Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik de szégyellem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik de szégyellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a könyékemen, sokszor összefutunk bevásárlás közben, sokat beszélgetünk és nagyon vonzódom hozzá, amennyire észrevettem ő is hozzám.

A bökkenő az, hogy ő 46 éves, én 25, én diplomás vagyok, szellemi munkát végzek, ő szakmunkás, villanyszerelő.

Értelmes embernek tartom, de mégis van bennem egy gát amiatt, hogy szakmunkát végez, minden reggel látom elkerekezni a rozoga biciklijével a munkásruhájában és sokmindent felesleges pénzkidobásnak gondol ami nekem pl fontos.

Tudom, hogy gáz, hogy így érzek, de kicsit szégyellném a családom és a barátaim előtt ha mondjuk fel kéne vállalnom. Nem tudom, honnan jön ez az érzés..

Mit kéne tennem? Valaki volt hasonló helyzetben?


2019. máj. 10. 07:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más helyzet, de volt egy párom, aki jóval alacsonyabb végzettségű volt, mint én. Nem a végzettséggel volt a baj, hanem egy idő után rájöttem, hogy nem valami okos. Elég kiábrándító volt. Nem szégyelltem senki előtt, nem érdekelt mások véleménye, de nagyon idegesített az, hogy buta. Semmi nem érdekelte, csak az akciófilmek és az autók. Nem tudott kárpótolni azzal, hogy jópofa, helyes, vagy kedves.

Viszont van egy nagyon jó barátom, aki szintén szakmunkás, nagyon szereti a munkáját és őt nagyon okosnak és értelmesnek találom. Régi ismerős, mindenki tudja, hogy milyen jóban vagyunk, eszembe sem jutna szégyellni, hogy barátok vagyunk.

A végzettség szerintem nem jelent semmit. De ha téged zavar valami abban a férfiban és úgy érzed, hogy szégyellnéd, teljesen felesleges álltatni őt bármivel.

Nekem ez a korkülönbség sem szörnyű, de +1 indok arra, hogy ne kezdj bele egy ilyen kapcsolatba, hiszen te magad rengeteg ellenérvet hoztál fel.

2019. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd rossz néven,de ha annyia tetsene nem a munkáját,meg a rokkant bicaját néznéd

Ha tettszene,úgy fogadnád el ahogy van.

2019. máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#10, me' ülöl a irodába oszt nyomkodod azt a nyavalyát, a' nem munka he!
2019. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy szakmunkát végez valaki nem jelenti, hogy nem értelmesebb mint egy diplomás. Ezt már sok példa alátámasztotta nálam az életben, emellett egy jó és ambiciózus szakmunkás, a mostani piacon, tud annyit keresni és olyan színvonalon élni mint egy diplomás. Az, hogy munkásruhában jár szintén ha munkaidőbe fut ki reggeliért,ebédért stb. nyilván nem fog átvedleni Armaniba nehogy kinézzék a sarki vegyesből, viszont a rozoga bicikli már kevésbé utal igényességre, hiszen egy jó szakmunkásnak futja legalább egy jó biciklire, bár villanyszerelőként inkább autóval kéne hordani a cuccait. Szóval a szakmázást tedd félre, itt az életcélokkal és ambícióikkal lehet gond az embernél, hogy 46 évesen nincs egy munkás autója és gondolom egy szép lakása sem ami azért ha hitelfizetés mellett is de már illene ennyi idősen. Szóval ha neked a tengődésnél több életcélod van jobb lesz hasonló felfogású embert keresned. 29/F
2019. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Na már most ilyen gondolataid vannak, akkor szerintem jobb az egészet hagyni a fenébe.
2019. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok és két diplomás. És pont ezért köpöm szembe az ilyen embereket és nézem le őket. Te soha a büdös életben nem leszel annyira értékes, mint ő.
2019. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, a 14-es jól körülírta mi a problémám. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 10. 09:20
 18/19 anonim ***** válasza:
Szex esetleg menne köztetek de egy kapcsolat nem ha te így gondolod.
2019. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De szánalmas vagy kérdező. A felfogás miatt is, meg azért is, mert apakomplexusos vagy.
2019. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!