Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első kapcsolati szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolati szakítást fellehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett vége, eddig tök jól voltam (én szakítottam mert nem becsült meg és még azt is bevallotta a végén hogy elkezdett másokra vágyakozni) 1 év után

De most rámjött egy nagyon rossz periódus. Sokat gondolok arra, hogy mennyi minden lett volna másképp, ha jobban szeret, mennyi minden várhatott volna ránk ha odaadóbb lett volna

(Nem volt olyan rossz a kapcsolat, de érzelmileg nagyon kevés volt, és végeredményben tényleg az ő felelősége volt hogy szétmentünk, én meg folyamatosan szenvedtem mert nem bókolt, az én vágyaim le voltak ejtve)

Azt sem tudom, hogy megbánta e amiket velem tett, azt sem tudom vajon azóta mással van e

21 vagyok, lány , és félek csak a gyatra tinder marad (őt is onnan ismertem) és évek fognak megint eltelni pártalanságban. Sokat járok el, mégse sodort össze még kapcsolatig senkivel az élet...annyira nehezen találtam rá is

Most megyek ki külföldre tanulni, ott se lesz semmi tartós és félek így fognak eltelni az éveim, szerelem és megbecsülés nélkül...



2022. ápr. 13. 17:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

9-es &kérdező


Mindebből a lényeg, hogy ezekből, amit leírtál, leszűrd a számodra párkapcsolati szempontból fontos tényeket és vidd magaddal.

Ennyi a lényeg. Ebből a tapasztalatból tanultál és rájöhettél, hogy számodra mi fontos egy párkapcsolatot illetően.

2022. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
És te mégis vele voltál. Igen, ezt hívják mártírkodásnak. És még mindig azt sorolod, hogy ő mit nem csinált. Egy normális nő olyan párkapcsolatban van, ahol szeretik, megbecsülik. Amíg nem fogadod el, hogy te mit hibáztál ebben, addig folyamatosan ilyen kapcsolataid lesznek.
2022. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem jól közelíted meg, már csak azért sem, mert nem ismersz. Én azért tűrtem ennyit ebben a kapcsolatban, mert előtte volt egy nagy szerelmem, akivel elrontottam a dolgokat, és arra törekedtem, hogy egy tökéletesen kommunikáló, rendes párja legyek a másiknak, ami sikerült is, az más kérdés hogy a szerelem hiányzott. Az exem egyébként nem szar ember, csak még nagyon sokat kell az emberi érzésekről tanulnia.

Vele voltam, mert azt gondoltam hogy el kell fogadjam, hiszen akit megszeretünk, a hibáival szeretjük. Ő nem úgy fejezte ki magát, ahogy kellett volna, eleinte elfogadtam, de egyszer fájóbb volt, és még az is kiderült, hogy a távolodásának az volt az oka hogy ő már másokra vágyott...annyit tudnék írni, én mennyi mindenben megértettem, és én a negyedét se kaptam vissza abból amit a kedvességemből adtam

2022. ápr. 13. 19:48
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok milliárd embernek sikerült feldolgozni.
2022. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig ugyanazt kántálod. Én mennyi mindent adtam, és nem kaptam cserébe semmit. Nem az exednek kell az emberi érzésekről tanulnia, hiszen ő nem szeretett igazán, ennek megfelelően viselkedett. Neked kell az emberi érzésekről tanulnod. Észre kell venned, ha valakinek nem vagy fontos, aztán eldönteni, hogy neked ez elég-e, vagy sem. Az exed pontosan úgy viselkedett, ahogy érzett irántad. Neked meg ez egy évig megfelelt.
2022. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Ezen elgondolkodtam, nem kellett volna eltűrnöm, de léptem is még időben. Bántani direktben nem bántott. De ha nem szeretett, ennek megfelelően is viselkedett, miért volt velem egy évig? Mikor ezt a másra vágyást is bevallotta, akkor se akart szakítani...
2022. ápr. 13. 20:45
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért volt veled, mert még nem talált jobbat. Addig meg ott voltál kéznél. Nem kellett neked kedveskedni, bókolni, a te vágyaidat figyelembe venni, mert te így is vele voltál. Ha majd talál olyan nőt, akiért oda van, annak majd lehozza a csillagokat is.
2022. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Vele voltam, de folyamatosan jeleztem hogy nekem ez NEM elég. Mivel ismertem őt, tudom milyen a hozzáállása a dolgokhoz, egyszerűen önző, nem tudja kifejezni magát, feleslegesen pocsékoltam erre egy évet. Az elején érdekes oda volt értem, aztán a lelkesedés hamar elszállt.

Azért voltam egy évig vele, mert sok jó is volt, nem voltak balhéink. Csak a lényeg hiányzott mindkét féltől, a szerelem..az az igazi önzetlen szerelem

2022. ápr. 13. 21:13
 19/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerelem és megbecsülés nélkül.

Aha, ez eléggé basic ezen a bolygón, normális.

2022. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet, de kell neki idő mindenképp. Nekem egy jó fél év biztos kellett, mire feldolgoztam rendesen az első szakításomat, és így is azt mondanám, hogy túl korán kezdtem utána randizgatni, jobb lett volna még többet várni, mert így belementem egy olyan kapcsolatba, amit nem akartam igazán, csak úgy éreztem, a semminél jobb.

A párkapcsolat elvesztése tulajdonképpen egy gyászolási folyamat, teljesen normális, hogy nem lineáris a felépülés belőle. Vannak jobb, rosszabb napok-hetek. Csak légy türelmes magadhoz, most próbálj meg ebből meggyógyulni, és nem azon aggódni, hogy majd hogyan fogod megtalálni a következő párod. Erre ráérsz még.

2022. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!