Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel élnétek le az életeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel élnétek le az életeteket, az exszel aki fájdalmat okozott és még szeretitek egymást, csak félsz, vagy azzal aki most melletted van és odaadó, de te nem tudod viszont szeretni és érzem valami hiányzik az életemből, Ő? 35/F

Figyelt kérdés
Szóval szerelem vagy érzelmi biztonság?
2019. szept. 15. 13:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%
Diával.
2019. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 nadina1900 ***** válasza:
84%

Nem érdemli meg a mostani párod az áltatást,mert hát ő próbálkozik,te pedig még mindig az exed után vágysz.

Egyébként meg az exed attól mert költözik még megtorpanhat és visszautasíthat 12.-jére is.

2019. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadikkal.
2019. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 nadina1900 ***** válasza:
76%

Szóval ez valóban nehéz döntés,de ne csapd be azt aki most melletted van, mert ő nem véletlen törődik veled. Inkább előbb kelljen csalódni és akkor nem fáj neki annyira mint később.

De ha pedig mellette döntesz akkor te is tedd oda magad rendesen.


Ha az exedet választod számolj azzal,hogy újra előjönnek a régi problémák, itt már csak az a kérdés mennyire tudnátok ezeket leküzdeni.

2019. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Sosem utasított vissza, csak visszalépett. Neki nem volt senki közben. De ahányszor visszalépett ezt éreztem összedőlt a világ. Hát majd az idő megmutatja. A mostanival azért ismerkedtem meg mert nem bírtam elviselni a fájdalmat egyedül, mert nem hittem a folytatásban. Igen, várnom kellett volna, ezt már érzem.
2019. szept. 15. 14:47
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Egyikkel sem. Voltam a helyedben, szakítottam, mert nem voltam túl az exen. Nem fer az új pároddal szemben, te is tudod, én is tudtam. Illetve legyél magadnak, míg nem vagy túl az exen. Az exet pedig töröld az életedből, mert sose lépsz másképp túl

30n

2019. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Megpróbáltam párszor törölni az exet, de a szeretetet még nem sikerült, amúgy más probléma nem volt semmi.

2019. szept. 15. 15:00
 18/29 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem az eltelt idovel egyre jobban no a tavolsag. Nem hiszek benne, hogy ez miattad van. Azaz kozvetetten lehet a te hatasod, de valoszinuleg arra jutott, hogy levonta a konzekvenciat a veled valo kapcsolatbol, es "szabadda" teszi magat. Meg azota lehet, hogy mar mas valaki miatt teszi, mert ot mar nem akarja elvesziteni, mint teged.


Ha meggondolta volna magat, biztosan keresett volna. Tudod, ha egy no akar valamit, akkor arrol tudni fogsz. Nem egy kosza hirdetes, vagy egy poszt, hanem megkeres es a tudtodra adja, ahogy kell. Egy szalmaszalba kapaszkodsz szerintem.


43F

2019. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hát erre nem gondoltam, akkor marad a mostani, de nem érzem vele AZT
2019. szept. 15. 15:47
 20/29 Rockarc ***** válasza:
100%

Biztos orul a szamar szerepnek, meg annak, hogy valakinek az arnyekaban kell elnie, es hozza hasonlitgatod majd. Mi lenne, ha kicsit szuneteltetned ezt a parkapcsolatosdit? Senkinek nem jo, ami most benned kavarog.


43F

2019. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!