Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak nekem furcsa, amikor vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, amikor vki több éves kapcsolatot pikk-pakk hirtelen le tud zárni?

Figyelt kérdés
Elmondom az esetemet, de nem csak az exemre célzok, hanem úgy általában. Vagy vkivel évekig, jót-rosszat megéltetek, volt sírás-nevetés. Viták is vannak mindenhol, de utána megbeszélik az emberek, megbocsátanak, és folytatják. Nem volt nagy csalódás, se megcsalás, se árulás, csak a szokásos kis civakodás, nézeteltérés. Exem hirtelen elköszönt, mindenhol letiltott, se kép-se hang hetek óta. Én meg itt agyalok, hogy mi a fenét mondtam, vagy tettem, de semmi durva nem jut az eszembe. Tudom, hogy nincs senkije, nem költözik külföldre, semmi ilyesmi. Ilyenkor a másik felet nem bántja a dolog? Nem érzi, hogy kéne vmi indoklás? Vagy normálisan megbeszélni? Totál elárultnak, becsapottnak érzem magam, mint egy kisgyerek akit ottfelejtettek a játszótéren. Másnak is volt ilyen élménye?

#szakítás #indoklás #hirtelen elhagyás
2021. aug. 14. 19:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az van hogy sokáig érlelődik a szakitás és amikor meglépik akkor már rég ideje lett volna.
2021. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként az is lehet, hogy amiatt tűnt el csak úgy, mert nem tudja kezelni az ilyen helyzeteket, nem tudja mit mondjon, nem akar veszekedést, nem akarja, hogy könyörögj neki esetleg, nem elég felnőtt még a szituhoz.
2021. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Illetve osztom azt a véleményt is, hogy ezt nyilván nem most döntötte el, hanem régóta érlelődött benne ez a lépés. Csak most volt ereje megtenni.
2021. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez fura azért így, én meghallgatnám a másik felet is, hogy ő valóban így élte-e meg vagy esetleg próbált veled többször beszélni, elmondani a problémáit?!

Én azt gondolom, hogy egy szakítás gondolata már jóval előbb elkezd érlelődni az emberben (nekem legalábbis így volt eddig), és mire azt kimondja, addigra már teljesen közönyös lesz, tehát onnantól elkezdve már könnyebb is a kapcsolatot elengedni.


Ha viszont tényleg így történt, ahogy te mondod, az nem nagyon fair, én úgy gondolom, hogy mindenkinek jár a magyarázat, ennyit mindenki megérdemel, ha más nem azért, hogy abból tanuljon és később építkezni tudjon.

2021. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon betelt neki a pohár ha így kilépett a kapcsolatból. Talán ha megnyugszik jelentkezik majd, de nem az újrakezdés miatt valószínűleg.
2021. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is nagyon fura lenne és rosszul esne. Pont azért, mert x évig mindent meg tudtatok beszélni, aztán egyszerre ez az ember volt, nincs. Közel 10 évig nem volt párkapcsolatom (hogy miért, az mindegy). Előtte mindkét szerelmemmel teljesen korrekten szakitottunk, szemtől szemben. Így sem volt könnyű, de legalább le lehetett zárni. Most, hogy 10 évvel később újra elkezdtem ismerkedni, azt tapasztalom hogy az emberek változtak. Ha szakítás van, azt elintézik messengeren, vagy egyszerűen csak eltűnnek és csá, minden magyarázat nélkül - főleg ha nem is egy városban élnek a felek.
2021. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy elköszönt? Ha ez nem volt személyes, akkor megkérném a közös barátainkat, hogy beszéljék rá egy 20 perces találkozóra, hogy elmondja, és miért, több év után ennyi mindenkinek jár.
2021. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Noren1989 ***** válasza:
94%
Am csak neked. Nekem inkàbb az a fura, mikor màsnapra az új kapcsolatban vannak 🤔🤫
2021. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan, mikor azonnal szakít, ha mondjuk arra ér haza, hogy épp csalod. De valószínűbb, hogy ez már elkezdődött benne hamarabb.
2021. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Iskolatörténet amúgy. Szerintem ilyen, vagy olyan formában rengeteg pasi éli meg.


A csaj a maga módján mondja, hogy nem tetszik valami, de a csávó megindokolja az igazát, és úgy gondolja el van rendezve. Még az is lehet, hogy a nő is igazat ad, de mégis ott marad benne valami.


Aztán ez addig ismétlődik, míg elkezd elhidegülni, de a csávónak fel sem tűnik. Aztán egyszer átbillen valami a csajnál, és lelép. A pasi meg csak néz.


Az ilyenben az a legszomorúbb, hogy valószínűleg simán kezelhető lett volna, de a fickónak csak akkor esik le, amikor a nő részéről már nincs visszaút.

2021. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!