Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak nekem furcsa, amikor vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, amikor vki több éves kapcsolatot pikk-pakk hirtelen le tud zárni?

Figyelt kérdés
Elmondom az esetemet, de nem csak az exemre célzok, hanem úgy általában. Vagy vkivel évekig, jót-rosszat megéltetek, volt sírás-nevetés. Viták is vannak mindenhol, de utána megbeszélik az emberek, megbocsátanak, és folytatják. Nem volt nagy csalódás, se megcsalás, se árulás, csak a szokásos kis civakodás, nézeteltérés. Exem hirtelen elköszönt, mindenhol letiltott, se kép-se hang hetek óta. Én meg itt agyalok, hogy mi a fenét mondtam, vagy tettem, de semmi durva nem jut az eszembe. Tudom, hogy nincs senkije, nem költözik külföldre, semmi ilyesmi. Ilyenkor a másik felet nem bántja a dolog? Nem érzi, hogy kéne vmi indoklás? Vagy normálisan megbeszélni? Totál elárultnak, becsapottnak érzem magam, mint egy kisgyerek akit ottfelejtettek a játszótéren. Másnak is volt ilyen élménye?

#szakítás #indoklás #hirtelen elhagyás
2021. aug. 14. 19:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vannak ilyen gyáva, konfliktuskerülő emberek. Érthető, hogy annak, aki nem olyan, annak ez nagyon fájdalmas. Ő viszont már rég lezárta érzelmileg, csak nem tudta, hogy mondja meg, és a legegyszerűbb utat választotta. Tovább kell lépni.
2021. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen beteg a nő első részben !

A befejezést illetően és ez a teljes elszigetelődés minden magyarázat nélkül pedig arra utal, hogy már a kapcsolatotok közben lett neki valakije ebben 100% biztos vagyok. A nőknél sok az álnok ember, ahol az érdek vagy új szerelem, lángolás oda teszik a pöcküket anélkül, hogy legalább annyit oda lökjenek nem szeretlek már nem folytassuk bocs, vagy hasonló .

2021. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Igy is ugy is fájna hiaba jön bármi hulye dumaval

Annyit jelent hogy nem akarja veled leelni az életét.

Valoszinuleg mar kozben talalt is mast, mibol gondolod hogy nincs harmadik

2021. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!