Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar barátkozni az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar barátkozni az ex?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam vele, mert rájöttem, hogy ismerkedik.

Miután kiraktam, össze is jött vele.

Eltelt néhány hónap, mire megkeresett, hogy megbánt mindent.

Örökre meghatározó személy leszek az életében és legyünk jóban.

Na meg jöttek a kérdések, hogy van-e már valakim, tovább léptem-e már.

Én nem akarok vele ezekután jóban lenni, azt sem értem, ehhez hogy van képe. Ezt meg is mondtam neki. Van nekem elég barátom nélküle is, akik nem árultak el.

Miért akar velem jóban lenni és mégis hogy gondolja, amikor ő vert át engem? Miért nem elég neki az új párja társasága?



2021. febr. 17. 07:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem csalt mindenkivel, ebben biztos vagyok. Ez lett volna az első húzása és erre is rájöttem már a legelején.

De ez már tök mindegy, én csak arra voltam kíváncsi, mi volt a célja a megkereséssel.

2021. febr. 17. 08:32
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sokféle oka lehet, a világ nem fekete-fehér, hogy egy kérdésre csak egyetlen válasz van.

Lehet, rájött, az új kapcsolat sem fenékig tejfel, és veled jobb volt, és megpróbálna visszaszerezni, de nem elég bátor, hogy ehhez az új csajt kidobja, mert kapcsolatfüggő és nem akar egyedül maradni.

Nem kizárt, hogy tényleg fontos voltál neki emberileg, de párkapcsolatig már nem, és erre most jött rá, és próbálná menteni a menthetetlent.

Vagy tényleg meg akarja csalni veled az új nőjét, mert most nehéz ismerkedni meg más nőt szerezni, akivel megcsalhatná, és úgy gondolta, bepróbálkozik nálad, mint valaki, akit már ismer.

Lehet, rátört a nosztalgiaérzés.

Lehet az is, hogy marja a bűntudat, csak ezt nem képes normálisan kifejezni, és bocsánatot kérni, bevallani, hogy egy nyomorék volt, hanem így próbál feloldozást nyerni.


Szerintem nem is igazán számít, hogy miért írt. Én a helyedben elengedném a dolgot, és megelégednék annyival, hogy itt van ez a pasi, aki ártott nekem, és valószínűleg most visszakapta valamilyen formában az élettől. Kár a haragodat és felháborodásodat rá pazarolni.

2021. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már haragos, elfogadtam a helyzetet és élem az életet.

Csak elgondolkodtam, miért kereshetett meg.

Én nem fogom visszaengedni és az esetleges játékaiban sem kívánok részt venni. Megkértem, hogy hagyjon békén.

De ennyi év után sajnos nem olyan egyszerű megfogadni azokat a tanácsokat, hogy ,,ne foglalkozz vele".

Persze, leráztam, de fejben azért nehéz ez.

2021. febr. 17. 09:00
 14/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%
Exekkel nem barátkozom. Ha párnak nem voltam elég jó, ne legyek már lelki szemetes sem!
2021. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lo, jo a szamar
2021. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
De van neki lova. :D
2021. febr. 17. 10:53
 17/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Akkor szerintem foglalkozzon a "lovával", téged meg hagyjon békén. Nem használati tárgy vagy, amit elővesz a fiókból, meg aztán visszateszi oda. És - ha még nem tetted meg - tiltsd mindenhonnan!
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Persze, már tiltva volt a megkeresés előtt is mindenhol.

Idegen számról üzent.

2021. febr. 17. 11:15
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

8 év az meghatározó ennyi idősen, ebben nem hazudik. Megbánta amit tett, bár mit is tett pontosan, mert azt nem igazán értettem?


Ezenkivül az hogy ismerkedett és próbálkotott másokkal az menthető, gondolom előtte nem volt komoly kapcsolata. Olyan komoly kapcsolata, amit komolyabb emberként élt (21 éves volt járás előtt, most 30 lesz, közel a kapuzárási pánik).


Érthető hogy nem kérsz a vergődéséből, de nem akar rosszat.


Ez csak egy vélemény, lehet nem így van.

2021. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
8 év az rengeteg, 30 év alatt elég ritka,
2021. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!