigyűlölő, női kvótát és többletjogokat követelő "feminácikra", akik kb nemi erőszakkal vádolnak meg, ha beendeded őket magad előtt az ajtón, akkor semmi problémám nincs az illetővel, én is osztom a véleményét nő létemre. Ha úgy általában nőgyűlölő és azt gondolja, hogy az asszony csak verve jó és egyebek, akkor természetesen nem kezdenék vele.
2019. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
71%

Feminizmus hatását célszerű megnézni az USA-ban:)

Cégeknél pl:

Ne maradj kettesben nővel, ne dicsérd meg, ne legyen kontaktus stb. Csodás vívmány.

2019. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!