Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel élnétek le az életeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel élnétek le az életeteket, az exszel aki fájdalmat okozott és még szeretitek egymást, csak félsz, vagy azzal aki most melletted van és odaadó, de te nem tudod viszont szeretni és érzem valami hiányzik az életemből, Ő? 35/F

Figyelt kérdés
Szóval szerelem vagy érzelmi biztonság?
2019. szept. 15. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
És hogy raktad össze, hogy az exed azért költözik, mert veled akar lenni? Mi van, ha lelép még az országból is és azért cuccol ki? Vagy az új pasijához megy?
2019. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő egy kalap sz**är
2019. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
C C C C C C..!
2019. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Inkább csak én.
2019. szept. 15. 20:05
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg szereted és ő is szeret téged, akkor én adnék egy utolsó utáni esélyt. Amit érzel iránta olyat ritkán érez az ember, oké hibáztatok, de ki nem hibázik ebben az életben.

A másikat meg engedd el, az szánalmas, hogy csak azért lennél valakivel mert biztonságot nyújt, de amúgy semmit nem érzel iránta. Az fszság.

Az igazit viszont nem szabad elengedni. Biztos van oka, ha ennyiszer visszakerültetek egymás életébe. Soha nem könnyű ez a szerelem dolog, de ha könnyű lenne nem is érne semmit.

2019. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25ös Te igazán bátor lehetsz és tudod miről van szó a mélyben. Köszönöm!
2019. szept. 15. 21:21
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű helyzet,a saját bőrömön tapasztaltam én is.Ilyenkor kell lezárni azt, aminek semmi értelme. Ergo a múltat is a jeleneddel együtt, és új életet kezdeni. Szerintem!
2019. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én megkeresném az exemet, ha ennyire szeretem. Sokszor azért kapjuk a sok problémát és fájdalmat, hogy fejlődjünk. Mi kb négyszer kezdtük újra, mivel nem bírjuk huzamosabb ideig egymás nélkül. Ha ő az igazi, azt érzed a lelked mélyén. De csak akkor lehettek együtt végre ha mindketten készek vagytok rá lelkileg. Dolgozz magadon, hogy ez minél hamarabb meglegyen!
2019. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28-as ott a pont, ez az igazi érzés. Megkerestem ma és rákérdeztem most mi van? Nagyon örült nekem és elmondta, az van, hogy én vagyok, hogy mi vagyunk. Csak hát nekem meg ott van még valaki, akivel meg kell beszélnem a dolgokat. Remélem lekever egy hatalmas pofont nekem.
2019. szept. 16. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!