Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar barátkozni az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar barátkozni az ex?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam vele, mert rájöttem, hogy ismerkedik.

Miután kiraktam, össze is jött vele.

Eltelt néhány hónap, mire megkeresett, hogy megbánt mindent.

Örökre meghatározó személy leszek az életében és legyünk jóban.

Na meg jöttek a kérdések, hogy van-e már valakim, tovább léptem-e már.

Én nem akarok vele ezekután jóban lenni, azt sem értem, ehhez hogy van képe. Ezt meg is mondtam neki. Van nekem elég barátom nélküle is, akik nem árultak el.

Miért akar velem jóban lenni és mégis hogy gondolja, amikor ő vert át engem? Miért nem elég neki az új párja társasága?



2021. febr. 17. 07:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar barátkozni, mert hátsó szándékai vannak. Ki akar használni valamilyen módon. Felesleges ezt romantizálni. Ez egy gerinctelen féreg, aki átbasz téged is.
2021. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!