Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar barátkozni az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar barátkozni az ex?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam vele, mert rájöttem, hogy ismerkedik.

Miután kiraktam, össze is jött vele.

Eltelt néhány hónap, mire megkeresett, hogy megbánt mindent.

Örökre meghatározó személy leszek az életében és legyünk jóban.

Na meg jöttek a kérdések, hogy van-e már valakim, tovább léptem-e már.

Én nem akarok vele ezekután jóban lenni, azt sem értem, ehhez hogy van képe. Ezt meg is mondtam neki. Van nekem elég barátom nélküle is, akik nem árultak el.

Miért akar velem jóban lenni és mégis hogy gondolja, amikor ő vert át engem? Miért nem elég neki az új párja társasága?



2021. febr. 17. 07:21
1 2 3 4
 21/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Óbakker... Őszinte részvétem hogy ilyen id*ótához volt "szerencséd"...
2021. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Volt előttem is már egy 3 éves kapcsolata..

A kapuzárási pánik nekem is eszembe jutott, mert úgy viselkedett a végefelé, mintha minimum 50 éves lenne már..

Hát én is sajnálom, mert együtt nőttünk kvázi fel és én szerettem a kapcsolatunkat, az egységünket.

De ő mindezt elárulta és számomra ez megbocsáthatatlan. :(

Szépen is lehetett volna ezt, ha már nem kért belőlem.

2021. febr. 17. 12:59
 23/31 A kérdező kommentje:

Egyébként, pont én voltam az, akinek ez az első kapcsolata volt, mégsem ismerkedtem párkeresési céllal..

Az, hogy a hátam mögött találkozgatni kezdett egy másik nővel, közben meg hozzám jött haza és az utolsó pillanatig tette a szépet, hogy én vagyok a legfontosabb ember az életében, stb-stb.. Még a randija előtt is ilyen lelkis dumákat tolt..

Nem tudom ezt így hová tenni, és ezekután mindent szeretnék, csak jóban lenni vele nem. Látni sem akarom többet..

2021. febr. 17. 13:05
 24/31 anonim ***** válasza:
Értjük, te nem akarod, jogos, elárult stb. Csak te azt kérdezted mi jár a fejében? Hát nem feltétlenül gonosság. Ugyanolyan zavart lehet, mint te. Elvesztett valakit, akivel kb együtt nőtt fel, lehet barátként, lehet társként, de hiányzol neki. Ez nem ugyanaz, mint ha valaki össze-vissza dugna és 1-2 évente barátnőt váltana. Hatad mogott ismerkedett. Hol ismerkedett volna. A szemed elott? 30 eves kora elott gondolom ki akarta probalni hogy mi van. Nem azt mondom jöjj vele össze. Azt nem. Eloszor neked is kene egy masik kapcsolat.
2021. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondasz, és nem is szóltam le senkinek sem a véleményét, ezért tettem fel a kérdést.

Csak nekem is jól esik kiadni magamból, ami bennem van.


Hol ismerkedett volna. A szemed elott?

- erre viszont annyit tudok mondani, hogy vagy meg kellett volna beszélni, ha hiányolt valamit, vagy békében kellett volna elválnunk, amennyiben másra vágyik. Véletlenül sem annak a háta mögött, akitől most meg ennyi év után nem tud elszakadni... Még ha már nem is nőként néz/nézett rám, nem ez volt ennek a helyes módja. Nem nézem hülyének azt és nem bántom szándékosan azt, aki 8 éve a másik felem.

Mert amikor kiderült, én hiába próbáltam normális hangnemben megbeszélni, ő volt az, aki felháborodott, a fejemhez vágott nem létező dolgokat, sőt, azt is mondta, hogy mégis mire számítottam? Szerintem ez nagyon nem volt szép. Majd idegből összepakolt és elment. Pedig kettőnk közül én lehettem volna felháborodva, nem ő...

Rá pár napra meg már a másik lánnyal volt együtt, aki az orrom alá is dörgölte a közös csókolózós profilképét. Na, ezekután tiltottam le mind a kettőt.

Akkor nem sajnálta, amit tett? Amikor megkérdeztem, hogy feltétlenül szükség van mind a kettejük részéről rögtön a posztolgatásra, úgy, hogy tudja, hogy nekem ez fáj, akkor nem sajnálta basszus? És még akkor is én voltam a hülye.

És nyilván még most is én vagyok, hogy nem akarok vele jóban lenni.. ezekután ki szeretne? Szerintem nem érdemeltem ezt.

2021. febr. 17. 13:52
 26/31 anonim ***** válasza:
Ad ki magadból az is sokat segít! De komolyan. Nem érdemelted ezt meg, nem vagy hülye, ő volt hülye. De mindenki szokott hülye lenni, főleg ha hormonok bejátszanak. Az se tudta hogy kell egy ilyen helyzetet kezelni. Honnan tudta volna? Éretlen tiniként belement egy 8 éves kapcsolatba és ferfikorban végzett vele. Nem volt még ilyen helyzetben. Nem kell sajnálni. Nem kell vele jóba vele lenni, nem leszel attól se hülye. Érthető. Csak ő se mindig rosszindalatból ír rád vagy mert dugni meg csalni akar. Nyomorult, sz..r helyzet ez mindenkinek. Szerintem te is élj. Ha ekkora a szerelem, akkor az élet ugyis összesodor titeket 1-3 év múlva is.
2021. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményeket.

Egyébként ritka az, aki olyan véleményen vagy, mint te, 26-os.

Gondolom 1-2 előző komment is a tiéd.

Te voltál hasonló helyzetben már?

2021. febr. 17. 14:38
 28/31 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban élek több mint 10 éve..... 22 évesen kezdtem.


26os

2021. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Értem.

Azt hittem, te is követtél már el ilyen hibát, aztán rájöttél, hogy nem kellett volna.

De akkor téves volt a meglátásom. :)

2021. febr. 17. 14:46
 30/31 kerjoz ***** válasza:
57%
végig olvastam minden kommentett! és hát sok ujjat nem tudok mondani, ..igen 8 év az sok, a 8 honap pedig kevés, ..kell neki akár évek is h eltud fogadni! mert elfelejteni ilyet nem lehet, lehet idovel fogsz tudni vele bartkozni stb, addig pedig éld az életed! ..sok sikert!
2021. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!